Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Ne prazne nego su smislili genijalan plan, da iza kosa sve pomere i nabiju gore. Niko ne izbacuju samo čiste prva 3 reda.

 

Debiln pevaju ono zvezdino izadji mala....

Link to comment

koliko je sve ovo jadno

godinama unazad vec, umesto da finale lige bude kosarkaski vrhunac takmicenja, zapravo svega ima, a najmanje kosarke

sve ovo je potpuno besmisleno

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, ZokiAsov said:

Jesu izmislili tri puta 3+1 dobricu al opet to nije razlog da ih se gadja

Sva 3 puta je bio 3+1 

 

KLS sigurno neću gledati. 

  • +1 3
Link to comment

E, ali debilčine seku momentum svog tima. Treba stoku krivično goniti, prebijati ih i slati u zatvor, ili na više godina u psihijatrijsku bolnicu na elektrošokove.

Link to comment

treba da se isprazni deo iza levog koša i deo iza zvezdine klupe

 

 

za početak ovakve utakmice ne smeju da se igraju u pioniru, 

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Sva 3 puta je bio 3+1 

 

KLS sigurno neću gledati. 

Taman posla da se to gleda. Jer tamo tek Čović ima neograničen prostor za delovanje. Partizan ne bi trebalo ni da igra KLS da su pametni.

Link to comment

Meni se više apsolutno smučila srpska košarka. Ne znam kako neko može da uživa u ovome. 
 

mentoli gađaju celu jebenu utakmicu, kao da ne znaju šta je bilo na kraju prošle utakmice?! Na prinudni rad i to je to. 
 

a da ne pričamo što zbog sparine i jebenog pionira nema regularnih uslova za igru uopšte. 

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

treba da se isprazni deo iza levog koša i deo iza zvezdine klupe

 

 

za početak ovakve utakmice ne smeju da se igraju u pioniru, 

 

ne, nego treba da uleti policija i žandarmerija i da bije. onda da ih izvede ispred hale i nastavi da bije. da ih bije za vreme saslušanja. a posle kad ih strpa iza rešetaka da ih bije još malo. ustvari ne malo nego još mnogo. 

 

a ovakve utakmice ne treba da se igraju uopšte.

 

mene ne bi čudilo i da ovo bude poslednja Željkova utakmica na klupi. koji će mu ovo kurac u životu.

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...