Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Kaze kladionica da Babic ide, a dolazi Tupašin. 

Ovako sam se glupavo osecao kad se vracao Vujadin a LTL prekomandovan na centarhalfa. :laugh:

Link to comment

Da nam je neko ponudio tandem Dragović-Degenek mislim da bi svi oberučke prihvatili, koliko god bili nezadovljni odlaskom Milunovića.

A za backup opciju bolje i Vukašin nego Savić, svakako.

Link to comment
10 hours ago, harper said:

 

Srecan put Milunovicu i sve najbolje, on za nas ne vredi para koje je dobio u Turskoj. 400 hiljada na ruke za potpis i 800 hiljada po sezoni je ozbiljna cifra za igraca od 32 godine, da smo mu mi dali toliko prvi bi Shaq napisao isti ovakav post kakav je napisao s jebanjem majki i slicnim umotvorinama. Klub je ganjao Milunovica duze od 6 meseci da produzi ugovor jer se ovakav scenario ocekivao, on je za tih 400 hiljada podebljao ugovor u Turskoj da bi potpisao kao slobodan igrac i to je to. Sve dok je ovakvo stanje u nasem fudbalu i dok fudbalska mafija vodi klubove i ovakvi osrednji i bezvezni turski klubovi ce moci da placaju igrace vise od nasih najjacih klubova, tako da tu nema mnogo sta da se komentarise. Milun je fino odigrao kod nas nekoliko meseci ali nismo izgubili bog zna sta njegovim odlaskom, po mom misljenju je Degenek dosta bolji igrac i sa Dragovicem ce ciniti odlican par centarhalfova. Steta samo za te varijante sa tri stopera u kojima je Milun bio nenadmasan i njegov prekid koji se dosta tesko branio.

kako ga je ganjao? tako sto mu nije isplacivao visemesecna primanja?

mani me te rsb demagogije..

 

4 minutes ago, John Coltrane said:

Da nam je neko ponudio tandem Dragović-Degenek mislim da bi svi oberučke prihvatili, koliko god bili nezadovljni odlaskom Milunovića.

A za backup opciju bolje i Vukašin nego Savić, svakako.

nisi obavesten da se i degnek tera.. :coffee:

Edited by Shaq
Link to comment
2 hours ago, dragance said:

Smaraš sa svojom patologijom. Izbroj koliko je novca klub dobio zbog LŠ samo, a koliko je dug opet “narastao” za to vreme. A šta za ‘91 nije jasno?

 

Batali ga, majke ti. Jeste, "drzava" sedi u fudbalskim klubovima zato sto mnogo voli klubove a ne neoporezovane i "nevidljive" pare i zato sto su svi oni epski navijaci koji bi sve dali za boje voljenih klubova a ne lopovcine koje posle par mandata finansijski obezbede i praunuke. Kad padne preko nosa navijacka roletna i pismeni ljudi pocnu da se ponasaju kao neopevane budale kojima ni najjednostavnije stvari nisu jasne.

Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

kako ga je ganjao? tako sto mu nije isplacivao visemesecna primanja?

mani me te rsb demagogije..

 

 

Mani i ti mene perkosovih kafanskih budalesanja sa Voxa o nekakvim visemesecnim dugovanjima. Koliko tacno plata Zvezda duguje Milunovicu, kad si vec tako dobro obavesten? Koliko ih duguje Kataiju koji je upravo produzio ugovor?

Link to comment
2 hours ago, dragance said:

Smaraš sa svojom patologijom. Izbroj koliko je novca klub dobio zbog LŠ samo, a koliko je dug opet “narastao” za to vreme. A šta za ‘91 nije jasno?

a kako je to zvezda od ispadanja od kazahstanaca dosla do ls

naravno da su uletele drzavne pare, a onda kad su dosli rezultati masovno se pare izvlace u privatne dzepove

 

prilicno je jednostavno

 

i ne znam samo kako neko istovremeno moze tvrditi da je zvezda ucinila sve da milunovic ostane, a sa druge strane biti svestan da se pare iz kluba izvlace na sve moguce nacine

 

vidic sve gadja u metu, jedini problem je sto ne sme pomenuti najodgovornijeg u cijim rukama je terza samo pion

Link to comment
12 minutes ago, Shaq said:

 

nisi obavesten da se i degnek tera.. :coffee:


Pročitao sam to ovde, ali se nadam da niste u pravu :dry:

 

Mada vrlo je verovatno da Kolarova sprema za levog stopera, tako daaaa.

