Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

39 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Butrgenjo je mladji od Džajića 17 godina. Osim ako nije bio neki koji je igrao ranije

Ovo sam i ja pomislio, ja znam za tog što je mislim igrao sa Mičelom. 😁

 

Meni žao što nema nikog da pokrene onlajn peticiju, pokret ili šta već sa ciljem davanja podrške Piksiju i ukazivanja da  je on uprkos majmunima u upravi i na tribinama -  naš!

  • +1 1
Link to comment

Pretpostavljam da Dimtirije misli na Henta. Butragenjo je, naravno, igrao dosta kasnije od Dzaje, a pride je nosio sedmicu.

Edited by fandorin
  • +1 2
Link to comment
35 minutes ago, red star forever said:

Ovo sam i ja pomislio, ja znam za tog što je mislim igrao sa Mičelom. 😁

 

Meni žao što nema nikog da pokrene onlajn peticiju, pokret ili šta već sa ciljem davanja podrške Piksiju i ukazivanja da  je on uprkos majmunima u upravi i na tribinama -  naš!

 

Naravno da je nas, uvek ce bìti nas

10.jul 1986

 

CJkeilaWgAAv-o7.jpeg.jpg

Edited by darkonet
  • +1 5
  • Wub 1
Link to comment

Kaze Djole Despot za saigraca mu Kangvu da je bomba igrac i bolji od Kange, i da mu je na njegov upit vec rekao sve najbolje o Zvezdi.

  • +1 1
Link to comment

Ако се не варам, нарко картел са сјеверне трибине је објавио рат Пиксију још кад је овај био на челу ФСС. Мислим да су му још тад викали да није Звездина звезда.

Link to comment
2 hours ago, fandorin said:

Pretpostavljam da Dimtirije misli na Henta. Butragenjo je, naravno, igrao dosta kasnije od Dzaje, a pride je nosio sedmicu.

Moja greska.  Kako bilo, u pitanju je oprostajna utakmica neke od Realovih legendi, a na tu utakmicu je pozvan i Dzaja.  Izgleda da me izdaje pamcenje kada su u pitanju ranija desavanja a to ne valja jer bolje pamtim dogadjaje iz dalje nego iz blize proslosti.  Medjutim, dobro se secam da je Dzaja pricao u tom intervjuu da je on bio vidjen kao naslednik te odlazece fudbalske legende i da ga je Miljan sprecio da ode u Madrid.  E, sada ako neko pronadje da nije bila u pitanju Realova nego Atletikova legenda, i to moze da bude tacno.

Edited by Dimitrije
Link to comment
3 hours ago, harper said:

Zanima me gde su, sta rade i gledaju li finale Lige Sampiona oni koji su tvrdili da smo protiv Radnickog iz Nisa primili regularan gol jer je Erakovic dirao loptu koja je poslata igracu u ofsajdu.:D

Isto sam pomislio.  Buduci da sam prenos gledao u SAD, objasnjenje komentatora bilo je da Liverpulov igrac nije namerno sutnuo loptu prema Realovom igracu koji je bio u ofsajdu vec da se lopta odbila od noge Liverpulovog igraca i stigla do Benzeme.  Isto je bilo i u slucaju Erakovica u Nisu.  Ali to je prilicno nategnuta situacija i moze da se sudi i ovako i onako, jer mozda postoji namera ali da izvrsilac namere trapavo odigra pa ispadne kao da nije imao nameru.  Vise mi je zasmetala trapavost i Realovih i Liverpulovih igraca u toj situaciji.  Ocekivao sam da Benzema odmah sutira na gol a kada nije, ocekivao sam da Liverpulovi igraci rasciste tu situaciju.  Umesto svega toga, ispao Rasomon.

Link to comment
2 hours ago, pantelia said:

Igramo u cetvrtak protiv Norveske u Ligi nacija, ja idem i nadam se nekom skandiranju za Piksija.

Ako nasi dobro odigraju i pobede to skandiranje moglo bi da bude spontano.  Ali mozete i vi da ga povedete; brzo ce da bude prihvaceno ako pocnete sa: Putin, Putin! pa predjete na: Piksi, Piksi!

Link to comment
9 hours ago, Dimitrije said:

Ima jedna o ovome prica koju je Dzaja ispricao u nekom intervjuu.  U svojoj poslednjoj sezoni u Realu, Butragenjo je nosioo dres sa brojem 11.  Na njegovu oprostajnu revijalnu utakmicu pozvan je i Dzaja, koji je isto tako nosio majcu sa brojem 11.  Posle zavrsetka meca, Butragenjo se na sredini terena oprastao od gostiju, ukljkucujuci i Dzaju, koji su dosli da uvelicaju njegov oprostaj od fudbala dok je na terenu sijao broj 11.  Dzaja je to protumacio kao nagovestaj da je on izabran da od Butragenja preuzme Realov dres sa brojem 11.  I sve bi, po Dzaji, bilo tako da se nije isprecio zli drug Miljan pa je nekoliko godina nakon toga Dzaja zavrsio na Korzici umesto u Madridu.  Na stranu ta Dzajina fantazija, ali on je odista bio fudbaler koji je mogao u to vreme da igra u bilo kom vodecem svetskom klubu jer su glavni krilni napadaci u njegovo vreme bili Dzordz Best, Oleg Blohin, Pit Kajzer, a Dzaja je bio bolji od svih njih (mada nisam siguran da je bio bolji od Besta).

 

Nesto si pomesao

 

Butragenjo je u Realu zavrsio igranje 1995 godine

 

 

Link to comment
 
Nesto si pomesao
 
Butragenjo je u Realu zavrsio igranje 1995 godine
 
 
I ja čitam i ono WTF?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...