Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

39 minutes ago, Jumanji said:

 

Rafa prespavao finale pa u pola jedanaest saznao rezultat?

 

Biće da mu je neko rekao da bi bilo pametno da i on čestita posle Rodžera.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

10 hours ago, mlatko said:

A Hrvatica samo sedi i smeška se... Pu emoji57.png a jel znaju ovi iz ATP-ja uopšte odakle je Novakova keva?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Iz Topole, ne?

 

 

8 hours ago, Arkadija said:

Kao što reče Filozof manijak, ja sam skromna i neambiciozna. U mojoj imaginaciji, Novak se povlači posle osvojenog još jednog AO

I još jednog USO, još jednog AO, još jednog RG i  još jednog W i onda jos jednog USO. Ne mora tim redosledom - osim onog prvog USO na spisku...

 

 

Nego, kad smo kod statistike - #objasnio lik sa tvitera:

 

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Kako iznervirala ona gospodja sa W Viska. Sta rece ne voli Novaka jer je arogantan, pa hahahah [emoji3]
Idi bre zeno (bicu pristojna [emoji56])
Prognozirao, elem, Visko da ce Engleska da pobedi jos pre pocetka EP, pa kao drzao se toga da ispadne baja, ali tako bi voleo da ih "zabari na*uze samo tako" hahaha

Link to comment

Ma lupeta bzvz, Fedfan

Gledam malo pre slikao se i sa osvajacicom u kolicima (inace osvajaca u kolicima koji je i ove godine uzeo W, znam da nesto pomagao ranije).
I sad razmisljam, aman covece odakle ti snaga da se slikas sa svima, posvetis vreme svima, ne samo protokolima, gde je armija navijaca i gedalaca, svako ko mu se obrati dobije njegovu paznju svuda i nikad ga nisam videla namrstenog ili neraspolozenog ,ako ga neko ne nervira na konferenciji, a i njima tamo uvek strpljivo odgovara. Neverovatan covek. I onda ova tupi gluposti [emoji849]

Plus, plus na sve to PTPA. Jbt









  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...