Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Menjao bih sve medalje košarkaša, odbojkaša, vaterpolista i ostalih sportova ikad za jedno Zvezdino finale lige šampiona.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
9 minutes ago, Aleksandar88 said:

Menjao bih sve medalje košarkaša, odbojkaša, vaterpolista i ostalih sportova ikad za jedno Zvezdino finale lige šampiona.

 

A da li bi menjao Ligu Sampiona grupnu fazu  za osvojenu Ligu Konferencija ove sezone?

  • +1 1
Link to comment

Ja bi ga prodao na keca za 4M evra. Samo sto to niko nece dati.

 

A iskreno i sumnjam da iko nudi bilo kakve pare, pogotovo da to Balerina saznaje...

Edited by Milosh76
Link to comment

Moja prognoza/zelja sastava za sutra

 

Borjan - Degenek, Dragovic, Pankov, Rodic - Sanogo - Katai, Ivanic, Kanga, Ben - Dioni.

 

Degeneka bih stavio na beka, jer on u reprezentaciji Australije igra i beka i stopera, dakle nije mu nepoznata pozicija. Sa njim u sastavu smo sigurniji u odbrani i skoku pre svega, moze se igrati i sa 3 stopera pozadi, bez straha da ce bek jurisnik da kampuje pola utakmice na protivnickoj polovini, jer misli da je krilo zarobljeno u telu beka, kao sto to cesto rade Gajic i Rodic

 

U sredini Sanogo je zacementiran pored njega moze igrati Krsticic, to je zatvorenija varijanta ili Kanga, nesto otvorenija. Polulevo Ivanic, levo krilo Katai. Mislim da je to sigurno, a za desno krilo i napadaca je pitanje.

 

Mislim da ce poceti Ben i Dioni. Ben zbog iskustva i ubacivanja iz drugog plana i pomaganja desnom beku u odbrani. Dioni jer ume da se dobro zagradi i prosledi loptu, nesto slicno Falcineliju. Mana mu je sto ne poznaje saigrace dovoljno

Link to comment

Najavljuju i prosecnu platu od 900 evra sledece godine... svasta se najavljuje. Gobeljic u timu je realno koliko i Zvezda osvaja LS ove sezone.

  • +1 1
Link to comment

Gobeljic je jako realan veceras jer Gajic ima problem sa ramenom a Bakajoko deluje kao veca divljina od Zandera. Ljudi su od Gobeljica napravili najgoreg igraca u istoriji, kao da nije uspesno drzao desnu stranu par sezona. 

Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Ljudi su od Gobeljica napravili najgoreg igraca u istoriji, kao da nije uspesno drzao desnu stranu par sezona. 

On jeste najgori igrac u poslednje 2 sezone i to ubedljivo od igraca koji su igrali vise od 10 utakmica.

 

A to kako on drzi desnu stranu, moze i moja pokojna baba, ode napred i ne vraca se i preko njega 2/3 golova pada.

Link to comment

Može Degenek da odigra na njegovoj poziciji (kao što su odigrali protiv Mladosti), mada bih ja ipak radije krenuo sa Bakayokom.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Hobbit slayer said:

Može Degenek da odigra na njegovoj poziciji (kao što su odigrali protiv Mladosti), mada bih ja ipak radije krenuo sa Bakayokom.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

I moj izbor bi bio Bakajko ako Gajic vec ne moze da igra.  Degenek nije dobro odigrao na bekovskoj poziciji protiv Mladosti i uopste kad god je igrao beka (desnog ili levog) u Zvezdi.  On je stoper i to mu je prirodna pozicija na kojoj igra dobro.  Bakajoko je u pripremnim utakmicama dobro saradjivao sa Falkom kada je ovaj drugi igrao desno krilo.   Problem je sto je defanzivna igra ove dvojce slaba.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...