Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Ta kurcobolja mu daje edge™ definitivno, što je i rekao kada priča o igranju protiv Embida, druge bi pojeo trenutak i pritisak očas posla. Ne bih se iznenadio da ode u penziju kad istekne ovaj sledeći petogodišnji ugovor od 250 milki.

 

Veoma je neprijatno slušati ga, neka nelagodnost, kao veliko dete :D Baš ću se smoriti ako udje u fajt sa Karijem.

 

Edit: Reddit se zabavlja izjavom o igračima koji ne znaju ni svoje akcije a kamoli tudje, meni odmah pao na pamet MPJ :lolol:

 

Edited by Mos
Link to comment
  • 3 weeks later...
5 hours ago, Mos said:

 

 

Videh juče ovo i bio ubeđen da je greška. Posle se mislim, ne mogu da se setim nikoga za koga se ne bih iznenadio da je u prvih 500 imao 6+ asistencija i 10+ skokova. Ko je bio dosadašnji rekorder, zna li se?

 

Doduše, prejebaće Luka ovo vrlo brzo.

 

edit: zapravo neće sigurno Luka

 

 

Edited by kralj
Link to comment
23 minutes ago, kralj said:

 

Videh juče ovo i bio ubeđen da je greška. Posle se mislim, ne mogu da se setim nikoga za koga se ne bih iznenadio da je u prvih 500 imao 6+ asistencija i 10+ skokova. Ko je bio dosadašnji rekorder, zna li se?

 

Doduše, prejebaće Luka ovo vrlo brzo.

 

edit: zapravo neće sigurno Luka

 

 

kad pomenu ovo

skoro nesto razmisljam, posle pretprosle sezone dal je iko mislio da ce im se karijere u medjuperiodu razvijati na ovaj nacin

moje, a cini mi se i vecinsko razmisljanje je bilo da je jokic blizu vrhunca, a da ce doncic nastaviti suludu putanju razvoja (sto zbog njihovih godina, karijere do tad, procenjenog talenta)

a desilo se obrnuto, doncic vidjeni mvp kao da stagnira vec neko vreme, dok je jokic u svakom smislu napredovao

 

da je neko tad postavio pitanje ko ce na kraju imati uspesniju karijeru gotovo svi bi odgovorili doncic, sad vec nisam u potpunosti ubedjen u to

cak je i fizicki jokic napravio daleko veci iskorak, a to tek nije bilo izvesno da ce se desiti

  • +1 2
Link to comment

Kao da Jokic nije do prosle sezone dolazio svake godine sa dodatnim naslagama sala i trebalo mu je nekoliko meseci da uhvati ritam. Videli smo svi u proslom plejofu kako Doncic stagnira. 

Link to comment

neverovatan napredak, umesto dve, izvukao je tri pobede protiv klipersa u prvoj rundi

ako cemo da pricamo na tom nivou srednjoskolaca gde je glavna svrha diskusije uterati kurac onom drugom po svaku cenu

 

 

to salo je svakako jako bitno, ali to i jeste poenta, otkud bas da se desi tad, nije se desilo godinama pre toga,  verovatnije je bilo da tako ostane ili da se u manjoj meri koriguje

doncic takodje u tom smislu itekako moze da napravi iskorak, pa se eto to (jos uvek) ne desava, vec upravo suprotno

  • +1 2
Link to comment

šta je radio Lukica prošle godine u playoffu? meni to nešto skroz izlapelo, kao da je bilo pre 100 godina. sećam samo da je pucao penale 50%

sećam se i da je playoff pre toga je imao 65%

možda bi regresija bila tačniji termin nego stagnacija. 

 

Gary Harris peakovao sa 23, Lukica pomerio lestvicu na 20

 

Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...