Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Sve je to u redu, uvek smo bili nesavrseni pa cemo tako i dalje, u inat vucici i aci-te-neju, duhu koji lebdi. Sledece godine dako ih poteramo sve skupa zgovnjivim motkama, i acu i anu, i vesica i slinu, i zvezdana i dejana, sva ta govna sto cvetaju u blatu, da to ugazimo i restorujemo order u univerzumu, nama slava a njima motka, kako pravo i pravda nalazu. 

  • +1 3
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

na pozicijama povratnika iz pečalbe da se dovedu raća petrović i ringla ninković, loli da se produži ugovor na 3+1 sezonu, babirlo da se dovede za derbi da čuva gobelju...da herojski obranimo titulu prve linglong pratilje pred naletima čuke, voše, orbanovaca iz topole, prestolonaslednika dače. u kupu lilijane ronketi, zna se, dogodine u tirani..

Link to comment
16 hours ago, Filozof manijak said:

Ja se nadam beton ligi, ali bez zezanja, no od toga nema ništa.

da se barem makne ova štetočinska uprava, i da crvenačkom tompusaru vidimo leđa, i za mene bi sezona bila uspešna.

 

Ja bih iz momenta uzeo restart iz beton lige u zamenu za upravu koja će voditi klub sa ciljem da se nešto osvoji a ne da se ispune želje malog danila; da u tom procesu budu angažovani aktivni fudbaleri a ne bivši i sadašnji trupci; i da ljudi dolaze na stadion zbog onoga što ti fudbaleri igraju a ne zbog toga što su im najuža rodbina.

 

Pošto od toga nema ništa, moramo da redukujemo nade na opstanak kluba kao pravnog subjekta i da ne prođemo kao Steaua pa da u nekom trenutku postanemo FCPB.

  • Hvala 1
Link to comment

a dobro, pošto cigani prave дреамтеам i holivudsku bajku....mogli bi i mi da napravimo naki holivudski kliše. milsim ima tamo filmova raznih, sa raznim završecima. evo nekih polaznih ideja.

 

u jednom gradu, u udaljenoj galaksiji, pravi se drimtim, nikad jači, nikad bolji, nikad brži. resursi nisu problem. za cenu se ne pita. želje imperatora islunjavaju se bez pogovora. ostali timovi su u dubokoj ilegali. opstaje se sa teškom mukom, vremena su teška, resursi oskudni, a ono malo što ima raspoređuje se po željama imperatora. u takvim okolnostima, u jednom timu, nekad velikom, vlada haosi i anarhija. imperatorovi špijuni dovršili su svoj zadatak. ili su barem tako mislili......

 

nekoliko meseci pre početka sezone, u ovom nekada velikom timu, okuplja se grupa dripaca, luzera i izgubljenih duša da započne pripreme. pripreme kasne. ne putuje se nigde. na prvi trening pet igrača ni ne dolazi, nisu sigurni ni da žele. ovi koji dolaze tuku se međusobno ili ne razgovaraju. neki puše i piju pivo pored terena, čekajući da se pojavi trener. za koga niko ne zna ko je, ni da li zaosta postoji. ispred uprave pojavljuje se nepoznati starac, koji tvrdi da je nekada bio veliki igrač. niko ga ne konstatuje, niti sluša šta govori.

 

nakon više sati agonije i haosa, taman kada se činilo da će se svi razići, pojavljuje se nizak i neupadljiv čovek. figura koja se ni po čemu ne izdvaja od ostalih. osim što je ćelav. dere se i okuplja ovu nemoguću skupinu oko centra igrališta......to ce continued

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Zamišljam Nikolića kao džedaja hahaha idi bre Tede. :D

 

Ja bih bio srećan da zahvalimo svima od 26+ godina i da igramo sa bebama al džaba kad onaj trojac i dalje sedi u loži. Crkli majci.

  • +1 1
Link to comment

Zunior Kiksaldo, Fulraspadson i Panjevski umesto Miljkona, Jojare i Markeca. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Ja se nadam da će da umre Partizan ove sezone i da ne postoji kao klub. Kada smo mi kao navijači dozvolili da nam se onaj žvalavi severni šipkaš popišava na klub uzduž i popreko kako hoće i koliko hoće sa onim instaliranim Vazura/Vučelić pacovima, bolje nismo ni zaslužili.

 

A sada šta realno očekujem da će biti.

 

Pa ništa naročito. Stanoje će da jede govna, širiće se kao paun i treniraće strogoću na strancima dok ih ne otera. Zatim će da dovede još par Jojića...Možda priupita Rojevića i braću Bajović da li mogu i oni zaigrati neku.

Očekujem u domaćem prvenstvu da rešava ove tarabe od klubova a sa vučićevcima da odigrava nerešeno ili pogubi po neku sa porazom od 1 - 0. Taman dovoljno da bude drugi i da navijači koji su mahali zastavama srpske radikalne stranke pojedu na miru svoj sendvič sa mortadelom i trougao sirom.

