Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

16 hours ago, goofs said:

Jos jedna zanimljiva stvar, Zoc mnogo radi na timskom duhu i puno polaze na to. Pricao je kako voli na pocetku sezone da kaze svima da ko zakasni na trening placa veceru citavoj ekipi, i da bi obicno namerno on prvi zakasnio i onda izveo sve u restoran da malo zblizi igrace a i da im pokaze da se nije zajebavao.

-Trifunoviću, kasniš. Večeras sve vodiš na klopu. 

-Šefe, od kojih para? Kasni stipendija.

 

Link to comment

ne znam, ja imam drugacije informacije

kazu vidjen je da baulja kruznim putem

iako zlonamerni tvrde da pokusava da pobegne ka dragacevu i tamo se u stilu velje ilica sakrije, verovatnije je da se uputio ka dragisi

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

neka režija pusti prilog ig6


https://www.instagram.com/p/CQUXFnABwkN/?utm_medium=copy_link
 

 

 

 

 

 

Da, ima još jedan snimak posle ovog koji još nije objavljen.

Vučić uleće u kafanu i za uši izvodi Obradovića napolje: "Doveo sam te da radiš i stvaraš za Partizan, Srbiju i reprezentaciju, a ne da bančiš u kafani sa Dudom, Kićom i ostalima. Drugo mesto se neće samo osvojiti. Jel hoćeš da mi oni tvoji Grobari i dalje viču da sam peder? Vidi kako Čović već dovodi igrače i oni njegovi sa tribina me ne pominju. Marš u helikopter i da se javiš Ostoji ujutro u sedam nula nula!"

E tako je bilo. Neka Heaviside i Nikodije jave gore gospodi u RSB da oni napišu tamo i bude to službeno.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, theanswer said:

Žoc se demolirao večeras, kaže kad se otrezni nastavljaju se pregovori. Iz prve ruke, tj iz njegovh usta hahah 

 

valjda detonirao. tako se kaze u ostojinoj stranci.

  • +1 1
Link to comment
Quote

„Fantastična vest, ako je istina. Čestitam i Željku, čestitam i Partizanu. Velika vest za našu zemlju. On je legenda, ima najviše evro trofeja. Kao što sam se radovao povratku Vladimira Pištala, Stefana Milenkovića… Tako se radujem i dolasku Željka u Partizan. Želim mu mnogo uspeha i pobeda, da Partizan i Srbiju vrati na evropski tron“, rekao je Vučić u obraćanju medijima

 

 

:laugh::ziga:

  • Haha 4
Link to comment

Šta god da se desi biće zaslužan Vučić, i ako Zvezda nastavi da dominira onda je Željko doveden da bude simpatičan i ulepša™ Zvedine titule koje malo gube na sjaju jer nema konkurencije, a ako Željko osvoji onda "Vučić doveo Željka da sruši Zvezdu jer mu viču da je peder". Mnogo je bolesno sve što je uradio sa sportom. 

  • +1 4
Link to comment
  • Redoran changed the title to KK Partizan 2021/22
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...