Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

veruju u indulgencije, ocigledno. ne bas pravoslavno, ali sta sad. 

 

problem zvezde je sto nema kosarkasku publiku, pa mora da iznajmljuje navijace za evroligu. tako je, kako je.

Edited by Joe D
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

veruju u indulgencije, ocigledno. ne bas pravoslavno, ali sta sad. 

 

problem zvezde je sto nema kosarkasku publiku, pa mora da iznajmljuje navijace za evroligu. tako je, kako je.

Ko je onda punio Pionir protiv Buducnosti? 

  • +1 2
Link to comment

ne znam da li je kalina spreman i da li je preboleo povredu™ koju mu je izazvala crkva opeljesivsi ga za nekih 100k evra. plus dusevni bol jer je morao ritualno da se odrekne svoje ideologije™

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

ne znam da li je kalina spreman i da li je preboleo povredu™ koju mu je izazvala crkva opeljesivsi ga za nekih 100k evra. plus dusevni bol jer je morao ritualno da se odrekne svoje ideologije™

 

Excuse me :blink:

 

Nisam u toku posto zivim vani, jedino sam video info da se nesto objasnio u vezi te izjave za Kosovo...

Link to comment

Izjavio je da je donirao mesečnu platu crkvi za pomoć Srbima na Kosovu. Preteruje malo Nikodije, nema šanse da zarađuje 100k mesečno, a i da zarađuje, pitanje je uopšte da li je i koliko im je on lično dao. I patrijarh i Ćoki su vrlo pragmatični ljudi.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Izjavio je da je donirao mesečnu platu crkvi za pomoć Srbima na Kosovu. Preteruje malo Nikodije, nema šanse da zarađuje 100k mesečno, a i da zarađuje, pitanje je uopšte da li je i koliko im je on lično dao. I patrijarh i Ćoki su vrlo pragmatični ljudi.

 

Ako je to samo da bi se Kalina "oprao sramote" da mu Dileje ne skandiraju, onda je to bas mindfuck....

Link to comment

Vi ocito niste svesni kakav je pritisak bio i kakvih je najava bilo. Iskren da budem, ja sam veceras ocekivao bas ozbiljno sranje. 

 

Tako da iz te perspektive, umesto sranja moci cemo na miru da se posvetimo kosarci i podrsci ekipi koja skoro nije bila ovako gotivna.  

Link to comment

Jezivo, doduše ne i neočekivano. Normalni ljudi će se uvek povući pred fašističkom stokom.

 

Samo dok je autošovinizam ™ problem ove države, a ne plemenska fašistička desničarska stoka. Autošovinizam ™ "nas" je dovde doveo, jašta. Mrš!

 

Toliko o mojim emocijama prema klubu...oh well, ko zna zašto je to dobro.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, assignment said:

 

Ako je to samo da bi se Kalina "oprao sramote" da mu Dileje ne skandiraju, onda je to bas mindfuck....

Naravno da je zbog toga, celo saopštenje je molba za oproštaj. I još onda ovi odgovore da je ovo poslednji put da tolerišu ideološki nepodobne u Zvezdi

Link to comment

Nije to samo zbog Kaline, “Delije” su se očigledno okrenule protiv kluba i pretile bojkotom ili možda i nekim protestima koji bi mogli da koštaju klub (prekid utakmice npr večeras) pa je ovo iznedreno kao rešenje koje bi zakrpilo sve potencijalne probleme, kako za Kalinu tako i za klub.

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...