Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Ja nikad necu prezaliti sto Kingsi nisu uzeli, bio sam mnogo srecan kad je Peja posle uspeo u ulozi Andjusica 

A debeli nek uzme sad ovo i ode u jos gori small-market tim i uzme opet i tamo :D

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Ja nikad necu prezaliti sto Kingsi nisu uzeli, bio sam mnogo srecan kad je Peja posle uspeo u ulozi Andjusica 

A debeli nek uzme sad ovo i ode u jos gori small-market tim i uzme opet i tamo :D

Ja tako za Sir Barklija

  • +1 7
Link to comment
Just now, Plajvi said:


Probao je Meloun u LAL posle (sa sve jos + Pejtonom), pa opet izduvao finale :D

 

Probali i Hakim Barkli i Pipen pa opet bila duvangija. 

  • +1 1
Link to comment

Joj da mukica. To mi je nekako bilo zao da gledam, i on i Pejton dali celu karijeru svojim timovima i onda pred kraj pokusavaju nesto navrat nanos. Povuci se bre dostojanstveno covece. 

Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

Jel pričamo o omiljenima ili najboljima? 

Od bivših igrača koji nisu igrali za Partizan ili Srbiju - omiljeni su mi Karmelo i Mirza Teletović. 

 

Od onih koje sam gledao samo na yt - Bird i Barkli.

Edited by Milošica
Link to comment
33 minutes ago, Lancia said:

Moze da se pomera koliko hoce, Kukoc je jedan jedini :wub: i to dok je igrao u Evropi.

projektuješ sebe kroz tonija, veliki igrač ali po uticaju na igru ispod dražena i nikole

 

 

@Milošica kića je bio ubica

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Shan Jan said:

Joj da mukica. To mi je nekako bilo zao da gledam, i on i Pejton dali celu karijeru svojim timovima i onda pred kraj pokusavaju nesto navrat nanos. Povuci se bre dostojanstveno covece. 

 

Geri je uzeo sa Majamijem i nije malo igrao.

  • +1 3
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

 

 

 

@Milošica kića je bio ubica

Kada pitam ćaleta za TOP 3 ex you, na treće mesto stavi Kukoča, a za prvo mesto se lomi između Kiće i Dražena.

 

Jokara mu je sada ispred svih.

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

projektuješ sebe kroz tonija, veliki igrač ali po uticaju na igru ispod dražena i nikole

 

 

@Milošica kića je bio ubica

Jeste, ja bas projektujem sebe :lolol: Jugoplastika u vreme Kukoca je bila melem za oci, u sportu jedino sto mogu da poredim je cuveni tim Metaloplastike.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Kada pitam ćaleta za TOP 3 ex you, na treće mesto stavi Kukoča, a za prvo mesto se lomi između Kiće i Dražena.

 

Jokara mu je sada ispred svih.


Izvikan je, Mitrovic ga tuko kad su bili klinci :fantom:

Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...