Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, simple red white said:

Naš napad je u 4/4 odbio  Holins sa izgubljenom loptom i ne mogu se setiti da li je on (manje bitno) nakon nesportske promašio šut nakon iskorišćenog jednog slobodnog bacanja od strane Džonija. To je bio taj poslednji klin u pobedi. Kakav adanv i kakvi bakrai, samo su sebe pobedili. 

Sa druge strane, Radanov je talentovaniji od Lazarevića ali glava Lazarevića nosi prevagu, glava i radna etika. Radanovu će vrh biti neki EC tim a Lazarević će napraviti daleko bolju karijeru (moj lični utisak)

Tesko, covek je specijalac, on skoro ima godina koliko i  Jokic , dalje od ABA lige jos nije dobacio, on  je  igrac tipa Lazica , unapredjenija verzija u odbrani sa slabijem sutem od Laze:)

Edited by Micko8
Link to comment

Jel Radanova isto malo yebe sut sa distance? Po statistikama u zadnjih par godina izgleda da sve vise i vise izbjegava da sutne iz daljine...

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Micko8 said:

Tesko, covek je specijalac, on skoro ima godina koliko i  Jokic , dalje od ABA lige jos nije dobacio, on  je  igrac tipa Lazica , unapredjenija verzija u odbrani sa slabijem sutem od Laze:)

On jeste specijalac (trenutno) kao Lazić npr ali njegov domet nije ABA liga (ubeđen sam), njegovo trenutno mesto (opcija) u hijerarhiji u kk što se tiče ofanzive je neko  br 5 kada je na parketu. Njegova je ,ali i da je stalno na skoku u napadu, mislim da šut može da navežba  da bude daleko konstantniji od Radanova a ono što mu je najveća prednost je glava jer ne leti u oblacima posle jedne dobre utakmice. Što se tiče godina, iako ima 25 - pred njim su još bar 7/8 kvalitetnih sezona (i pred Radanovim su ali kod njega nešto drugo "fali").

Link to comment

Mislim da se propušta suština. Da ste u pravu svi koji smatrate da je Radanovu nizak plafon, onda je problem zašto je Zvezda držala tog igrača sve četiri godine ugovora, ako je jasno da je lošiji od Lazarevića, Dobrića, Davidovca...Mislim da je to mnogo loša politika, gde klinca od 18 godina potpišeš na četiri godine, ispravno proceniš da je za FMP, a ne Zvezdu i onda mu ne daješ raskid, dok ne istekne ugovor. Koja je poruka bilo kome da izabere Ćokija u punom smislu svog nadimka, a ne Miška ili sada tu ima još Željka i Zorana. Dakle posle dve godine ugovora mogli su da vide kuda to vodi i da mu daju da ode u tu neku Igokeu. Samo što bi sada on već bio igrač koji je prevazišao Igokeu i možda bi igrao u nekom sadašnjem Partizanu, ili Budućnosti.

 

A evo i koliko je Lazarević bio dominantan nad njim sa svim ostalim Dobrićima.

Link to comment

Ako si odgledao snimak, primetio si da je mnogo dominantniji bio dok ga je čuvao Kalinić, a ne Lazarević i ostali Dobrići.

Tu već može da se polemiše da li je trebalo dovoditi Kalinu dok ti Radanov izmiče.

Link to comment
17 minutes ago, Jozef K. said:

Mislim da se propušta suština. Da ste u pravu svi koji smatrate da je Radanovu nizak plafon, onda je problem zašto je Zvezda držala tog igrača sve četiri godine ugovora, ako je jasno da je lošiji od Lazarevića, Dobrića, Davidovca...Mislim da je to mnogo loša politika, gde klinca od 18 godina potpišeš na četiri godine, ispravno proceniš da je za FMP, a ne Zvezdu i onda mu ne daješ raskid, dok ne istekne ugovor. Koja je poruka bilo kome da izabere Ćokija u punom smislu svog nadimka, a ne Miška ili sada tu ima još Željka i Zorana. Dakle posle dve godine ugovora mogli su da vide kuda to vodi i da mu daju da ode u tu neku Igokeu. Samo što bi sada on već bio igrač koji je prevazišao Igokeu i možda bi igrao u nekom sadašnjem Partizanu, ili Budućnosti.

 

A evo i koliko je Lazarević bio dominantan nad njim sa svim ostalim Dobrićima.

Radanov je pokidao ovu protiv Zvezde, pred nama je sezona i videćemo koliko će još takvih utakmica imati. U Zvezdi se pokazalo da nakon dobre role slede raspadi jer vrv sebe već vidi kao zvezdu basketa ultimativno.

Link to comment

Ma nije trebalo da kačim klip. Suština je da je trebalo da ga puste pre dve godine, a ne da ga zajebavaju po fmpu da bude vodonoša Čoviću, ako već nije prospekt, pa neka se bori po Igokeama.

Link to comment

racunam da cu ziveti jos nekih 40 godina, manje-vise, nadam se da cu imati prilike da dozivim da hrvatski igrac dodje u zvezdu (ili partizan) i da to prodje kao nesto normalno. ali strepnja mi je dublja od nade.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:

Ja bih da ovde reaguje

https://sportske.jutarnji.hr/sn/kosarka/nba/sok-za-mladog-hrvatskog-reprezentativca-tjedan-dana-prije-pocetka-nba-sezone-dobio-otkaz-15109231

Mislim da može na pet u evropi, a dok se ne vrati Vajt i na četiri.

Mogli bi ga angažovati, ionako najverniji ne idu na ABA tekme a čini mi se da zbog Kaline neće ni u EL podržati Zvezdu (kakva šteta:cool:).

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, simple red white said:

čini mi se da zbog Kaline neće ni u EL podržati Zvezdu (kakva šteta:cool:).

 

Jel ovo izvesno ili samo najava?

 

Ako nekome smeta Kalinic, tesko da je razuman i navijac Zvezde i metaforicki i bukvalno!

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...