Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

6 minutes ago, *edited by mod said:

Disciplinska nas izgleda šalje dva ranga dole.

 

uf jbt. katastrofa, šta ćemo sada :D

 

bićemo izbačeni iz lige koju ni ne igramo, već se pojavimo tamo s kasnog proleća i početka leta i odigramo par utakmica, valjda da održimo privid da liga postoji. ova monstrum liga postoji bukvalno da bi neko od večitih, ko u datom trenutku drži banku, budžio statistiku dodavanjem recki za osvojene titule. pobednik te lige je onaj ko je u njoj učestvovao i bio prvi. ne znam ko je to bio ove sezone ali taj bi trebao i da dobije titulu. to je negde logično. a igrači večitih i ostalih aba ligaša iz Srbije da se odmaraju i pripremaju za novu sezonu i lige u  kojima će učestvovati, evropske i regionalne.

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Joe D said:

najbolje da se igrala cela liga od pocetka da bi se odredilo domacinstvo, zavrsili bi je tamo 15. avgusta.

 

 

 

Pošto se jedino tako može napraviti kompromis i odrediti domaćinstvo, baš ti ništa drugo ne pada na pamet? 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, *edited by mod said:

Verovatno i sa pomoćnim trenerima ali da jedino tako se moglo igrati.

 

Disciplinska nas izgleda šalje dva ranga dole.


Ako budete igrali protiv Kikinde, doci cu da zajebavam Trifunovica 

A realno, KLS kao one brazilske fudbalske regionalne lige pred pocetak Serie A, Rio Grande do Sul, Parana State, Mato Grosso, Mato Grosso do Sul, picke materine

Link to comment
15 minutes ago, Joe D said:

najbolje da se igrala cela liga od pocetka da bi se odredilo domacinstvo, zavrsili bi je tamo 15. avgusta.

 

 

 

koliko se sećam problem je bio u tome što je domaćinstvo određeno pre no što se aba završila. odnosno pre no što se znalo ko je prvi a ko drugi. osim ako pravilo nije da se određuje na osnovu tabele pre plejofa. što mi nije logično.

Link to comment

Postaje bljutavo koliko gubitnici finala plej-ofa ABA lige pokušavaju da predstave dešavanja u finalnoj seriji kao nešto najgore što se ikada desilo, sve iz razloga da opravdaju svoj debakl ove sezone.

Ako pogledamo šta se zapravo događalo iz svih uglova, videćemo jedno sasvim korektno finale za standarde bivše SFRJ i sadašnje ABA lige.

Odnosi između igrača dva tima jako korektni bez jačeg faula ili mrkog pogleda. Odnosi igrača i trenera prema sudijama vrlo korektni. 

Odnos publike prema igračima protivničkog tima- čist folklor.

Incidenti: ubacivanje predmeta u teren, uglavnom kovanica i upaljača sankcionisano vrlo rigorozno.

Evo nekoliko primera iz prošlosti:

1983. polufinale i finale plej-ofa u Šibeniku publika iz prvih redova povlači igrače protivničkog tima za dres prilikom izvođenja auta.

1989. U Splitu Partizan napušta teren zbog ubacivanja kovanica u teren. Jedna je i pogodila Divca.

1992. finale plej-ofa krnje Jugoslavije. Trener Zvezde Vujošević ubacuje stolicu u teren.

 itd...  itd ..

  • +1 1
  • -1 5
Link to comment
9 minutes ago, Plajvi said:


Ako budete igrali protiv Kikinde, doci cu da zajebavam Trifunovica 

A realno, KLS kao one brazilske fudbalske regionalne lige pred pocetak Serie A, Rio Grande do Sul, Parana State, Mato Grosso, Mato Grosso do Sul, picke materine

 

Kikinda je ispala u drugu srpsku a i ne igra tu grupu tako da jebiga 😁

  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, sigurnost said:

Postaje bljutavo koliko gubitnici finala plej-ofa ABA lige pokušavaju da predstave dešavanja u finalnoj seriji kao nešto najgore što se ikada desilo, sve iz razloga da opravdaju svoj debakl ove sezone.

Ako pogledamo šta se zapravo događalo iz svih uglova, videćemo jedno sasvim korektno finale za standarde bivše SFRJ i sadašnje ABA lige.

Odnosi između igrača dva tima jako korektni bez jačeg faula ili mrkog pogleda. Odnosi igrača i trenera prema sudijama vrlo korektni. 

Odnos publike prema igračima protivničkog tima- čist folklor.

Incidenti: ubacivanje predmeta u teren, uglavnom kovanica i upaljača sankcionisano vrlo rigorozno.

Evo nekoliko primera iz prošlosti:

1983. polufinale i finale plej-ofa u Šibeniku publika iz prvih redova povlači igrače protivničkog tima za dres prilikom izvođenja auta.

1989. U Splitu Partizan napušta teren zbog ubacivanja kovanica u teren. Jedna je i pogodila Divca.

1992. finale plej-ofa krnje Jugoslavije. Trener Zvezde Vujošević ubacuje stolicu u teren.

 itd...  itd ..


Ali tad je moglo da se spava u parku i ide u Trst na kafu i niko te ne bi diro

Link to comment
32 minutes ago, sigurnost said:

Ako pogledamo šta se zapravo događalo iz svih uglova, videćemo jedno sasvim korektno finale za standarde bivše SFRJ i sadašnje ABA lige.

 

finale je bilo toliko korektno da sam, po prvi put u životu, prekočio sve utakmice. a gledao sam ih, Boga mi, puno. što u hali što na tv-u. što ona gde smo pobeđivali, što ona u kojima smo gubili.

 

no dobro, ti si valjda jedan od onih kojima bi samo upotreba vatrenog ili hladnog oružja i nekoliko mrtvih bili signal za neku uzbunu.

 

a koliko sam video snimke, nisu padale samo kovanice i upaljači. na jednom od snimaka ispred trenera i klupe sa igračima pada nešto stakleno i razbija se. to je moglo da pogodi u glavu trenera ili igrača. srećom nije, iako sam siguran da bi onaj koji je to bacio bio vrlo srećan da jeste.

 

iz ove države beže ljudi, a počeće i klubovi da beže, ako im se otvore mogućnosti koje ranije nisu bile realne, a sada jesu zamislive.

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment

Mislim da imamo duplu dimnu zavesu. Nešto mi govori da ovo ne bi igrali pa taman da smo domaćini u svakom meču.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mark Rothko said:

Ode Mur nazad u Kinu.

iguman, manastir

:grozan:
 

 


 

ovo loženje oko hezonje sa tvitera ima neko utemeljenje u stvarnosti?

Link to comment
53 minutes ago, *edited by mod said:

Verovatno i sa pomoćnim trenerima ali da jedino tako se moglo igrati.

 

Disciplinska nas izgleda šalje dva ranga dole.

Mozda idemo 2 ranga dole, ali i sledeće godine igramo plej of domace lige na osnovu plasmana i ABA ligi. Vreme je da jedan treceligas osvoji superligu 😁

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...