Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Samo se vi zajebavajte ali da li smo sigurni da Kalina nije sad u Zvečanu da se pegla sa Rosu? 

 

Hahahaha eno i saopštenje. Španska serija. Kažu cigani ovo je poslednji put da IDEOLOŠKI nepodoban igrač dolazi. Ali osetili su želju za pokajanjem pa će doći na utakmicu 😂😂😂

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

@*edited by mod pa da, al onda lepo ostanes u suncanoj valensiji i bog da te vidi, ne vracas se ovde da te reketira crkva i ultra kop.

E jeste, mi ćemo da mu kažemo gde da živi. Vraćalo mu se kući ili šta god, u svakom slučaju sada je tu i kao većina stanovnika Srbije mora da trpi razna sranja. Može tako za svakoga da se kaže "lepo se iseli u Nemačku i rešen problem" ali ne želi to svako. Ja sam gastos i opet mi se ne sviđa ovaj tvoj post. Kalini kapa dole što se vratio. To kažem i kao navijač Zvezde ali i nevezano sa tim.

 

Dao pare za pomoć Srbima na Kosovu, nije ni to neki skandal. Nije ni skandal što je parafrazirao ustav Srbije...Mislim, jasno je da ga drkaju magarci i da ovi potezi nisu na sopstvenu inicijativu i sve to ukupno jeste jedno teško sranje, ali je i ovo zgražavanje nad donacijom crkvi za pomoć ljudima na Kosovu i nad izjavom da je Kosovo deo Srbije je teško preterivanje. Nije dao neke nacionalističke izjave ili pare nekoj navijačkoj organizaciji, populistička izjava i donacija da se ušlihta navijačima. Viđali smo i gore stvari, od skidanja kapitenske trake, postrojavanja igrača, majica sa slikom ubijenog narko dilera...sve to je veće poniženje od ovoga.

 

Srbija, Zvezda, faking Delije...jbg, gadno nema šta.

  • +1 5
Link to comment
7 minutes ago, theanswer said:

Samo se vi zajebavajte ali da li smo sigurni da Kalina nije sad u Zvečanu da se pegla sa Rosu? 

 

Hahahaha eno i saopštenje. Španska serija. Kažu cigani ovo je poslednji put da IDEOLOŠKI nepodoban igrač dolazi. Ali osetili su želju za pokajanjem pa će doći na utakmicu 😂😂😂

Navijači izdali saopštenje da je ovo poslednji put da ideološki nepotreban igrač dolazi? Jel.sam dobro razumeo? 

 

Hahaha koje ludilo jbt hahaa

  • +1 3
Link to comment

Tuga je šta čovek mora da radi u svojoj zemlji kako mu neki navijački debil ne bi pravio problem. Ne mogu da osuđujem Kalinića za ovaj potez, verovatno nije očekivao da su ljudi ovoliko oboleli.

  • +1 4
Link to comment

Ma znao je, jebavaju njemu majku preko interneta već neko vreme. Čović je tek znao i verovatno je unapred Kaliniću najavio ili ga polako pripremao za ovo. Sada je jasnija i poseta patrijarhu sa puno slika na kojima Kalinić i matori nasmejani pričaju i nazdravljaju.

  • +1 3
Link to comment
19 minutes ago, Nikodije said:

nisam vise siguran da li se meni ide na tu utakmicu da navijam zajedno sa njima.

 

Ideš zbog kluba, ne zbog njih. A i ako krenu nešto protiv njega, kontam da će ostatak publike da se okrene protiv njih

 

  • +1 1
Link to comment

Toliko o prošlonedeljnoj priči da neće biti problema za Kalinića pred “najvernijima”. Svaki optimizam da zdrav razum može nekad prevladati na ovim prostorima je beskrajno neutemeljen.


“Crvena zvezda je ideologija”
“Poslednja opomena upravi...”
“Sledeći igrač koji dodje, a ideološki je nepodoban”
“Delije prepoznale volju za pokajanjem”

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...