Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

4 minutes ago, *edited by mod said:

Pa što da igraju? Nevezano za Ostojine razloge, to je takmičenje koje ništa ne donosi i nikoga ne zanima.

 

Pa nek pusti klince nek igraju ako mu nije do rezultata? Tristan i Balsa nece postati igraci grejuci klupu.

  • +1 8
Link to comment
Quote

 

“Sledeće godine, kada Obradović bude tačno sagledao mogućnosti mladih igrača i šta mu je sve potrebno u sklapanju kockica i komponovanju tima, videće se pun benefit onoga što radi”

general Vujošević

 

 

 

lol general se sprda da robijom, "sledece godine kad sagleda..." general je osvajao odmah kad preuzme ekipe, kao npr ona velicanstvena titula u laktasima sa jako mladom ekipom, a ovaj potrosi bogaoca para, i jos mora da "sagleda" i "sklopi kockice" i "ukomponuje tim". 1 je general i kad jebe cigane ali i svoje.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, *edited by mod said:

Pa što da igraju? Nevezano za Ostojine razloge, to je takmičenje koje ništa ne donosi i nikoga ne zanima.

Zar nije cilj svakog sportskog takmicenja pobediti? Ni basket da drustvom ne donosi nista, pa grizes maksimalno.

 

I ta ABA koja donosi EL, ako se udje u istu, i tamo ce cilj biti pobediti, iako nema nesto iznad nje.

 

Ako bude serija sa Zvezdom, i jedni i drugi bez publike, i cepaj.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

 

Pa nek pusti klince nek igraju ako mu nije do rezultata? Tristan i Balsa nece postati igraci grejuci klupu.

Jedino to ima smisla. Full klinci i teraj. Ovi što su izneli plejof taman da odmore 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Izgleda da se ipak stvarno razmislja o neigranju KLS.

 

meni sve jedno. iskreno.

 

za mene je sezona završena. ako budemo igrali jedina mi je želja da ne bude povreda.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Jedino to ima smisla. Full klinci i teraj. Ovi što su izneli plejof taman da odmore 

 

To se priča pred svaki kls , "klinci i teraj" al kad krene onda i jedni i drugi igraju punom snagom da osvoje. 

  • +1 1
Link to comment

Takmicenje pocinje polufinalom usred juna. Naravno da je devalvirano, ali odluka da se ne igra bila bi prejadna. Ako im smeta nacin na koji su odredjeni nosioci, nek predloze alternativu koja ne ukljucuje zreb.  

 

1 hour ago, MiddleClass said:

+1

 

trener sledeca sezona

 

Ubi u mozak ovim oronulim negujmo humorom.

Link to comment

ignorisimo par manekena agrokombinata i likova kojima je jebeni ranbo najvisi vid mudrosti i humora.

naravno da cemo igrati srpsku ligu. ako ne bude nekog stranca to ce znaciti da ne moramo da ga platimo i ne racunamo na njega.

meni je ovo bila uspesna sezona.

prva sezona obradovica, preokrenuli smo pricu, napunili dvoranu, osnovani optimizam i nada se vratili,  dolaze nam igraci koji zavredjuju bolje takmicenje od evrolige, mladi nam dolaze koji su nas zaobilazili, stvara se opet posebnost igranja i navijanja za partizan.

npr zvezda je igrala evroligu a vise se pricalo o partizanu, obradovicu i o velikim stvarima.

cak su i zvezdini navijaci vise pricali tj kenjali o partizanu, propasti obradovica, drzavnom projektu LOLcina a mi smo smo poceli da sanjamo da ce se ponoviti istorija, evroliga, izbacivanje mladih igraca i sl.

dopada mi se i to sto se vratilo ono u partizanu, talentovan si i sve lepe price ali moras da se dokazes. do neke mere cemo te trpeti ali..

kopriva, trifunovic, madar veliki +

smailagic veliki -

te price dosao je taj i taj pa se mladac izgubio su bullshit.

moras da budes samo bolji i da bolje treniras da bi skinuo tog sto je u punoj igrackoj snazi. to je jedino tacno.

avramovic!

taj mi je pojeo najvise nerava ove sezone ali na kraju mislim da se covek toliko trudi i da je postao svestan gde igra i ko mu je trener. voleo bih da ostane kod nas.

bice sve bolje a kod suparnika ravna linija.

sad su nam uz njima svojstvene marifetluke pobegli sa lopate.

evroliga u nas zahteva takmicarske ekipe a ne stalno nista bez napretka.

 

 

 

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

Zeljko 30 godina u Evropi- 9 EL, mnogo nacionalnih titula i kupova, individualnih priznanja, svuda postovan, snimaju se dokumentarci o njemu, evropski Greg Popovic

 

Zeljko nakon 1 (jedne) godine u Srbiji- indijanac, nikakav trener, jurio reprezentativce sa ugovorom i penkalom po hotelu i sjebao nam reprezentaciju, dosao da juri advokatice i pevaljke, los covek, secikesa i mlatisuma

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

Zeljko 30 godina u Evropi- 9 EL, mnogo nacionalnih titula i kupova, individualnih priznanja, svuda postovan, snimaju se dokumentarci o njemu, evropski Greg Popovic

 

Zeljko nakon 1 (jedne) godine u Srbiji- indijanac, nikakav trener, jurio reprezentativce sa ugovorom i penkalom po hotelu i sjebao nam reprezentaciju, dosao da juri advokatice i pevaljke, los covek, secikesa i mlatisuma

 

 

Tesko podnosi poraz, pa kad izgubi utakmicu malo izgubi i gospodstvo.. inace je u pobedi veoma korektan i pun pazne i razumevanja. Inace je dobar trener, tako da imate srece sto vam je on na klupi

 

 

Edited by Banjo
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
4 hours ago, BWA said:

Ne slažem se.

I to je takmičenje za prvaka države.

Ako igramo mrtvi kup, onda treba da igramo i KLS.

 

Kup je u ingerenciji KSS a KLS u ingerenciji Nebojše Čovića

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...