Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Jokićev otac otkrio zašto Nikola ne igra za Srbiju: Postoje tri razloga

Branislav Jokić, otac srpskog košarkaša Nikole Jokića, otkrio je tri razloga zbog kojih njegov sin neće igrati za reprezentaciju Srbije ovog leta.

IZVOR: B92 PETAK, 25.06.2021. | 2

Aktuelni MVP NBA lige odlučio je da ovog leta ne igra kvalifikacije za Olimpijske igre i OI ako se Srbija plasira u Tokio.

U razgovoru za televiziju K1, Branislav Jokić rekao je da postoje tri razloga koja opravdavaju njegovo neigranje.

"Odbijao sam mnoge novinare koji su me zvali da pitaju... Moj stav je da mi kao porodica ne pričamo, vi ste prvi kojima pričam duže. Ima tri-četiri stvari koje su uticale na njegovu odluku. Klub njemu ne može da zabrani da igra za reprezentaciju, ali isto kaže ako ikako možeš mesec dana da ne uzimaš loptu u ruke, nemoj da ideš u salu, mesec dana se metntalno i fizički oporavi. On bi već sa morao da bude na pripremama i ne bi ispoštovao jedan deo", kaže Branislav Jokić i nastavlja:

"Drugi deo je mentalno stanje, gde je on meni rekao: 'Tata, mene sve živo boli. Jednostavno ne mogu'. Kada u glavi nisi spreman, teško ćeš nešto da pružiš na terenu!".

Što se tiče trećeg razloga...

"Treća velika stvar, najlepša, treba da postane otac. Posle toga treba da se vrati u Ameriku da mu se žena tamo porodi zbog raznih stvari, da ne objašnjavam. Snajka ne sme da leti avionom kasnije, znači moraju da idu ranije.... To su sve te stvari. Neka to razume kako hoće. Njegova odluka je takva i mi smo tu da ga podržimo! Uvek ima normalnih ljudi i onih kojima sve smeta u državi", zaključio je Branislav Jokić.

 

 

Teska je to prica  :cry:   samo rudari mogu da razumeju taj bol, iako nemaju usluge najboljih masazera, fizioterapeuta na usluzi 24/7 .

Edited by Micko8
Link to comment
On 23.6.2021. at 15:32, fancy claps said:

pa to, jokicevi proseci u plejofu su strava, al u jednoj seriji je superstar a u sledecoj je 3-4 najbolji igrac u seriji i tako.

Debeli do sada u playoffu

 

Spurs - najbolji igrac u seriji

Blazers - najbolji igrac u seriji, nije on kriv sto se niko drugi iz Nuggetsa nije pojavio

 

Utah - treci najbolji igrac u seriji, najbolji igrac u sedmoj utakmici, bolji PER i od Murraya i od Mitchella. kad se Garis vrnuo, i Mitchell nije jebao bekove Nuggetsa kako hoce, odjednom Jokic nije izgledao kao najgori defanzivac u ligi...

Clippers - najbolji igrac u seriji

Lakers - najbolji Nuggets u seriji. Nuggetsi su pustili prvu, drugu ih izjebo Plumlee, trecu dobili, cetvrta prelomili Lakersi seriju kad je LeBron imao cistu blokadu na Murrayu, gde mu je uhvatio podlakticu a o lopti nije ni razmisljao... bukvalno su Nuggetsi fizicki crkli

 

Blazers - najbolji igrac u seriji. Dame je fizicki puko posle 2-2... Debeli je radio isto sto i Dame, samo je izgurao celu seriju

Suns - Nuggetsi se nisu pojavili. 

 

uz sve receno, sedma vs Spurs, ubedljivo najbolji. sedma vs Blazers, najbolji(nije ubedljivo zbog ludila CJa u drugom poluvremenu). sedma vs Utah, ubedljivo najbolji. sedma vs Clippers, ubdljivo najbolji...

 

covek je dakle najbolji igrac na terenu u svakoj sedmoj koju je odigrao. lagano top 3 playoff igrac u ligi. lagano

  • +1 1
Link to comment

Mislim da je njegova uloga u seriji sa Jutom potcenjena, jeste imao dve utakmice gde je odbrambeno bio bas  ocajan ali je ostatak serije odigrao  veoma dobro  i zatvorio je sedmu  odlucujucu utakmicu. Ostao je u senci Mareja koji je  bas ekspoldirao i belezio skoro 40 poena po utakmici protiv Jute  . Njegove dve najgore serije su bile protiv Lejkersa  prosle sezone i Finiksa ove , protiv Lejkersa donekle i mogu da razumem, tu su  ga sudije isekle mnogo , plus nije znao da se izbori sa Howard-ovom  fikalnoscu i naravno Ayton ga je urnisao u medjusobnom duelu u seriji sa Sunsima  ,tu se osramotio kao MVP-lige,  da su barem odigrali jednu rezultatski neizvesnu utakmicu pa da mu i progledamo kroz prste i na nacin  na koji je zavrsio plej of ucesce .

Edited by Micko8
Link to comment

"A ja, ne verujem nikome!" Nikola Jokić obožava ROKENROL - pogledajte kako se samo zabavlja u Somboru! /VIDEO

audioplayer2.png

Najbolji košarkaš NBA lige Nikola Jokić od povratka iz Amerike sve vreme boravi u rodnom Somboru gde se odmara i priprema za novu sezonu u najkvalitetnijoj košarkaškoj ligi na svetu.

Nakon što je njegov Denver eliminisan od Finiksa u plej of seriji, Nikola se vratio u rodni Sombor kako bi se što bolje pripremi za novu

Na društvenim mrežama osvanuo je snimak Jokića kako se sa drugarima provodi u jednom od somborskih lokala. Košarkaš nije ostao imun na hit "Zabranjenog pušenja" - "Hadžija ili bos", te je na kraju iz sveg glasa zapevao, preneo je "Alo".

Na snimku se vidi kako drži čašu pića, ali nije poznato da li je neka vrsta alkohola u pitanju.

 

Tata, sin ti boluje:cry:

Edited by Micko8
Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...