Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Kaže Jokić i sam u emisiji sa Edinom i Koletom da je u sezoni u kojoj je osvojio prvi MVP radio baš sve pod konac i da poslednjih godinu i po malo manje vodi računa o ishrani nego što je radio tada. Tako da bi verovatno mogao da izgubi još koje kilo sala, ali na njegovu masu teško da bi to imalo neki značajan efekat. Podrazumeva se da trenira najozbiljnije i najpamentnije moguće. Ovo je manje-više njegova optimalna forma. Nije tip sportiste kome je 8% masti optimalno stanje tela i duha.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
Kaže Jokić i sam u emisiji sa Edinom i Koletom da je u sezoni u kojoj je osvojio prvi MVP radio baš sve pod konac i da poslednjih godinu i po malo manje vodi računa o ishrani nego što je radio tada. Tako da bi verovatno mogao da izgubi još koje kilo sala, ali na njegovu masu teško da bi to imalo neki značajan efekat. Podrazumeva se da trenira najozbiljnije i najpamentnije moguće. Ovo je manje-više njegova optimalna forma. Nije tip sportiste kome je 8% masti optimalno stanje tela i duha.
Nije, na poslednjem merenju za koje znam, imao je 9%.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Jbt, kakvih smo se svih wrf statističkih sranja na slušali, a sad prvi put čujem da je ispod 50% iz igre šutirao samo na jednoj utakmici u sezoni [emoji849]

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Nije, na poslednjem merenju za koje znam, imao je 9%.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Hahaha nisam znao za to. Deluje kao da ima tipa 12% najmanje.

Link to comment
1 hour ago, Glass Joe said:

Znači lik je savršen, bez rupa u igri ?

Nisam to napisao nego da mislim da nema problema sa fizičkom spremom i konstitucijom. Evo kaže čovek da ima 9% masti, to je nivo Lebrona. Ronaldo ima 7%. Meni tih 9% pre zvuči kao najmanje što je ikada imao nego kao standardno za njega, ali svejedno.

  • +1 1
Link to comment

Somborac na stranu, meni su fascinantni sportisti koji se ne uklapaju u uobičajeni kalup Apolona, a iskreno i ne sećam ih se nešto pre 2000ih, s tim što NFL ne pratim. Nekako su se svi grupisali u borilačke sportove - Mark Hunt, Fedor, Fury... Roy Nelson je legit mma borac za 5 rundi. Izgleda da je nekim ljudima malo masti preko ako ne +, onda makar ništavan negativni faktor.

Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...