Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Ma ko mu jebe mater, nego... na prvi bacen predmet sutra cigani treba da odu u svlacionicu. Isto naravno vazi i za nas ako bude pete

  • +1 3
Link to comment

Žuti sektori biće bez publike. Prvo je kazna za Čovića, drugo za nas.

Direktno sa Andrićevog venca.

 

 

kzwrGT3.png

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Ako neko iz Partizana cita ovaj forum i treba mu template odgovor na Coviceva saopstenja, imam ja 1 spreman.

 

SAOPSTENJE

 

lol

 

Postovanje, Ostoja

 

Pismeni zadaci za 6. razred na stranu, ovo sto Zoki kaze, cetvrta utakmica treba da sadrzi 0 tolerancije. Prva semenka koja padne na parket, povuci ekipu i prazni tribine.

  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, Nikodije said:

Pa dobro, onda je Andrićev venac ovde u pravu jer vaši incidenti su ipak bili nešto teži.

koji li je kantar koristio

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Čović nije izdržao morao je da baci još jedno saopštenje. Ima Slovenaca, cigarilosa, odbrane predsednika, najave reakcije navijača Zvezde u petak, bezveznjakovica i dežurnih mrzitelja™, i traženje da se odradi ekspertiza ekspertize...

 

Samo da neka neko veže Ostoju do sutra do utakmice, da se ne upeca na ovu bućku.

 

 

Coki ce od muke na peetchku da progovori ako mu neko ne uzvratim necim sto lici na saopstenje..jos jedno frisko nam stize sutra do podneva.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Pogodjen sudija... ajd neka je slucajno udaren sudija u glavu...kao zandarm ga zakacio u prolazu...

Pa jeste ga žandarm udario u glavu slučajno. Ima ceo snimak. Ali da 0 tolerancije treba da počne od sutra pa u svakoj narednoj utakmici bez obzira na domaćina.

  • +1 2
Link to comment

I odlicno su smislili smanjen kapacitet Pionira... od sutra pa u sledecih 200 godina da tako bude na svakoj utakmici Zvezde i Partizana.

 

Uz nultu toleranciju, naravno.

Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Čović nije izdržao morao je da baci još jedno saopštenje. Ima Slovenaca, cigarilosa, odbrane predsednika, najave reakcije navijača Zvezde u petak, bezveznjakovica i dežurnih mrzitelja™, i traženje da se odradi ekspertiza ekspertize...

 

Samo da neka neko veže Ostoju do sutra do utakmice, da se ne upeca na ovu bućku.

Najjače su mi kese sa pljuvačkom:blink: Pa jebote da bi se napravile kese sa pljuvačkom moralo je da u njih pljuje hiljade ljudi i to više meseci.

Na drugom mestu je cigarilos Boltauzera.:D 

Na trećem Boltauzer ne zna ćirilicu.

Link to comment

Pa dobro napisao je kolega na forumu jos pre utakmice da je dobio info da su spremne kese sa mokracom i govnima. Sad je coki to ipak ublazio

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Pogodjen sudija... ajd neka je slucajno udaren sudija u glavu...kao zandarm ga zakacio u prolazu...

 

Ne znam zašto nešto što je najočiglednije moguće pokušavaš da predstaviš kao "ajd neka bude". Bukvalno se najjasnije moguće vidi da ga je potkačio pandur. A to što niko nije priveo onog što je stvarno hteo da ga udari, to je druga priča.

 

Mislim od toliko krupnih incidenata na utakmici ti se hvataš za nešto što nije ništa 

 

  • +1 2
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...