Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, Ted said:

 

igrači ne donose takve odluke. eventualno bi mogli da se usprotive ili pobune zbog naloga koji su dobili, ali okolnosti nisu takve da bi to bilo realno očekivati. da se oni pitaju ne verujem da bi se povukli. kao što ne verujem da između njih i igrača Zvezde postoji zla krv, prezir, nepoštovanje ili nešto slično.

 

nekada su prinuđeni da rade nešto što ne žele, recimo da nose majice sa likom nekog ubijenog kriminalca.

 

tako da nisu oni nikakve "pičke". naprosto su žrtve ili kolateralna šteta nekih drugih odnosa, interesa itd.

 

pa bi mogli i da budu pošteđeni takvih kvalifikacija. ili da se kvalifikacija uputi u pravom smeru.

Nisam siguran da igraci ne donose takve odluke.  Nahtko i Rikardo, dva najbolja igraca Partizana, nisu hteli da napuste ceremoniju predaje pehara ali ih je Urosevic ugurao u tunel.  Stanojevicevo objasnjenje za odbijanje da prisustvuje predaji pehara je: "Nije bas prirodno da slavimo sa njima."  Totalno odsustvo sportskog duha i minimalne pristojnosti.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Filozof manijak said:

Kad trener onako psuje majku i pljuje u pravcu sudije, sigurno bi trebalo sudija da mu priđe i umiri ga lepim rečima, i pomazi po glavi.

Malčice objektivnosti ne bi škodilo. Sudija je perfektno odsvirao derbi, ni u jednom trenutku nije izgubio kontrolu utakmice

 

Čuj, ishitreno postupio sudija, a Stanković se džentlmenski poneo.

Nešto kao neki bivši trener nekog KK?

  • Haha 1
Link to comment

Pa, ako imaš takav stav prema bivšem treneru KKP-a, primeni isti kriterijum prema treneru FKCZ.

 

@dragance

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Sramotan potez uprave i igrača Partizana, ovo napuštanje dodele pehara.

 

Video sam zanimljiv komentar napustanja ceremonije dodele medalja ali mi se ne ide u banovinu zbog glupog fudbala.:D

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Nisam siguran da igraci ne donose takve odluke.  Nahtko i Rikardo, dva najbolja igraca Partizana, nisu hteli da napuste ceremoniju predaje pehara ali ih je Urosevic ugurao u tunel.  Stanojevicevo objasnjenje za odbijanje da prisustvuje predaji pehara je: "Nije bas prirodno da slavimo sa njima."  Totalno odsustvo sportskog duha i minimalne pristojnosti.

 

da budemo iskreni do kraja, Stanojevićevo objašnjenje bilo čega je obično nesuvislo, pošto čovek baš i ne može da se podiči izrazitom inteligencijom, o elokvencjij da ne govorim. zna on znanje trenersko, ali nema štofa za nešto veće. on je lupio glupost jer ne ume da smisli ništa drugo niti da se snađe u nekoj iznenadnoj situaciji, odreaguje šmekerski itd. kao što bi npr. Savo umeo (ako nije u žutoj minuti :D)

 

to što Rikardo i Natho i Jojić i ko još nisu hteli da napuste ceremoniju upravo i dokazuje da igrači ne odlučju. da odlučuju oni bi odlučili, idemo ili ostajemo. ovo je nalog odozgo, a par igrača se očigledno nije osetilo obaveznim da postupa po tako glupavom nalogu.

 

 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Video sam zanimljiv komentar napustanja ceremonije dodele medalja ali mi se ne ide u banovinu zbog glupog fudbala.:D

 

daj meni ja ću da objavim :D

Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

 

da budemo iskreni do kraja, Stanojevićevo objašnjenje bilo čega je obično nesuvislo, pošto čovek baš i ne može da se podiči izrazitom inteligencijom, o elokvencjij da ne govorim. zna on znanje trenersko, ali nema štofa za nešto veće. on je lupio glupost jer ne ume da smisli ništa drugo niti da se snađe u nekoj iznenadnoj situaciji, odreaguje šmekerski itd. kao što bi npr. Savo umeo (ako nije u žutoj minuti :D)

 

to što Rikardo i Natho i Jojić i ko još nisu hteli da napuste ceremoniju upravo i dokazuje da igrači ne odlučju. da odlučuju oni bi odlučili, idemo ili ostajemo. ovo je nalog odozgo, a par igrača se očigledno nije osetilo obaveznim da postupa po tako glupavom nalogu.

 

 

pa savo je kupusar jebi ga

Link to comment
19 minutes ago, Filozof manijak said:

Kad trener onako psuje majku i pljuje u pravcu sudije, sigurno bi trebalo sudija da mu priđe i umiri ga lepim rečima, i pomazi po glavi.