 

Ali to sve pod uslovom da ne padne ranije, odnosno prođe poslednje kolo lige konferencija, u šta iskreno ne verujem. Ako ne prođe dobiće šut u bulju od Vazure da bi zadovoljio navijače (pogotovo ovi što se lože na Savu). I tako u krug, izabraće nekog novog "Stanoja" a ovi vučićevi buljaši u upravi će i dalje da imaju oreol Dušana silnog kada god ih neki navijač pogleda, jer će da kaže : jaaaaoooo znate, oni su nesmenjivi, jaaaooo znate doći će isti, jaaaooo znate doći će gori ...

 

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

zanimljiva ispovest Makijevog menadžera na Mocartu. nemam pojma ko je lik i iz koje je priče, slabo se razumem u menadžerski svet. neki Romeo Filipović.

 

sad ne mogu ni da nađem na Mocartu, al evo ovde https://24sedam.rs/sport/menadzer-makija-banjaka-za-24sedam-smisljene-provokacije-stanojevica-kulminirale-u-finalu-kupa/

 

prilično podupire one teorije o tome da kod Stanoja igraju igrači određenog/određenih menadžera.....a ostali slabo ili nikako

 

sve miriše na neko predstečajno stanje

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Vidi se iz aviona šta Ser Šamrok odrađuje. Pola tima su njegovi vojnici-rekreativci i to nije slučajno. Uskoro će ceo tim biti takav da će i nekoliko nas sa foruma moći da konkuriše za minutažu.

  • +1 1
Link to comment

Malo mi je to sve da njim čudno, uzeo je ogromne pare u Kini, bukvalno ne zna šta će sa njima pa je počeo ovde da ulaže u razne poslove sa nekim smeće ljudima koje poznajem.

 

Da mora da gura nekog za procenat ili dva nešto mi ne izgleda da je dotle došlo.

A opet ima neke svoje rezone i verovanja, da li je to na emocionalnom nivou povezanost sa njegovim igračima ili tvrdoglavost. Ne znam.

 

Svakako Urošević i dalje bolji od Obradovića iako je reanimirao ovoga cele godine.

 

A Jojić pa neću ni da trošim reči, dečko je spreman da igra fudbal u balonu, toliko od njega.

 

 

Link to comment

ma bre ser šamrok želi da se penzioniše brzo, meni na to miriše, pa grabi sav mogući novac iz svih kombinacija, ovakvih i onakvih. sigurno nije toliko pglu da najbolje igrače, a zaista mislim na banjka i sumu, drži maksimalno van terena dok jojić i slični defiluju i nabijaju statistiku i igraju nam po živcima. znači radi smisleno. a ako novac nije iza te kombinacije, onda je prvoklasno ludilo. 

 

a mislim da nije ludilo u pitanju. 

Link to comment

realno, mi ovaj topik možemo da zatvorimo i danas. pošto ne postoje ni elementarni preduslovi da bi se realno mogao očekivati bilo kakav napredak ili suštnska promena. sve se svodi na to da nam je ishod svima poznat, jedino su neizvesne pojedinosti, koje su realno nebitne. dal ćemo ispasti u drugom ili trećem kolu. dal ćemo za ciganima da zaostajemo 10, 20 ili 30 bodova. dal će se vratiti jedan ili dugi Šćepović. ili ringa, pegla, tegla, paročistač. ili neko dugi koji zna šta je Partizan i oseća ga, ali eto ne može baš da igra na potrebnom nivou, ali ćemo to da zanemarimo jer je, eto, naš i volimo ga. a i ne mora ništa da mu se plaća ili barem ne mora puno, ili barem ne mora redovno, a ako mora puno i neredovno onda procenat ide osobi x i y.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Ted said:

realno, mi ovaj topik možemo da zatvorimo i danas. pošto ne postoje ni elementarni preduslovi da bi se realno mogao očekivati bilo kakav napredak ili suštnska promena. sve se svodi na to da nam je ishod svima poznat, jedino su neizvesne pojedinosti, koje su realno nebitne. dal ćemo ispasti u drugom ili trećem kolu. dal ćemo za ciganima da zaostajemo 10, 20 ili 30 bodova. dal će se vratiti jedan ili dugi Šćepović. ili ringa, pegla, tegla, paročistač. ili neko dugi koji zna šta je Partizan i oseća ga, ali eto ne može baš da igra na potrebnom nivou, ali ćemo to da zanemarimo jer je, eto, naš i volimo ga. a i ne mora ništa da mu se plaća ili barem ne mora puno, ili barem ne mora redovno, a ako mora puno i neredovno onda procenat ide osobi x i y.

 

apsolutno se slažem.

 

sećaš se da sam na zadnjem pivu predlagao preuzimanje novog kluba i trk iz beton lige?

Link to comment
  • renne unpinned this topic
  • renne locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...