Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Nedosudjeni faul nad Kangom je bio problematican posebno zato sto je Kanga imao prilicno dobru situaciju da sutira direktno na gol.  Sto se tice faula nad Pavkovim, ovaj je osvojio loptu i imao bi otvoren put prema golu (sad bas koliko bi on to iskoristio je drugo pitanje).

Edited by Dimitrije
Link to comment
13 minutes ago, harper said:

 

Jeste, pa posle da budes banovan zbog autopatkosovinizma. Ne pada mi na pamet.:D

 

moje besprekorno ponašanje do sada uveriće moderaciju da bi takva kazna bila drakonska. pa ću proći sa opomenom. doduše, možda reše da kazne saučesnika, sa ne tako besprekornim dosijeom :D

 

ova navijačko formuska nadgornjavanja dala su mi jednu ideju. možemo da otvorimo topik gde bi se našli u obrnutim ulogama. svi navijači Partizana da komenarišu kao da navijaju za Zvezdu i obrnuto naravno. da vidimo kuda bi to odvelo, kako jedni druge vidimo u takvoj situaciji? da se stavimo u kožu "neprijatelja" 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
26 minutes ago, renne said:

objavite

imate imunitet od 24h

 

Vazi li ovo za iskszivanje osecanja povodom natpisa cetnika sever? 

  • +1 1
Link to comment

Čestitke igračima i stručnom štabu . Dupla kruna, odličan nastup u Evropi , motivacija u ovoj ligi na nivou , ipak . Kvalitet lige treba uzeti u obzir kad se priča i o kvalitetu meča . Većina nosilaca igre je 4+ g u klubu a ne primjeti se zasićenje.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Video sam zanimljiv komentar napustanja ceremonije dodele medalja ali mi se ne ide u banovinu zbog glupog fudbala.:D

:D Banujte ga! Sama ideja je dovoljna. Garantovano ima veze sa ‘komsijama’, basketom i njihovim pokojnim predsednikom.

Link to comment

Likovi poput Urosevica su oduvijek bili iritantne seljacine, šta ga boli kurac hoće.li ovi ostat, ti napustas pa napusti, idukurac, nemoj daviti druge.

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

Jojic, Obradovic, Natko, Rikardo.:ziga:

 

Urosevic.:isuse:

 

vidim tu i Holendera, tako da i njemu ide bambi + Menih čini mi se u pozadini

 

a šta je zajedničko za sve navedene? pa recimo da ili nisu proveli gro igračke karijere u ovom okruženju, ili su otišli na vreme u neko drugo okruženje i proveli dovoljno vremena tamo (Obradović i Jojić). dovolljno da su mogli da usvoje neki drugačiji obrazac ponašanja. naravno, nije ni to garancija, ne vidim Lazara npr.

 

sa druge strane Urošević odavde izašao nije, osim na gostovanje i letovanje/zimovanje.

 

tako da mi je ponašanje i jednih i drugih razumljivo.

  • +1 7
Link to comment
25 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Sad tek provalio da je Ultra kop izbacio trans za Piksija.:isuse: Sramota, još jedna u nizu.

 

Hajde sto pokazuju ko su i sta su, posebno mi se sere kad god na transparent stave "svaki zvezdas". Svaki zvezdas je onaj ko nije deo te tribine mufljuza, kriminalaca i tupave dece koja gutaju sranja "navijackih" vodja s poternice a navija za Zvezdu.

  • +1 7
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Sramotan potez uprave i igrača Partizana, ovo napuštanje dodele pehara.

 

Nešto mi je ovo poznato :fantom:

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...