Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

10 minutes ago, sigurnost said:

Postaje bljutavo koliko gubitnici finala plej-ofa ABA lige pokušavaju da predstave dešavanja u finalnoj seriji kao nešto najgore što se ikada desilo, sve iz razloga da opravdaju svoj debakl ove sezone.

Priča o "dešavanjima" je počela posle 2. utakmice finala, a nastavila se posle 3, i pokrenuta je od strane igrača i trenera oba tima - tako da je ovo sa opravdanjima čisto lupetanje.

 

13 minutes ago, sigurnost said:

Ako pogledamo šta se zapravo događalo iz svih uglova, videćemo jedno sasvim korektno finale za standarde bivše SFRJ i sadašnje ABA lige.

:rolf:

 

Nisam siguran šta je rigoroznije sankcionisano - flaša (između ostalog) u 2. utakmici sa zatvaranjem partera i 10 redova jedne tribine za 5. utakmicu, ili 157 letećih objekata u 3. uz prekid meča sa zatvaranjem prvih 10 redova na svim tribinama za 4.

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, Ted said:

 

finale je bilo toliko korektno da sam, po prvi put u životu, prekočio sve utakmice. a gledao sam ih, Boga mi, puno. što u hali što na tv-u. što ona gde smo pobeđivali, što ona u kojima smo gubili.

 

no dobro, ti si valjda jedan od onih kojima bi samo upotreba vatrenog ili hladnog oružja i nekoliko mrtvih bili signal za neku uzbunu.

 

a koliko sam video snimke, nisu padale samo kovanice i upaljači. na jednom od snimaka ispred trenera i klupe sa igračima pada nešto stakleno i razbija se. to je moglo da pogodi u glavu trenera ili igrača. srećom nije, iako sam siguran da bi onaj koji je to bacio bio vrlo srećan da jeste.

 

iz ove države beže ljudi, a počeće i klubovi da beže, ako im se otvore mogućnosti koje ranije nisu bile realne, a sada jesu zamislive.

nebo je plavo, grozdje je kiselo, klubovi beze.

 

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

koliko sam video da, dobili su poziv, i kazu da hoce da igraju ako im opstina i sponzori povecaju budzet.

Zanimljivo, bilo bi lepo da igraju, hvala :)

Link to comment

ove nove generacije su razmažene pičkice, i igrači i uprave.

šta smo sve imali u SFRJ pa nikom ništa, igrao se fudbal basket do kraja.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Koliko znam ovaj nacin odredjivanja nosioca za kls bio je i prosle godine. Zasto se tada niste zalili?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Zato što nam se ne igra sa FMP-om 2 i FMP-om 1 posle onakvog finala ABA-e. Pa se đentlmenski povlačimo :fantom:

 

Strateski se pregrupisemo.

Link to comment
16 minutes ago, Moća said:

Koliko znam ovaj nacin odredjivanja nosioca za kls bio je i prosle godine. Zasto se tada niste zalili?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Pitaš nas kao da smo mi u upravi. A ni na topicu nema generalnog konsenzusa po pitanju KLS.

 

Kod mene je čistio praktično. Da KLS vodi negde a npr ABA se igra samo plej-of of juna isto bi bio za to da se ili preskoči ili da se pošalju klinci + pomoćni treneri.

Link to comment

Saopštenje kao saopštenje, za pojmove srpske košarke više nego korektno i treba ga pohvaliti, ne vidim nikakvu skrivenu agendu, a ograđivanje od sopstvenih mandrila je rijetko dobrodošlo osvježenje. I čitav taj pomirljivi ton koji emituje. Sad da se svi krenu makar malo ponašati ka duhu tog saopštenja (nadam se da ciganija preko puta neće krenuti nekakvim vučićevskim cinizmom) pa da sr makar smanje ako već ne i ukinu scene iz ovog finala.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...