Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

causic je stigao 2018 kada je bio dedlajn za ligu sampiona zajedno sa marinom i boaceom

Edited by Nikodije
Link to comment
42 minutes ago, harper said:

 

Jeste, samo on nije bio Grofov predlog. Causica je Miloje hteo po svaku cenu.

Hteo ga je i Grof, ali se transfer izjalovio. Uistalom doveo ga je posle Zvezde u istu tu Tulu. Fibel je došao iz Mordovije kao Donald i LTL

Link to comment

Ja sam rekao grofova ruska pojacanja, sto ce reci kanga, donalad, ltl i viera. Causic je dosao iz rusije ali kao milojeva ideja a fibel je dosao iz brazila...

 

Edit. Zezno sam se, pomesao sam fibela i onog brazilskog stopera koji je bio tokom jedne sezone kod nas...

Edited by Bright Billy
Link to comment
16 minutes ago, Bright Billy said:

Ja sam rekao grofova ruska pojacanja, sto ce reci kanga, donalad, ltl i viera. Causic je dosao iz rusije ali kao milojeva ideja a fibel je dosao iz brazila...

 

Edit. Zezno sam se, pomesao sam fibela i onog brazilskog stopera koji je bio tokom jedne sezone kod nas...

Da Silva?

  • +1 1
Link to comment

Edson, taj je bio ozbiljan balvan, sporiji od prosecnih ucesnika veteranskih termina u balonu. Posebno su bili spektakularni eksperimenti sa njim i izraubovanim Lukovicem u tandemu. Srecom trajalo je tipa 2 ipo utakmice. Na stranu sto dva levonoga stopera u zadnjoj liniji dovode do posebne vrste mucenja.

  • +1 1
Link to comment

Opa! Provejava stav da se ser Žiletu pruži još jedna šansa. Ne sumnjam da će je iskoristiti.

Spremaju se rekordna ulaganja. Kangva + još četvorica. 

Link to comment

 

 

Ovaj svasta nesto zna. Ovakvi klipovi se, naravno, uvek prave da od magarca naprave Mesija ali neki fundamenti se vide. Za pocetak, oduzeo je na ovom klipu vise lopti nego ceo nas vezni red za celu sezonu. Dosta je brz s loptom, ima dobar tempo kod trcanja, lepo stiti posed, po prijemu se odmah okrece u napad i ne komplikuje ako bas ne mora, ima solidnu dugu loptu ali mu ni to, a ni prangija koja se stidljivo pokazala par puta na ovom klipu, ocigledno nece biti forte. Mnogo trcanja, agresivnost u duelu i sposobnost da sacuva posed i brzo produzi akciju ili pasom ili samostalnim iznosenjem lopte ako je u prilici, to je ono sto nam fali a sto se cini da ovaj lik ima. Stoga, deluje tacno onako kako treba da izgleda igrac koji ce da nam popuni ono sto nam fali u veznom redu, narocito u nekoj zatvorenijoj varijanti sa Sanogom u paru.

 

U svakom slucaju, ako nista drugo dolaskom ovog igraca prestaje svaka potreba za zajebavanjem sa dobrim vojnikom kluba Slavoljubom na toj poziciji, sto je samo po sebi velika stvar. Ovaj je za Srnica Makelele licno.

Edited by harper
  • +1 3
Link to comment

Pravimo se da ga nećemo više kako bi mu spustili cenu. 
Problem sa ovim Kangwom je što bi verovatno dobili i njegovog brat sa njim.

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Da se da još jedna šansa njegovom menadzeru i Mrkeli da se opasulje po kojim % ako se neko zajebe da ga kupi?

 

Sa Risairom je problem velicina njegovog ugovora, igrace poput njega i Bakajoka ja bih uvek drzao i pokusavao s njima sve dok postoji bilo kakva sansa da proigraju. Uostalom, mi ne znamo sta on pokazuje na treninzima i da li uopste napreduje. Varijanta sa bacanjem u vatru odmah se nije isplatila ali taj decko je imao ozbiljan talenat, ako je za ovih nekoliko meseci pokazao da zeli da se vrati i lepo se uklopio sa ekipom nema razloga da se brzo odustaje od njega. Ser Zile je ubedljivo najbrzi igrac u ovoj ekipi i moze da pokrije poziciju desnog krila koja nam hronicno kaska za levom stranom, neka ga forsiraju malo na pripremama pa da vidimo moze li ista tu da se izvuce.

 

Iskreno, malo ste dosadili s tim pricama o procentima, Mrkeli, pljackanju kluba preko transfera i slilcnim kafanskim pricama. Imam tu neprijatnu bolest da nikad ne zaboravljam stvari tako da se odlicno secam da se isto pisalo o, recimo, Kangi i Ivanicu, pa i o Kataiju povremeno. Vidi se iz aviona razlog zasto bi se neko zaleteo da dovede Zivkovica, ne mora da znaci da je kombina. Ima nas pasos, odrastao je i fudbalski se formirao daleko od ovog naseg superligaskog blata, u teoriji je tacno onakav igrac kakav nam je bio i jos uvek je potreban na desnom krilu. On, Kanjas, Garsija, Van La Para, Falko, Dioni, to su sve igraci koji su promasaji ali takodje i igraci onog profila koji nam je bio potreban u trenucima kad smo ih dovodili. Po meni smo se Garsije odrekli prerano ali on ocigledno nije bio srecan u Beogradu pa je mozda i bolje sto je otisao. Ovi ostali jednostavno ili nisu bili skautirani u potpunosti ili su se potcenile neke njihove osobine zbog kojih ih nije trebalo dovoditi. Desava se i boljima od nas. Barseloni, na primer.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...