Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

naci i da se ne produzi falcineli, koji je zasluzio da bude otkupljen, mi vec imamo 5 stranaca.. za koji moj li je samo dovodjen bakayoko, to ni stankovicu nije verovatno najjasnije..

a i dovodjenje falca u tom momentu, za kojeg se nije ni planirala minutaza a opet placanje tolikog obestecenja je nidje veze..

Link to comment

Kompletan spisak svih ucesnika kvalifikacija za LS

Utakmice drugog kola kvalifikacija za LS igraju se 
20-21.07 i 27-28.07, zreb je 16.6.

85141ee0f3927348cd2459cb47c99718.jpg

Link to comment

Gledam nešto,  79 i 91 nismo imali nikoga u timu ko je bio stariji od 30 godina u finalima evropskih takmičenja. A tada pre 27 odnosno 25 nije moglo da se ide napolje. Sada su nam glavni igrači preko 30 godina. Kako se vremena menjaju. 

 

Kad je Branko Stanković hteo 88 da vrati Pižona u 33 godinei, naslov u Zvezdinoj reviji je bio "Neka se spremi Rajko Mitić". A sada jurimo Kolarova koji ma 35-36, a da suStanković ili Piksi hteli sa 33 da se vrate u Zvezdu napili bismo se od radosti...

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, fandorin said:

Ben ne može. Ima državljanstvo Komora i Francuske, 3 valjda nigde nije dozvoljeno. 

To uopšte nije tačno. Možeš imati deset pasoša, sve dok jedna od država ne traži da se odrekneš prethodnog drzavljanstva. Ja znam samo za Nemačku da ti traži, iako sam siguran da ih ima još 

Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Gledam nešto,  79 i 91 nismo imali nikoga u timu ko je bio stariji od 30 godina u finalima evropskih takmičenja. A tada pre 27 odnosno 25 nije moglo da se ide napolje. Sada su nam glavni igrači preko 30 godina. Kako se vremena menjaju. 

 

Kad je Branko Stanković hteo 88 da vrati Pižona u 33 godinei, naslov u Zvezdinoj reviji je bio "Neka se spremi Rajko Mitić". A sada jurimo Kolarova koji ma 35-36, a da suStanković ili Piksi hteli sa 33 da se vrate u Zvezdu napili bismo se od radosti...

 

Plus je danas mlad igrac koji "moze da ceka i za njega ima vremena" i onaj sa 22-23 godine a nekada je bio na pola prvog cuvenog desetogodisnjeg ugovora kao etabliran igrac. Nije samo u fudbalu tako i nije samo kod nas, sportska medicina je u poslednjih tridesetak godina otisla skyhigh.

Link to comment

Naime, u slučaju plasmana u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, Zvezdi bi bilo zagarantovano učešće u plej-ofu za Ligu Evrope.

Naravno, ako ne pobedi u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Neuspeh u plej-ofu za Ligu Evrope značio bi direktan plasman u grupnu fazu novoformiranog takmičenja Lige Koferencija.

Dovoljna je pobeda protiv Škendije, Slovana, Dinama iz Tbilisja, Žalgirisa, Alaškerta, Flore, Budućnosti, Boda, Linkolna ili Omonije.

Link to comment

Da, samo sto ako ispadnemo u plejofu za LE idemo u Grupe Liga Konferencija biggrin.png

Ako se desi da budemo treci u grupi LE, igramo doigravanje sa drugim grupe Konferencija za plasman u 1/8F jer samo 1. U grupi ide u 1/8F  LK.


  • +1 1
Link to comment

al su ga izmesali. znaci mi krecemo u kvalifikacijama za ligu sampiona, a onda preko lige evrope mozemo da osvojimo ligu konferencija, ako se ne varam.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...