Malčice objektivnosti ne bi škodilo. Sudija je perfektno odsvirao derbi, ni u jednom trenutku nije izgubio kontrolu utakmice

 

Čuj, ishitreno postupio sudija, a Stanković se džentlmenski poneo.


Valjda si video kako se to radi u normalnim ligama sa sudijama koje nemaju respekt ni prema kome. Sudija je dužan da da objašenje, što i u 99% slučajeva rade, oči u oči sa onima koji zaslužuju usmenu ili javni opomenu ili isključenje. Da je sudija prišao Dekiju i rekao mu par reči sigurno ne bi imali krupan kadar Dekija kako nastavlja da psuje sudiju. Ako ne vidiš zdrav razum i ono najbitnije ,poštovanja pravila igre, ja ti ne mogu pomoći. Možda zaboravljaš da i za sudije postoje pravila igre. 
 

Dakle ovaj klipan, kome ni ime ne znam, je prvo propustio da svira očigledan faul na Kangi koji se desio njemu ispred nosa, a onda da svoju grešku kompenzuje još većom greškom - žutim kartonom “na daljinu” za Stankovića. 

 

Link to comment

Sve u svemu, predaja pehara i u kupu i u prvenstvu je pre svega ponizena od vrhuske u FSS.  Gde su Bjekovic i Surbatovic?  Po meni jedan od njih dvojce (ili obojca) bi trebalo da preda trofeje.  Umesto toga, Pizon predaje igracima Zvezde trofej za osvojeno prvenstvo, Kule za osvojeni kup, a Curkovic predaje srebrne medalje igracima Partizana.  Totalno odsustvo sportske kulture.  

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

 

daj meni ja ću da objavim :D

 

Jeste, pa posle da budes banovan zbog autopatkosovinizma. Ne pada mi na pamet.:D

Link to comment
Just now, John Coltrane said:


Valjda si video kako se to radi u normalnim ligama sa sudijama koje nemaju respekt ni prema kome. Sudija je dužan da da objašenje, što i u 99% slučajeva rade, oči u oči sa onima koji zaslužuju usmenu ili javni opomenu ili isključenje. Da je sudija prišao Dekiju i rekao mu par reči sigurno ne bi imali krupan kadar Dekija kako nastavlja da psuje sudiju. Ako ne vidiš zdrav razum i ono najbitnije ,poštovanja pravila igre, ja ti ne mogu pomoći. Možda zaboravljaš da i za sudije postoje pravila igre. 
 

Dakle ovaj klipan, kome ni ime ne znam, je prvo propustio da svira očigledan faul na Kangi koji se desio njemu ispred nosa, a onda da svoju grešku kompenzuje još većom greškom - žutim kartonom “na daljinu” za Stankovića. 

 

Po meni je "klipan" dobro sudio, posebno s obzirom da je bio okruzen ajkulama i coporima vukova.  Dve ozbiljnije greske koje su mu se potkrale su faul na Kangom u 1. poluvremenu i nad Pavkovim u 2. poluvremenu.

Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Po meni je "klipan" dobro sudio, posebno s obzirom da je bio okruzen ajkulama i coporima vukova.  Dve ozbiljnije greske koje su mu se potkrale su faul na Kangom u 1. poluvremenu i nad Pavkovim u 2. poluvremenu.

 

Onaj faul na Kangi posle kojeg je Stankovic dobio zuti je bas za WTF kategoriju. Bio je odlicno postavljen i morao je ono da vidi. Doduse, nesto se bio natovrz'o na Kangu, verovatno ga je nerviralo tipicno Kangino ponasanje sa sirenjem ruku i prikenjavanjem sudiji za sve i svasta. S druge strane je Rikardo pojeo ozbiljne batine a sva tri stopera su nam zavrsila utakmicu bez kartona. Faktor Dragovic i njegov ogromni autoritet.

 

Kad sam vec kod Rikarda, opet prilicno razocaravajuca partija u derbiju. On u teoriji i na manjim utakmicama zaista deluje kao ekstra centarfor ali protiv nas se nijednom nije video na terenu.

 

U taktickom smislu za mene je najvece iznenadjenje "flaster" Srnica na Zdjelaru, mislim da nikad nisam gledao utakmicu na kojoj jedan kvaritelj igre igra flastera na drugom kvaritelju igre.:laugh: Izgleda da je bilo iznenadjenje i za Stanojevica posto se utakmica bukvalno igrala na relaciji napad-odbrana skoro bez ucesca oba vezna reda, ako ne racunamo Kangu. Duge lopte na krilo pa sta ko uradi.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...