Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Veliki hendikep je odlazak Miluna. Naročito zbog prekida. Baš me zanima koja je lova u pitanju kad je izabrao Alanijuspor pre igranja u potencijalno najjačem Zvezdinom timu u ovom veku, a i ovde mu je ugovor bio daleko od nipodaštavajućeg.

  Kako bilo, zaradio je pošteno svaku paru i sve najbolje do kraja karijere.

  • +1 4
Link to comment

Pa šta će tamo :isuse:

 

Svakako priključujem se rečima zahvalnosti, ali mi ovaj odlazak ostavlja neki gorak ukus. Da je zbog love trebao malo istočnije od TUR. Da je zbog igara u Evropi oni nisu u prvih 5 u ligi.

Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

Jel ima neko da valja u BL da nam ga Dodik pošalje? Vidim da su uzeli titulu.

 

Ма јок, Борац је екипа повратника и искусних играча. Ту је можда Алмедин Зиљкић најзанимљивији, али није уопште Звездин ранг а и вјероватно би клошари са севера имали шта да кажу на његово име.

Link to comment

terzicu lopino teraj se u tri picka materine, jebao te ko te doveo!

posle toliko ls, le i dalja duguje plate igracima, i to nosiocima..

na mestu dragovica, pobegao bi koliko vecaras!

2 hours ago, fandorin said:

Veliki hendikep je odlazak Miluna. Naročito zbog prekida. Baš me zanima koja je lova u pitanju kad je izabrao Alanijuspor pre igranja u potencijalno najjačem Zvezdinom timu u ovom veku, a i ovde mu je ugovor bio daleko od nipodaštavajućeg.

  Kako bilo, zaradio je pošteno svaku paru i sve najbolje do kraja karijere.

kom potencijalnom najjacem?

oterali miluna, teraju i degeneka, a oce da vrate babica? lol

a u napadu gadja se pesic i to ni manje ni vise nego za 600k? lol

more mrs u picku materinu, stoko lopovska, na celu sa terzicem!

  • +1 1
Link to comment

Koliko sam ja čuo, odluka je Milunova. Čak su mu i organizovali pevanje na proslavi sa “Milune ostani”, tako da sumnjam da je to bilo do uprave ovog puta.

Link to comment
2 hours ago, fandorin said:

Baš me zanima koja je lova u pitanju kad je izabrao Alanijuspor pre igranja u potencijalno najjačem Zvezdinom timu u ovom veku, a i ovde mu je ugovor bio daleko od nipodaštavajućeg.

 

Mocart kaze 400k odmah na ruke + milionce i po za dve godine. Jbg, to je bar duplo vise nego sto bi zaradio u Zvezdi.

 

Steta, mislim da bi bio dobar fit sa Dragovicem, ovu sezonu je odradio bez greske. Nadam se da ce sad Degeneka zadrzati, ovaj Terzin master plan rehabilitacije Babica smrdi na tezak fejl.

Link to comment

Sad sam video cifru, 2 milke, svaka čast, nema se šta zameriti.

@Shaq

Naglasak na potencijalno, ako se ostvare najave ozbiljnih igrača. Ako bas uđu u sezonu sa Pešićem kao prvim i jedinim špicem, naprave rokadu Babić-Degenek i prodaju Kataija i Miću Ivanića onda nema šta dalje da diskutujemo. Ali, nešto mislim da se to neće desiti.

Link to comment

Steta sto je otisao.  Kao zamene pominju se Babic i Vukasin Jovanovic.  Ovaj drugi pripada generaciji Grujic, Ristic, Jovic, Rajkovic ali od svih pomenuih on nije uspeo da napravi zapazenu karijeru u inostranstvu.  Ako Stankovic planira da igra sa trojcom stopera u zadnjoj liniji, trebace mu bar petorica u timu.  Trenutno ima Dragovica, Degenaka, Pankova i Erakovica.  Poslednja dvojca nisu bas pouzdane karike; Pankov jer nema dovoljno kvaliteta a Erakovic izlazi iz teske povrede i pitanje je kada ce da bude spreman za takmicarske utakmice.  Babic je izgleda imao dobru sezonu u Portugaliji ali Jovanovica nigde na radaru.

