Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Sa Wajtom smo pokrili poziciju 4, i mogu reci da sam zadovoljan.. Radonja zna poso.. Dobar timski igrac.

 

 

Kad bi Jovketa doveli i nekako, ne znam kako, zadrzali Noka, ostaje samo jedan bek ili 2 beka, a toga ima ko blata.

 

Zasto je Jovic po meni vazan i zasto kukumavcim ovde vec danima za njim u svakom postu?

 

Vrhunski dodavac, pravi plej, sa sasvim korektnim sutem za 3. Nije kamenac ruka,  sa druge strane pravi atleta, vrhunski defanzivac. Njega je jako tesko probiti.

 

Ako planiramo da igramo ratnicku kosarku, a to nam je jedina opcija jer mi ne mozemo da se takmicimo sa Realom u sutiranju trojki, mi moramo i na poziciji beka da biramo atletu, dobrog defanzivca.

 

 

 

Link to comment

Е, па, почео је најважнији период у години сваког правог Цигана, нека нам је са срећом :laugh:

 

Видим, почело је уобичајено и како треба :tongue:

  • +1 1
Link to comment

Kazu da ima sanse da Noko ostane.. uslov da razgovaramo uopste sa njim je da mu se isplate zaostale 3-4 plate. Bio bi nam bas veliko pojacanje.

 

Kod Radonje ocekujem da vecina igraca odigra svoju sezonu zivota.. Kuzmic da bude stari.

 

Noko, Jovic i toeto.. zavrsen posao perfektno :)

Link to comment

Jbt kad se setim da sam tokom sezone terao Dobrica, Dedu i Lazica, da se oslobodi mesto za Radanova :) Onda dodje veliki Radonja i na brzinu od Dobrica napravi bukvalno zver, a od Lazica korisnog igraca u rotaciji, toliko da niko ni ne pomislja na pojacanje na toj poziciji.. Kuzmicu udahne novi zivot da zalici na starog a Noka potpuno oporavi i povrati iz beskorisnosti.

Link to comment
2 hours ago, Banjo said:

Kazu da ima sanse da Noko ostane.. uslov da razgovaramo uopste sa njim je da mu se isplate zaostale 3-4 plate. Bio bi nam bas veliko pojacanje.

 

Kod Radonje ocekujem da vecina igraca odigra svoju sezonu zivota.. Kuzmic da bude stari.

 

Noko, Jovic i toeto.. zavrsen posao perfektno :)

 

Nažalost, Kuzmić teško da će biti stari, previše teških povreda. Ali stari Kuzmić je bio odličan. Ako bude došao na nivo dobar, puna kapa, kao drugi centar iza Noka... 

 

Jović je dobar plej, ali istorija povreda i propustenih mečeva je suviše visoka da bi računao na njega kao prvog pleja... 

Link to comment

Da dodam još nešto, Davidovac me je totalno razočarao, ono što je pružio kroz celu finalnu seriju (ma bukvalno cele godine) je bio blam, plus čovek ne napreduje već minimum 2 godine. 

 

Dobrić je sada zver, i jeste dominirao i vukao tim pri kraju. Ali to je ipak bio ABA nivo, jer mislite da može to redovno, i to još na EL nivou?  Meni kod njega fali ono što se zove sportska inteligencija, jer redovno je imao baš WTF Momente gde deluje kao amater... 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

Da dodam još nešto, Davidovac me je totalno razočarao, ono što je pružio kroz celu finalnu seriju (ma bukvalno cele godine) je bio blam, plus čovek ne napreduje već minimum 2 godine. 

 

Dobrić je sada zver, i jeste dominirao i vukao tim pri kraju. Ali to je ipak bio ABA nivo, jer mislite da može to redovno, i to još na EL nivou?  Meni kod njega fali ono što se zove sportska inteligencija, jer redovno je imao baš WTF Momente gde deluje kao amater... 

 

 

Nema govora o ABA nivou.. ko moze u finalu ABA lige da ubaci 30 poena uz onakve procente i onakvu odbranu, to je EL klasa. 

Guduric nikad onakve partije u Zvezdi nije pruzao. Mozda je imao ofanzivno, ali nije nikad imao kontinuitet, plus dosta zaostaje u odbrani za Dobricem.. a tek je Gudura imao wtf momente sa pasovima protivniku u ruke.

 

Ovo Dobricevo je bezmalo level Bogdanovica u zadnjoj sezoni u Partizanu. Radonja mu je nasao ulogu kakvu do sada nije imao.. sa onim floterima koje bukvalno ne masi.

Odbranu igra perfektno, cisto nogama. 

 

Pisao sam dosta o Dobricu u zadnje vreme.. ne bih ga menjao za najbolje EL krilo. Malo me samo brinu ove reprezentativne obaveze.

 

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...