Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

5 minutes ago, theanswer said:

Evroliga je liga od integriteta, tu nema šta. Na utakmicama Paoa i Olia uvek bude sve u redu recimo. Očekujem da od sutra kad Turci krenu na Kurde u Siriji izbace sve turske timove iz naredne sezone. 

Ne bih se složio sa tobom iako znaš šta mislim kad pišeš o košarci. :)

 

Ko god zameni Djordija mafiju i vidi ovo i neko mu predloži i Partizan i Zvezdu u EL samo će reći, nema šanse.

 

jebeni varvari na tribinama.

Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Smanjice nam kapacitet za cetvrtu za jedno 2 iljade, pa ce valjda biti manje klizanja, daj boze

ma da, biće novčana kazna i minus 1-2k ljudi i igra se u petak

 

klinci su se sasrali, što je logično obzirom da im je ovo prva velika utakmica u karijeri

 

madar će biti ozbiljna klasa od igrača

 

dobijamo u petak

 

 

da je sreće da se sruši pionir, i da se nikada više ne igra košarka u njemu


 

al je bitnije da u areni organizuju bubanj potok, jebali ih polovni automobili

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

 

da je sreće da se sruši pionir, i da se nikada više ne igra košarka u njemu


 

al je bitnije da u areni organizuju bubanj potok, jebali ih polovni automobili

Bukvalno svakog ko krene pricu o atmosferi u Pioniru i kako Arena nije TO treba terati u kurac.

 

A nisu krivi polovni automobili nego nasa uprava. Da smo kojim slucajem bolje prosli u EK, igrali bi mi od Burse svaku u Areni. 

 

P.s. Jel ovo tek druga utakmica a da ju je Panter resio? Pamtim samo Juventud.

Link to comment
18 minutes ago, Azdaja said:

Ne bih se složio sa tobom iako znaš šta mislim kad pišeš o košarci. :)

 

Ko god zameni Djordija mafiju i vidi ovo i neko mu predloži i Partizan i Zvezdu u EL samo će reći, nema šanse.

 

jebeni varvari na tribinama.

 

Bilo je i gorih serija od ove pa im nije smetalo. Realno, ovo jeste antipropaganda svega ali boli njih kurac za to. Ako budemo imali pare igraćemo EL

 

Ovo je bila osvetnička utakmica rulje koja se oseća opravdano ili neopravdano oseća frustriranom svime što se dešava u prethodnim sezonama i ne samo u košarci. Na sledećoj će se tenzije  smiriti. Ali ko god je očekivao nešto mnogo drugačije včrs bojim se da ne zna gde živi. A najjače od svega je što ni ja nisam očekivao ovako baš tešku priču. Ali jbg, akcija reakcija, to smo mi, ko god tripuje da smo mi neka gospoda a oni ološ ili obrnuto opet ne zna gde živi. 

Edited by theanswer
  • +1 4
Link to comment

Pogledah saopštenje Zvezde i spominjanje Obradovića. Niko sem Čovića ne zna zašto ga je spomenuo. Čovek je pristojan cele sezone. Ali jbg Čović je Čović i onda se čudimo. 

Link to comment

Poserem se u ovakvu "utakmicu". Jebeni debilarijum u trajanju od 3 sata.

 

Svaki put kad odem na derbi podsetim se zašto mi je prethodni odlazak bio pre 2-3 godine.

 

I što je najgore, danas se nije desilo ništa neočekivano, šokantno ili nezamislivo za utakmice ova dva tima, ali su se degenerici potrudili da nas podsete na gotovo svaku gadost.

 

Petarde među igrače, desetine predmeta na teren, puna flaša vode (Ej bre!), stakleni sud neki (bravo 1:1), telefon valjda? (za naručivanje lekova ti zafalio), laseri, protivnički treneru turčine..., neka lutka na naduvavanje koja nisam siguran šta predstavlja, verovatno neki pandan qrcu od balona za Vuletića, onaj poster za Kalinića, bolesnička pesma za Gurovića!?

 

Uspeli smo da uvećamo grudvu od govana koja se zakotrljala na prošloj utakmici, za 4. ne verujem da će dodatno eskalirati, ali zato eventualna peta se neće igrati u normalnijim uslovima nego noćas.

 

Bio je jedan pozitivan momenat, dok su se igrači zagrevali za nastavak, deo tribine iza zvezdine klupe krene da skandira "uzmi pehar Simone" :laugh: i uspe da nasmeje i Radonjića i dal je bio Neša Ilić, i Simon šmekerski odgovori i pozdravi.

Ali onda debili iz okoline krenu sa napušavanjem Simona :isuse:.

 

I za kraj nabijem te Vesiću :fur:i tvoju rekonstrukciju Pionira. Nije bila prepunjena hala, nije bilo ni toliko vruće koliko ume da bude, a na parketu je bila katastrofa.

Izem ti zemlju košarke sa jednom normalnim halom, koja pri tom služi za sajam polovnih vozila.

Edited by Profesionalac
  • +1 3
Link to comment
24 minutes ago, theanswer said:

Pogledah saopštenje Zvezde i spominjanje Obradovića. Niko sem Čovića ne zna zašto ga je spomenuo. Čovek je pristojan cele sezone. Ali jbg Čović je Čović i onda se čudimo. 

Verovatno zna Dankan, evo i on ga pominje iz nekog samo njemu znanog razloga.

 

Što se Čovića tiče, on je saopštenje unapred napisao jer hoće blato pošto se tu najbolje snalazi. Ekspertiza je super stvar. Ako je na njihovu stranu onda su surovo pokradeni a ako nije onda je ekspert loš, grobar, potkupljen ili sve od navedenog.

 

Link to comment

Nadam se da nikad neće iskoreniti huliganizam sa tribina. Takav derbi bi bio dosadniji od duela KK Kilmarnok - KK Orkanski Visovi Junajted.

To ni romantične sredovečne gospođe ne bi gledale.

Link to comment
48 minutes ago, shimpr said:

Meni se cini da Lesor nije prestupio

treba prvo videti pravilnik aba lige

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Rešenje je da ih par dana posle utakmice kod kuće ili na poslu poseti patrola policije i privede kod sudije za prekršaje, a odatle pravo u padinjak nakon što su ih kamere i odgovarajući softveri identifikovali. Pa kada njih 200-300 tako pošalješ da sade krompir mesec dana i doživotno im zabraniš pristup košarkaškim halama (što se takođe lagano uvodi i sprovodi), plus ih u slučaju ponovljenog prekršaja pošalješ na ozbiljniju robiju od godinu-dve, da vidiš kako sve ovo nestaje kao rukom odnešeno.

 

Sve se može, i to se može lakše nego što ljudi obično misle. Problem je u tome što se neće.

 

dok se to ili nešto slično ne dogodi, derbi u košarci za mene ne postoji. ni uživo, ni na TV ni bilo kako.

 

a može i da se napravi topik basket derbi i da se postavi gore na organizovani kriminal. em bi bio na pravom mestu, em ovde ne bi moralo da se piše o tome.

Link to comment

sinoćni utisak u hali je da su ti na tribinama bukvalno nadređeni ovima sa štitovima, i to ne u poretku gde su oni poreski obveznici, a drugi deo izvršne vlasti koju oni finansiraju već više u nekoj mafijaškoj nomenklaturi

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...