Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

1 hour ago, BWA said:

Sreća pa su u Srbiji svake godine neki izbori.

Da nije tako, odavno bismo se ugasili.

 

+1

 

I posle svakih izbora, nas budzet sve veci i veci..

Link to comment

E pa vise nece biti nesposobnih. Preko glave je Vucicu da ga prozivaju da nas unistava, a on sve suprotno radi. Reko Ostoji, dovedi najsposobnije ljude koje znas, dobices para koliko ti treba, Partizan mora da se vrati gde mu je mesto. I Ostoja doveo Savica, ovaj Zoca i masina moze se pali!

 

Evroligo, eve nas!

  • Haha 1
Link to comment

Bice para sad.. mora biti i budzet povecan.. Mozda i sustignete Zvezdu po budzetu.

 

Sramota je da dodje Zeljko a da se nema para, ipak je preveliko ime u kosarci i u sportu generalno. Istinaska velicina, u rangu Novaka Djokovica.

 

Ostoja sad moze da trazi pare, tamo gde ih vec trazi, s'punim pravom. Vucic mnogo brine o reputaciji a dobro vam je leglo i ovo Vucicu pederu.

 

Problem je sto nemate ni jednog igraca u ekipi. Jaramaza morate zadrzati po svaku cenu.

 

Zeljko sa sobom nosi ludacku energiju sa kojom je u stanju da pokrene sve oko sebe.

 

Edit-  ruzna rec ludacku energiju.. ali veliku energiju, gladan uspeha.. rodjeni pobednik

Edited by Banjo
Link to comment

Tražio je on sigurno garancije što se budžeta za igrače tiče. Biće to u rangu sa Zvezdom. Ne verujem da će biti značajno više ali neće biti ni značajno manje nego što Zvezda ima. Ako je uopšte potpisao, čitam po netu da ipak još uvek nije 100%. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Trazio je i Trinki, pa smo na kraju ostali duzni svima. Mislim, zar neko zaista veruje to tako, pukne Ostoja prstima i stvori se 5-6 miliona na stolu? A ovamo se kasni sa isplatama rata Duletu i mnogim igracima, Trinkiju, pa malo malo stigne blokada..

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Trazio je i Trinki, pa smo na kraju ostali duzni svima. Mislim, zar neko zaista veruje to tako, pukne Ostoja prstima i stvori se 5-6 miliona na stolu? A ovamo se kasni sa isplatama rata Duletu i mnogim igracima, Trinkiju, pa malo malo stigne blokada..

Ne mislim da će Ostoja da pukne prstima nego da će Vučić da mu da dovoljno para da se priča gura koju godinu uz gomilanje dugova. I ja mislim da će na kraju sve da se završi sa velikim dugovima, kao Zvezda nekada ili u manjem obimu epizoda sa Trinkijem, ali ne možeš da se kotrljaš ako imaš premali procenat obećanog. Ako dođe Željko, cenim da će se priča raspasti za dve godine bez obzira na rezultate koji po meni neće biti spektakularni. Maks ulazak u EL i pristojan nastup. Daće Vučić neke pare i obećati još više. To će biti dovoljno da se sastavu dobar tim ali će Ostoja da potroši više i od obećanog, a neće dobiti ni to, neće biti plata i to je to. Biće možda neka titula i jedna EL za to vreme, mada ja verujem u Radonju i Ćokija :D

Edited by Heaviside
Link to comment

Naravno, biće dosta pozitivnih efekata što takva veličina radi u Partizanu, ne mislim samo na loženje navijača i moguće dobre rezultate. Dobra vest svakako.

Link to comment

Sad i mene zanima da li će napredna Srbija uspjeti da pokvari i tako nešto kao što je nauspješniji evropski trener svih vremena. Valjda će mu biti lakše kad je tu i Savić, ali mislim da su njih dvojica ozbiljnih igrača isuviše van ovih naših muljavih tokova da će i sami da se iznenade koliko je ovdje sve jedan težak diletantizam i divljina, (tipa prokišnjava renovirani Pionir) pa će biti pitanje kad će da im pukne i da pošalju sve u majčinu na čelu sa Ostojom i šefom mu. 

Link to comment

Ako se prica bude raspala posle 2 godine, sa nagomilanim dugovima, ja onda tu ne vidim pozitivne efekte.

 

Ovo je tipican Vucicevski marketing, ono vracamo vrhunske srpske strucnjake u zemlju, satro stvaramo uslove za prosperitet i bolju buducnost nase dece kosarke..

Link to comment

Ovaj..ja se izvinjavam sto kvarim ovo super zezanje..nego..

 

Jel potvrdjeno negde da Zoc dolazi..ili samo tako lupetamo da nam prodje vreme ?

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Ovaj..ja se izvinjavam sto kvarim ovo super zezanje..nego..

 

Jel potvrdjeno negde da Zoc dolazi..ili samo tako lupetamo da nam prodje vreme ?

naprednjački kurir pušta probne balone.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to KK Partizan 2021/22
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...