Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Oni dve trojke, Ledej dve promašuje iz ugla. Bili smo blizu, sve nam se crtalo ali jbg sami smo krivi. Panter došao na meč ali je nažalost Smajli odigrao par minuta previše...

  • +1 5
Link to comment

Lakse bi nam bilo realno da je pala metla,  ali boze moj, bilo je na kraju i dosta pozitivnih stvari, ima ovaj  nassns projekat buducnost ako ostane robija

Link to comment

o fala kurcu pa se i ovo završi.....ne moram da pratim nikakvu košarku do oktobra 

 

leto je rezervisano za fudbalere....da mi jedu džigericu verovatno 

Link to comment

Jbg njima je prekid bio potrebniji nego nama, što se i videlo, taman da se oporave.

Što se tiče same igre, tu je sve bilo ok, iskoristili su šansu koju su dobili. Igrači oba tima iznad situacije, šteta samo što je pudlici prošlo šta je prošlo.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

o fala kurcu pa se i ovo završi.....ne moram da pratim nikakvu košarku do oktobra 

 

leto je rezervisano za fudbalere....da mi jedu džigericu verovatno 

 

Ma dzaba, gledacu i KLS verovatno jer sam idiot mazohista kreten. 

Link to comment

Odlicno ste se sibali, iznad mojih ocekivanja

Nisam ocekivao da cete u odbrani podaviti nase bekove, do zadnje cetvrtine nismo imali otvorenih suteva, bukvalno ste izgubili tekmu na tih Smailagicevih 10 minuta brainfartova, Panter nas je urnisao 35 minuta bez vadjenja 

Bukvalno se ne secam kad nas je neko odr'o kao u cetvrtoj, bilo bi 50 razlike da nije pustio decurliju

 

Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

 

Ma dzaba, gledacu i KLS verovatno jer sam idiot mazohista kreten. 

 

ne pada mi na pamet. to ne gledam odavno, što bih sad počeo

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

ne pada mi na pamet. to ne gledam odavno, što bih sad počeo

 

Zato sto se ako sam dobro shvatio igraju samo polufinala i finala na 2 dobijene :D 

Link to comment

 

2 minutes ago, J.R. Cash said:

Zeljku svaka cast kako je ponistio onu razliku u odnosu na Zvezdu u poslednjih nekoliko meseci. Znalo se da oni nemaju gde da rastu, a da cemo mi biti bolji, ali tad nisam mogao da zamislim da cemo u finalu ABA vecim delom serije biti bolji tim.

 

word.

 

Ostaje da se ratosiljamo Zagorca i da se dovede krštena trojka. Naravno, Dangubić, Kurucs i ostali što duvaju lepak out, kao i mali Trifa, beskoristan igrač. 

 

Smajli ima žestoku promaju u glavi, nije njega poremetilo to što je Lesor došao, već to što su protivnici provalili kako da igraju protiv njega.

 

Link to comment

Samo par utisaka, najveci od kojih je da smo poceli da srljamo i silujemo u 1/4 i to nam nije donelo dobroga. Ok je kad to radi Panter, nije kad to radi Mur. I opet ponavljam, Lesor neiskoriscen protiv Davidovca.

 

Da ne bude samo da kudim, Mur je znacajno uznapredovao u odnosu na pocetak sezone, Lesor isto, bezmalo Patrik Juing ABA lige (za siromahe). Panter se konacno pojavio na bitnom mecu. Smajli je najvece razocaranje, kao da je nazadovao za godinu dana, izgubio samopouzdanje i veru u sebe, toliko pogresne odluke donosi da je to neverovatno. 

 

I dalje vise boli onaj poraz od Burse, ovo, jbg, dobro smo se sibali, malo je falilo, dacebob dogodine da gledamo jos bolje i lepse kosarke.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

 

Zato sto se ako sam dobro shvatio igraju samo polufinala i finala na 2 dobijene :D 

 

na zabole me, taman da mi rođena braća igraju tamo :D

 

velika mrlja na ovu sezonu je EK. tu smo morali dalje, barem do polufinala. sve se lepo posložilo, kao na tacni.

 

što se aba tiče, rezultat je realan. zapravo, vidim po komentarima da smo bili blizu i da uzmemo, a to je više nego što sam očekivao.

 

u svakom slučaju, u odnosu na mračnu perpektivu sa kraja prethodne sezone, ne može čovek da bude nezadovoljan. bitno je da se ne raspadamo, da ova priče ide dalje, pa će biti i trofeja.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...