Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Prosli topic sam ja otvorio, a sezona je bila korektna tako da otvaram novi

 

Uuuuurrrrraaaa

 

Otvore se oci ko kafanska vrata

Ej to noci sestro moja primi za brata

 

Uz stihove Ipceta Ahmedovskog pocinjemo novo poglavlje u nasim zivotima. Od pojacanja prizeljkujem sasu markovica, lazara cirkovica, trajkovica i kojica. 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

Kunem vam se da nisam namerno opet izostavio slovo n, nego mi je u telefonu ostao naslov od prosle godine, pa sam samo promenio godinu

  • Haha 3
Link to comment

pravićemo se i ove godine da slon nije u sobi. dokle god je aleksandar vučić na vlasti u srbiji ja jedino gajim nadu da fk opstane bar kao pravni subjekt

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 3
Link to comment

Ja se nadam beton ligi, ali bez zezanja, no od toga nema ništa.

da se barem makne ova štetočinska uprava, i da crvenačkom tompusaru vidimo leđa, i za mene bi sezona bila uspešna.

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

 

Taman posla.

+1, ovakav Partizan i ne zasluzuje sva slova, kako propadamo izbacivacemo ih sve vise, ko hangman. Kad stignemo do P, bice 'e u picku materinu', upadamo sa bakljama i vilama na JNA, pobijemo govna i resavamo stvar, i pravimo Fk Partizan 2027, iz beton lige.

 

Inace, najjaci smo i osvojicemo titulu.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic

Mislim da je sve više evidentno ono što smo znali, rasprodaja svega što valja, krpljenje i nada za bolje sutra.

 

Gadna vremena došla. Jebi ga.

Link to comment

molim moderaciju da ne ispravlja naziv.....ili, ko ispravio Vulin mu u snove dolazio!!!!!

 

od naredne sezone ocekujem da postojimo, od pocetka do kraja

 

nacin postojanja je vec kompleksnija tema, ali njegov ishod nije tesko predvideti ako raspored figura ostane ovakav.....a nema nekih razloga da se veruje u suprotno

Edited by Ted
Link to comment

sve zavisi od izbora! a pre izbora se ne nadajte ničemu u klubu osim već ustaljenih uzansi

 

bez obzira, nije bolest sve što boli, tako da nam želim uspeh u prvoj sezoni kupa lepe brene

Edited by twisted
  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned this topic
  • renne locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...