Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Nadam se da zaista nije morao da plati taj harač, već da je taj bar taj deo igrokaz. Svima je jasno da nije Kalina sagledao situaciju sa druge strane i uočio svoje greške™ kao što je i njemu jasno da nema potrebe da se na toj temi nadgornjava sa njima.

 

Njima te pare svakako ništa ne znače tj znače manje nego njemu, a cela ova halabuka je samo da debili sa jedne tribine imaju neki izgovor kada na temu kosovarenja krenu da ih prozivaju debili sa suprotne tribine.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Navijači izdali saopštenje da je ovo poslednji put da ideološki nepotreban igrač dolazi? Jel.sam dobro razumeo? 

 

Hahaha koje ludilo jbt hahaa

Baš me zanima da li će Nebojša da "sklopi kopita" kako najverniji kažu...

Link to comment
18 minutes ago, Ivo Petović said:

Jedino što mi nije bilo jasno, ni u julu, ni sada, šta je Kalini trebala cela ova avantura sa povratkom u Zvezdu. 

Meni nije jasno ni zašto se izjašnjavao o Kosovu, iako lično nemam ništa protiv da se izjasni, a u principu ni protiv sadržaja. Jbg, očigledno da se radi o osobi kojoj miran život bez trzavica nije prioritet.

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Meni nije jasno ni zašto se izjašnjavao o Kosovu, iako lično nemam ništa protiv da se izjasni, a u principu ni protiv sadržaja. Jbg, očigledno da se radi o osobi kojoj miran život bez trzavica nije prioritet.

 

Ali jebes drzavu i "navijace" ako kao gradjanin nemas pravo da bez negativnih posledica das svoje misljenje, pa cak i ako se radi o nezavisnosti "takozvane drzave Kosovo"...

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, assignment said:

 

Ali jebes drzavu i "navijace" ako kao gradjanin nemas pravo da bez negativnih posledica das svoje misljenje, pa cak i ako se radi o nezavisnosti "takozvane drzave Kosovo"...

Apsolutno se slažem, samo kažem da je Kalina očigledno tip čoveka koji se na te posledice ne obazire previše. 

Link to comment

Epska bruka. Plemenska zajednica u najboljem slučaju, mada više naginje ka civilizaciji krda.

I Kalina mi se zgadio. Kapiram da sad i nije imao nekog izbora, ali se letos svesno samodoveo u tu poziciju.. A i mi pišemo sve ovo vreme potpuno ignorišući današnji scenario izvestan da izvesniji ne moze biti... Idioti.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Molim moderaciju da se ovo obriše ili premesti, a forumaše da nastave negde drugde. KKCZ definitivno nema dodirnih tačaka sa autošovinizmom...bio je jedan kritičan slučaj ali se upravo pokajao, što je prepoznato od strane ideološke komisije sa severa, tako da sve 5.

 

A i ti Petoviću, stvarno ne znam kakve odgovore si očekivao i zašto uopšte zapitikuješ...valjda je jasno da do nekog prosvetljenja usled preispitivanja neće doći.

Edited by Heaviside
  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

samo bih zamolio da ne nastavljamo dalje ovdje o toj temi konkretno, iskreno trenutno ni ne znam gdje bih stavio eventualni split, ali ta sociološka pojava definitivno nije za ovaj topic, već za neke dublje rasprave na ozbiljnijim mjestima. 

Link to comment
21 minutes ago, James Marshall said:

samo bih zamolio da ne nastavljamo dalje ovdje o toj temi konkretno, iskreno trenutno ni ne znam gdje bih stavio eventualni split, ali ta sociološka pojava definitivno nije za ovaj topic, već za neke dublje rasprave na ozbiljnijim mjestima. 

Neki bi se odavde i na ban log mogli splitovati... :fantom:

  • +1 3
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...