Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Kada smo već na toj vrsti rasprave u ovom momentu je veći trn u oko Kalinić dilejama, nego bilo koji igrač iz Hrvatske. Pre svega ako Srbin izjavi istinu o Kosovu i uopšte održi lekciju o toj suludoj zagledanosti u prošlost, kojom se oduzima budućnost generacijama, onda je to veće lomljenje narativa na kojima počiva organizacija koj peva oj Kosovo, nego bilo koje prebrojavanje krvnih zrnaca.

 

Protiv Budućnosti je bila sasvim dobra atmosfera i siguran sam da neće nedostajati ni sutra.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

 

Jel ovo izvesno ili samo najava?

 

Ako nekome smeta Kalinic, tesko da je razuman i navijac Zvezde i metaforicki i bukvalno!

Neke priče su bile da će doći na trening, da će se obratiti klubu ili Kalini zbog Kalininih izjava u vezi kosova, u suštini grupu baš i ne zanima basket (osim kada se igra sa KK) i čini mi se da samo traže razlog za nedolazak. Da i je istina, ne znam, ne priadam tom krugu.

Sa druge strane uvek, čak i na ABA tekmama su neformalno tu delovi te grupe.

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, simple red white said:

On jeste specijalac (trenutno) kao Lazić npr ali njegov domet nije ABA liga (ubeđen sam), njegovo trenutno mesto (opcija) u hijerarhiji u kk što se tiče ofanzive je neko  br 5 kada je na parketu. Njegova je ,ali i da je stalno na skoku u napadu, mislim da šut može da navežba  da bude daleko konstantniji od Radanova a ono što mu je najveća prednost je glava jer ne leti u oblacima posle jedne dobre utakmice. Što se tiče godina, iako ima 25 - pred njim su još bar 7/8 kvalitetnih sezona (i pred Radanovim su ali kod njega nešto drugo "fali").

Nemam nista protiv coveka, on mi je bio drag jos kada je igrao za onu  nasu limitiranu reprezentativnu generaciju rodjenu 1996-e godine , i tada je igrao isto ovako pozrtvovano, od pocetka je bio borac, mislim da je u to vreme nagovestavao da bi mogao da  postane i solidan igrac u napadu.  Ali u ovom trenutku ne vidim neki evroligaski plafon van CZ i to da ima mnogo bolju buducnost od Radanova, Radanov je talentovaniji igrac a ima i mnogo bolji fizicki profil, atletske mogucnosti itd.

Link to comment
2 hours ago, Jozef K. said:

Ja bih da ovde reaguje

https://sportske.jutarnji.hr/sn/kosarka/nba/sok-za-mladog-hrvatskog-reprezentativca-tjedan-dana-prije-pocetka-nba-sezone-dobio-otkaz-15109231

Mislim da može na pet u evropi, a dok se ne vrati Vajt i na četiri.

Simanic, Samanic  slicnost u prezimenima  a obojica imaju nekih bubica u glavi, taman da vam i ovaj krv popije svojom lelemudnoscu:) Bolje da ne dolaze ni muslimani ni hrvati,(mladi igraci) u CZ i Partizan , mislim neka dolaze ako su reprezentativci Srbije, CZ i Partizan trebaju da izbacuju igrace za nasu reprezentaciju  a ne da prave igrace susedima, nemamo mi luksuz za tako nesto,  reprezentativna kosarka nam propada zahvaljujuci  vecitima:dry:

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment

Neće se desiti ništa novo, Kalina je više puta dolazio u Pionir/Arenu u svojstvu protivničkog igrača,  najverniji su glabali semenkarski kobas svaki put kada su ga vređali. Sad kad je on naš igrač takav razvoj situacije biće utoliko intenzivniji. I baš se radujem tome.

  • +1 1
Link to comment

Човић легенда пушта омићевски ПР интервју:

Quote

„Žao mi je što je moja izjava oko Kosova i Metohije pogrešno preneta, shvaćena i protumačena. Zbog svega toga se loše osećam i to me kao mladog čoveka boli. Nisam imao nameru da bilo koga povredim, bilo kojom svojom izjavom i potezom, i ako se to dogodilo, izvinjavam se. Moram da naglasim da je za mene Kosovo i Metohija neizostavni deo Srbije i da tako treba da ostane zauvek“, kaže Kalinić za Sport Klub

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
30 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Човић легенда пушта омићевски ПР интервју:

„Žao mi je što je moja izjava oko Kosova i Metohije pogrešno preneta, shvaćena i protumačena..."

 

 

 

Pranje i peglanje.

 

Kalina1244

 

  • Haha 2
Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

jos donira mesecnu platu crkvi  :isuse:  jbt sta li su mu radili prethodnih dana, katastrofa

Damage control. Jbg ne mogu baš da ga krivim, jedno je u njegovoj poziciji pričati šta misli sa Bosfora a drugo je to isto raditi iz Beograda. Pri tom su mu zvižduci sa tribina verovatno najmanja briga.

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

Човић легенда пушта омићевски ПР интервју:

 

 

a najbolji deo?

 

Quote

U prilog svemu ovome, odlučio sam da doniram jednu svoju mesečnu platu crkvi namenski za pomoć srpskom narodu na Kosmetu

 

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

@*edited by mod pa da, al onda lepo ostanes u suncanoj valensiji i bog da te vidi, ne vracas se ovde da te reketira crkva i ultra kop.

Da je normalna godina bez korone, cenim da bi to i uradio. Ovako je prelomila želja da se bude bliže porodici i prijateljima. U svakom slučaju palo je pomirenje™ sa obe strane. Kalinić da ćuti i igra, navijači da ga ne pominju i da navijaju, a uprava da više ne dovodi ideološki nepodobne igrače (šta god to u njihovim glavama značilo)

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...