Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

18 hours ago, fandorin said:

Pre koledža je potpisao stipendijski ugovor sa Baskonijom. I po povratku Baskonija ima preče pravo na njegov potpis (recimo kao u slučaju Zvezde i Ristića), a ako potpisuje za neki drugi klub mora da se plati obeštećenje. Kako je igrao za Megu, a to pitanje se nameće kao logično, ne znam. Čović je u decembru pričao kako je dovođenje Petruševa u Zvezdu nemoguće upravo zbog visine tog obeštećenja.

Za Megu je igrao tako što oni mnogo dobro rade sa mladim igračima, nikako tako što im je gazda raznim drugim interesima povezan sa Baskonijom.

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, napadaj said:

Pa troluje lik, to je poenta stranice.

Pretpostavio sam da je neki trovač željan pažnje čim je "instagram" u pitanju.

Link to comment

nije petrušev, nego smail aga

sirotiljo i bogu si teška

 

 

 

 

još jedan pogodak borisa vujičina, zlatnog pera sportske redakcije b92


klasika srpskog sportskog novinarstva

:fantom:

  • Hvala 1
Link to comment

Jel to to od pijace ove godine ili se ceka jos neko? Centar? Smailagic? Ko je od visokih uopste tu? Mosley, Miletic, Stepanovic, LeDay? Kapiram da ima mesta za jos jednog seniora maksimalno. Na niskim pozicijama je tim vec popunjen, 8 sigurnih seniora. Ili i tu ocekujete neka pomeranja?

Link to comment

Ok, ali onda ce neko i da leti? Paige, Moore, Avramovic, Trifunovic, Punter, Kurucs, Zagorac, Dangubic - to je vec 8? Zagorac i/ili Dangubic? Mozda se ceka da nekog od njih zavaljaju. Mislim, nisu to igraci da ih placas da sede na klupi. Mozda se Mega smilostivi? Ili to ide u paketu ako kupujes kod njih.

Link to comment

Mislim da Pejdž neće ostati, pogotovo jer mu ugovor raste iduće godine. Mislio sam isto i za Zagorca, sad možda probaju opet s njim na četvorci ako se sve drugo izjalovi.

  • +1 1
Link to comment

Mislim da zbog pasosa Pejdz ima vise sanse da ostane kao 5 bek u rotaciji nego recimo Mozli, pogotovo ako ima istine da je ovaj drugi interesantan nekim EL ekipama iz donjeg doma po kvalitetu. Ja mislim da cemo dovesti jos najmanje dva visoka uz pleja (startera).

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...