Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ni ovo nije iznenadjenje, Zvezdin napad bas ume da izgleda mucno. Deluje mi da se pri konstrukciji tima previse i pogresno oslanjalo na Kalinicevu kreaciju.

  • +1 1
Link to comment
 
Ima ih dosta, cela ova liberalska klika, pocev od Djindjica naravno. To je ideoloska i posledicno politicka stvar, kada u male narode ideoloski podvalis tu samomrznju i blam zbog svog porekla, uz naravno zelju da se bude "zapadniji", kolonizujes ih prakticno bez otpora. Lako vidljivo po celom trecem svetu, balkanu, latinskoj americi, aziji, africi...

Dočim ako se okreneš istočnim vrednostima, prvenstveno ruskim, a alternativno kineskim, onda si pravi patriota i samoljubac? Živ nisam da mi neko ko veruje u izraz i pojam “autošovinista” pojasni neke nedoumice iz svog ugla (pošto su na mrežama uglavnom ložane koje se nalaze uvredjenim kad postaviš neko potpitanje pa kapiram ovaj forum bi mogao biti idealno mesto za prosvetljenje).

Može i na split ako ga bude, jbg znam da je off, praštajte.
Link to comment
Just now, kralj said:

Kuzmanović popravio vlastiti svetski rekord u broju opštih mesta i otrcanih fraza/s.

 

 

Kad zine iznervira me magarac.. ionako sam nervozan zbog ove igre

Link to comment
2 hours ago, Ivo Petović said:

 

Da ne bi filozofirali napamet, da li možeš da navedeš ime i prezime makar jednog autošoviniste, da procenimo uticaj koji je on imao i ima, te da ga uporedimo sa drugom stranom ™?

Ovako, hajde odjebi. Ti si u postu prvi pomenuo autošovinizam i onda kada sam dao komentar nakačio si se na grbaču sa nekim provokacijama. 

Lepo sam napisao da to nije tema već da je košarka ta neka osnova postova na ovoj temi. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...