Jump to content
IGNORED

WB21 za GS20 - Green Milestone


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    179

  • Arkadija

    105

  • dùda

    92

  • Tsai

    76

Vidim da je izjavio da se dvoumi oko Tokija.

 

Quote

„Razočaran sam bio kada sam čuo da neće biti publike. Čuo sam da ima mnogo ograničenja kada je reč o kretanju u selu, da nećemo moći da gledamo druge sportiste i da neću moći da vodim španera, koji je važan deo mog tima. Plan mi je bio da idem na Olimpijske igre, ali sada sam na 50-50“, rekao je Novak.

„Imam ogromnu želju, ali za mene Igre znače i otvaranje sa publikom, interakciju sa drugim sportistima, gledanje drugih turnira. Možda zvuči preoštro, ali za mene to nisu onda Igre. Ne znam zašto ne otkažu,a ko je situacija takva… Čujem da je i japanski narod protiv“.

 

Link to comment

ma us open je najvazniji. 

ova olimpijada restrikcija ce biti najneuspesnija svih vremena.

za tenisere gren slemovi su najvazniji. olimpijada ni primaci

Link to comment

Sve ono sto smo pricali da ce njemu da pravi probleme. Prvo nema publike, a Japanci ga jako cene, plus izuzetno strog babl, cuj ne moze da vidi spanera. E pa jbg bas.
A na sve to on se jako lozi da gleda nase, da navija, ma nema od ovog nista. Steta sto nisu prosle izgurali nekako OI.

USO je naravno najvazniji, zna on to, ma koliko zeleo i patio za tom zlatnom medaljom, jebo smec da ga jebo cry.gif





Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

 

 

 

hehe, nema se kud ... sateran u cose :")

 

kao kad Nemci sovjetima u maju 1945. "cestitaju na viteskoj borbi i nadmetanju koje su delili na bojnom polju"

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, hefaca said:

Nije odjebo ambasadorku, nije je cuo... Oni koji su je pozvali da stane tu, trebalo je da je predstave... Siguran sam da nije ispao saban.

Sto se tice tenisa, ruzne meceve je dobio... Sad ce da se publika vadi na lepotu...

 

tako nesto,

Novak jeste komunikativni maher, ali je vrlo tesko, gotovo neizvodljivo u isti tren razgovarati sa visee osoba (obicno po neki plemic, bivsi igrac i sl.) koje te safataju na onoj uskoj krivini pri izlasku iz hodnika..

 

na proslom (ili pretproslom vec) Wb je slicno tako, prilikom iste marsute, "iskulirao" nikog drugog do Rod Lejvera dok mu se ovaj obracao, to mi je ostalo u secanju.

čiča je pre i posle te 'zgodice' imao razlicite iskaze prilikom novinarskih smaranja oko goat price, vecnih listi i sl. ali to je neka druga tema. nebitno sad

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...