Link to comment
21 minutes ago, harper said:

 

Mani i ti mene perkosovih kafanskih budalesanja sa Voxa o nekakvim visemesecnim dugovanjima. Koliko tacno plata Zvezda duguje Milunovicu, kad si vec tako dobro obavesten? Koliko ih duguje Kataiju koji je upravo produzio ugovor?

nachi tvrdis da nema dugovanja prema milunovicu?

 

16 minutes ago, John Coltrane said:


Pročitao sam to ovde, ali se nadam da niste u pravu :dry:

 

Mada vrlo je verovatno da Kolarova sprema za levog stopera, tako daaaa.

prodaje se sve za sta se moze dobiti pare, treba napuniti tvorzanu dzepove, i pojacati plate ovim mafijaskim igracima, od cijih procenata se kite tvorzan i crveno bele velje nevolje..

planiran je bio babic da se vrati, al posto je iskrsla kombinacija da se mogu uzeti neke pare, izvadio se vukasin iz naftalina..

Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:


Pročitao sam to ovde, ali se nadam da niste u pravu :dry:

 

Mada vrlo je verovatno da Kolarova sprema za levog stopera, tako daaaa.

 

Degenek se stalno "tera" zato sto je jedan od retkih Zvezdinih igraca za kojeg mogu da se uzmu ozbiljne pare jer ima veliku cenu u Aziji. To je jedini razlog zasto on stalno figurira kao opcija za odlazak. Zvezdin hronicni problem poslednjih godina je to sto ne umeju da prodaju igrace i sto im je skoro jedina misao u glavi kod prodaja to koliko su oni sami dobri, tu je Vidic apsolutno u pravu. Ni za jednu od cistih velikih prodaja koje smo imali poslednjih godina nisu zasluzni ni Terzic ni Mrkela, njihov posao se sastoji iz toga da razmatraju ponude koje stignu nevezano za to da li i kako klub oglasava igraca. Poslednji covek u Zvezdi koji je znao kako da proda igraca i imao dobre veze na nekim trzistima je Grof Bozovic. U vreme kad smo igrali protiv Kopenhagena i Jang Bojsa na transfermarketu je nas tim vredeo skoro isto koliko i Kopenhagenov i nekih 15 miliona manje od svajcarskog, a onda oni prodaju jednog igraca za vece pare nego sto mi skupimo u nekoliko prelaznih rokova.

 

A sve je to posledica velikog odliva novca koje je, pre svih Milojevic, doneo u klub rezultatima u Evropi, pa se igraci panicno prodaju da bi se pokrili troskovi umesto da transferi budu neki treci izvor prihoda. U te prve tri sezone za skoro 60 miliona prijavljenih rashoda (tacnije, nesto vise od 57 miliona) da neka ozbiljna revizija udje u klub komplet uprava Zvezde bi bila odvedena sa stadiona sa lisicama na rukama. Ove godine je malo povucena rucna s pljackom jer su neki prihodi izostali zbog korone a i Liga Evrope nije toliko izdasna koliko Liga sampiona, smanjen je drasticno broj ugovora (12 nepotrebnih igraca manje u odnosu na kraj Milojeviceve ere), vidno izostaju cuvene "Dzajine kupovine" za 300 hiljada i procenat od domacih klubova ali sad je kasno jer je onaj ogroman priliv iz Milojevih sezona koji je trebalo da posluzi da se stabilizuje klub raskucen a treba platiti roster koji je za nase prilike superioran, sto se videlo i u rezultatima. Zvezda je takodje godinama sticala reputaciju supermarketa u koji menadzeri dodju i nude ucenjivacke ugovore koji su oberucke prihvatani jer nikog nije bilo briga, ta reputacija se ne skida tako lako.

