Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Nisam ni video da ste otvorili novu temu..

 

 

Divan klip brate. Dobric je bomba od igraca. Ovo sto se vidi na klipu i sto radi u napadu, nista ne zaostaje na drugoj strani terena. Najbolje krilo u EL. Mora da potpise za neki veliki klub pa kad i tamo bude plodio, tek onda ce mu se odati priznanje.

 

Malo je muzika cudna za moj ukus :) mozda nisam navik'o :)

 

 

edit- jel moze da se pinuje ova tema?

Edited by Banjo
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked, unlocked and pinned this topic
13 hours ago, Nikodije said:

Otišao Noko, al nije sve tako crno, ostaje Simon. 

Znam da postoji interesovanje od strane Bajerna ali nigde ništa o tome da je gotovo, jel to Inside info? 

Link to comment
39 minutes ago, assignment said:

Znam da postoji interesovanje od strane Bajerna ali nigde ništa o tome da je gotovo, jel to Inside info? 

 

O tome je pisao Emiliano sa Sportanda koji verujem da ima jako dobre informacije. Rekao je da prakticno ostaju da se ozvanici saradnja Nnoko-a i Bajerna,

Link to comment
17 minutes ago, Micko8 said:

Kada Radonjic ostavi Obradovica bez i jednog trofeja sledece  sezone, hoce li to znaciti da je Radonjic nabolji trener u Evropi ???

 

 

Nece to znaciti, ali ce Radonji trebati jedno dve godine da opet ugasi crno beli svet.. to ce biti zabavno.. prve godine ce Rumenko imati nekih izgovora, ali kad ga veliki Ra omlati u drugoj sezoni to ce biti kraj  :)

 

rumenko ce da drzi visecasovne KZS, guslanje o ljubavi, srpstvu, igracima koji su ga izdali.. bice sou

Link to comment

Nikad mi neće biti jasno kako odrasli ljudi pričaju u tim kao nipodaštavajućim nadimcima tipa Rumenko, Trinki Linki ili šta već, niti je neka uvreda, niti je zanimljivo, niti mi je uopšte realno da neko ko ima više od 14 godina može tako da komunicira. 

  • +1 6
Link to comment
25 minutes ago, Micko8 said:

Kada Radonjic ostavi Obradovica bez i jednog trofeja sledece  sezone, hoce li to znaciti da je Radonjic nabolji trener u Evropi ???

 

To se krace kaze - Kalemegdan u junu.

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

Nikad mi neće biti jasno kako odrasli ljudi pričaju u tim kao nipodaštavajućim nadimcima tipa Rumenko, Trinki Linki ili šta već, niti je neka uvreda, niti je zanimljivo, niti mi je uopšte realno da neko ko ima više od 14 godina može tako da komunicira. 

 

 

Sam si rekao da nije uvreda.. onda se postavlja logicno pitanje, u cemu je problem?

 

Ne razumem dal treba da se obracam sa postovanjem kad pominjem njegovoime?

 

Vi ste stvarno odlepili.. shvati da nas boli kita za sve njegove trofeje, a o njemu kao coveku nemamo bas visoko misljenje.

 

Najsmesnija nam je prica o nekakvoj ljubavi, sve za ljubav sve za Partizan. To okacite macku o rep

  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment

U Zocovim godinama, jos jedna sezona bez ozbiljnog EL angazmana znaci da moze da se pridruzi Dudi Ivkovicu, Bozi Maljkocicu, Kariju Pesicu i Duletu Vijeosevicu.. mogu da igraju sah, filozofiraju i hrane golubove.. tu ako se prikljuce Kica i Praja, to je prava zabava.

Meni je drago sto ovaj nece da hrani golubove, jer mu se ne ide u penziju.. bice veoma zanimljivo

 

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...