Link to comment
4 hours ago, fandorin said:

Sad sam video cifru, 2 milke, svaka čast, nema se šta zameriti.

@Shaq

Naglasak na potencijalno, ako se ostvare najave ozbiljnih igrača. Ako bas uđu u sezonu sa Pešićem kao prvim i jedinim špicem, naprave rokadu Babić-Degenek i prodaju Kataija i Miću Ivanića onda nema šta dalje da diskutujemo. Ali, nešto mislim da se to neće desiti.

 

Srecan put Milunovicu i sve najbolje, on za nas ne vredi para koje je dobio u Turskoj. 400 hiljada na ruke za potpis i 800 hiljada po sezoni je ozbiljna cifra za igraca od 32 godine, da smo mu mi dali toliko prvi bi Shaq napisao isti ovakav post kakav je napisao s jebanjem majki i slicnim umotvorinama. Klub je ganjao Milunovica duze od 6 meseci da produzi ugovor jer se ovakav scenario ocekivao, on je za tih 400 hiljada podebljao ugovor u Turskoj da bi potpisao kao slobodan igrac i to je to. Sve dok je ovakvo stanje u nasem fudbalu i dok fudbalska mafija vodi klubove i ovakvi osrednji i bezvezni turski klubovi ce moci da placaju igrace vise od nasih najjacih klubova, tako da tu nema mnogo sta da se komentarise. Milun je fino odigrao kod nas nekoliko meseci ali nismo izgubili bog zna sta njegovim odlaskom, po mom misljenju je Degenek dosta bolji igrac i sa Dragovicem ce ciniti odlican par centarhalfova. Steta samo za te varijante sa tri stopera u kojima je Milun bio nenadmasan i njegov prekid koji se dosta tesko branio.

Edited by harper
Link to comment

Javio se Vidic i pravo u metu pogodio.

„Kao navijač i neko ko je svoju mladost proveo u Crvenoj zvezdi, mnogo mi je drago što klub osvaja titule i igra u Evropi, ali se plašim da nas ti uspesi ne koštaju mnogo jednog dana. Imali smo priliku da vidimo slično u bliskoj prošlosti. Mislim da je krajnje vreme da se proveri odakle novac pojedinim ljudima dok su klubovi i dalje u velikim dugovima, pa ko je kriv i za toliko dugovanje Crvene zvezde. Svi znamo, Zvezdini navijači isto znaju, ali niko se ne bavi tim slučajem. Svi ćute. Ne mogu da razumem da u našem fudbalu igrači koji nemaju tržišnu vrednost imaju plate 600.000 evra plus bonuse“.

Naveo je Vidić i šta mu još smeta na Marakani.

„Primera radi, Crvena zvezda poslednjih godina nema nijednog igrača ispod 21 godine u važnim utakmicama u prvom timu. Prosek godina startnih 11 igrača je, čini mi se, 28. Šta ostaje posle takve politike kluba i trenera koji nemaju razumevanja za mlade igrače? Ja sam bio kapiten Zvezde sa 20 godina, Stanković još mlađi. U eri transfera od sto miliona evra, Zvezda konstantinim igranjem u Ligi šampiona i Ligi Evrope, uz osvojene četiri titule, ne može da proda igrača ni za pet miliona evra. Zato mislim da će dugovi Zvezde još rasti i sve se plašim scenarija OFK Beograda. Nadam se da grešim“, poruka je Nemanje Vidića.

  • +1 1
Link to comment

Vidić očigledno nije pratio gomilanje dugova državnih preduzeća pred privatizaciju. U sledećem paketu Zvezda, Partizan i Telekom

Sent from fav toy

Link to comment
45 minutes ago, Filozof manijak said:

Neće biti scenarija OFK Beograda dokle god je država žirant klubu.


Država i Terzić su više isisali love iz Zvezde za 4 godine nego što joj je dato u poslednjih 10 godina i više.

Link to comment

Smaraš sa svojom patologijom. Izbroj koliko je novca klub dobio zbog LŠ samo, a koliko je dug opet “narastao” za to vreme. A šta za ‘91 nije jasno?

  • +1 3
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...