 

Sve to ipak nema nikakve veze sa "slucajem Milunovic", samo se pokrene jedna ista drljava i dosadna prica kad god neki takav igrac ode. Isti ovi koji sada naricu za njim proglasavali su ga za balvana, pljuvali Terzica sto ga je doveo i pricali kako je to sa njim i Ivanicem neka kombinacija za izvlacenje para. Sad je kuknjava sto odlazi mocni i nezamenjivi Milunovic a na njegovo mesto doveden tamo neki Dragovic "who the fuck is he" Aleksandar. Nidje veze.

Link to comment
33 minutes ago, pbg12345 said:

a kako je to zvezda od ispadanja od kazahstanaca dosla do ls

naravno da su uletele drzavne pare, a onda kad su dosli rezultati masovno se pare izvlace u privatne dzepove

 

prilicno je jednostavno

 

i ne znam samo kako neko istovremeno moze tvrditi da je zvezda ucinila sve da milunovic ostane, a sa druge strane biti svestan da se pare iz kluba izvlace na sve moguce nacine

 

vidic sve gadja u metu, jedini problem je sto ne sme pomenuti najodgovornijeg u cijim rukama je terza samo pion

Nikakve pare nisu uletele od države, skoro isti tim koji je ispao od Kazahstanaca je ispao od Sasuola, doveli Milojevića i sa istim timom jedva ušao u Ligu Evrope.  Uzeli su neke kredite (a to nije davanje para, to se uvek naplati stostruko više), i usrali se od sreće sa Boćkom i Benom. I na guzove ušli u LŠ prvi out: nisu svu livu izvukli od toga, nešto su sačuvali za pojačanja. A dug se uvećao za 30 miliona evra! 
Sad nemaju za plate, već se nadaju ulasku u LŠ i obećavaju potpisnicima mega bonuse. Ako slučajno ne udju dolaze do raspada sistema. Isto kao kod groblja kada su oni imali sličnu priliku pre x godina. Jebe se njima za klubove ako nema para.

Link to comment
17 minutes ago, Shaq said:

nachi tvrdis da nema dugovanja prema milunovicu?

 

 

Da li si ti stvarno mene nasao da se trzas i kobeljas ovakvim jeftinocama? Pitao sam te jasno, odgovori ako si sposoban - koliko se tacno plata duguje Milunovicu. AKo ne znas cuti i ne seri.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Da li si ti stvarno mene nasao da se trzas i kobeljas ovakvim jeftinocama? Pitao sam te jasno, odgovori ako si sposoban - koliko se tacno plata duguje Milunovicu. AKo ne znas cuti i ne seri.

ti si prvi poceo sa sranjima i prosipanjem muda za bubrege, kako je jelte katao produzio iako mu se duguje.. 

a ta tvoja izjava da je klub ganjao 6 meseci milunovica, a covek otisao bez isplacenih svih plata, jasno ukazuje o kakvom sviranju kurcu se radi.

Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Nikakve pare nisu uletele od države, skoro isti tim koji je ispao od Kazahstanaca je ispao od Sasuola, doveli Milojevića i sa istim timom jedva ušao u Ligu Evrope.  Uzeli su neke kredite (a to nije davanje para, to se uvek naplati stostruko više), i usrali se od sreće sa Boćkom i Benom. I na guzove ušli u LŠ prvi out: nisu svu livu izvukli od toga, nešto su sačuvali za pojačanja. A dug se uvećao za 30 miliona evra! 
Sad nemaju za plate, već se nadaju ulasku u LŠ i obećavaju potpisnicima mega bonuse. Ako slučajno ne udju dolaze do raspada sistema. Isto kao kod groblja kada su oni imali sličnu priliku pre x godina. Jebe se njima za klubove ako nema para.

:D

jel ti mene zajebavas il si zaista zaboravio

 

bukvalno je ceo tim + trener promenjen

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...