Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

trpa janis i ne vadi :D 

 

"Da li želim da budem MVP treći put? Naravno da želim. Ekstremno sam takmičarski nastrojen, pokušavam da svoj tim učinim plaćenim – za to sam ovde, za to sam plaćen. Te dve sezone kada sam osvojio nagradu, to su bile moje najlošije sezone u poslednjih pet godina, pogledajte statistiku. Ali nema veze, probao sam da izbegnem taj razgovor po svaku cenu. Neću da mi deca vide oca kako kuka zbog nagrade, neću da je osvojim na taj način", kaže dvostruki uzastopni MVP iz 2019. i 2020. godine.

  • +1 2
  • Wub 4
  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nikola Jokić prethodne noći odigrao je 50. plej-of utakmicu i kroz tih pedeset susreta ima statistiku kao nijedan drugi košarkaš u istoriji američke košarke.

 

  • 25+ poena;
  • 10+ skokova;
  • 5+ asistencija.

Tačnije, Jokićev prosek je 26.2 poena, 11.5 skokova i 6.4 asistencije, ali nijedan košarkaš u istoriji, u prvih 50 plej-of utakmica, nije imao prosek od najmanje 25/10/5.

 

 

 

Link to comment

Brate sere mi se od tih statistika "Niko u istoji nije od 13. do 15. minuta u 3 uzastopne gostujuce utakmice uspeo da postigne 3 poena, 4 skokova, 1 asistenciju, 0 blokada i 4 izgubljene lopte, sve to dok je u hali bilo vise od 15 321 i manje od 16 543 gledalaca"

  • +1 5
  • Haha 4
Link to comment

Pritom su sinoc preko ili pored njega dali jedno 59 poena, sto Konli i ostali niski igraci, sto ovi visoki. Jos je falio onaj rezervni centar Rid, i on bi mu utrpao vise od svojih prosecnih 12 poena. 

 

Dobar je bio u napadu ali odbrana jeziva. I svakako timski uspeh vise zavisi od Mareja i ostalih sutera nego od Jokica, kao i u bablu. 

Link to comment

Uz to Gobert i Towns nisu postigli niti  jedan  kos u jedan na jedan igri, sve je to iz pick and roll-a i kroz neke ally op-ove gde Jokic iskoci pred igraca koji prodire u reket a ovaj prebaci Jokica i doda loptu Gobertu za zakucavanje , kakav kurcev Rid on je pero laka kategorija. 

Edited by Micko8
Link to comment
10 minutes ago, Glass Joe said:

23-27, tanko je to za ove hvalospeve i spustanje doskočica na lični nivo


Tanko indeed ali bolji mu je skor nego Majklov.

Edited by Djuro
Link to comment
On 25. 4. 2023. at 14:58, spaceploitator said:

majkl who?

kaze stats muse 119/60 je dzordanov plejof W/L

ali samo 14/23 u 80im 

 

u prvih 50 po utakmica mu je slabiji skor.

 

edit: al' nebitno, nista ne pokusavam da pokazem/dokazem time.

Edited by Djuro
  • +1 1
Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...