Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Ted said:

 

to je odraz nemoći. nepotreban gest. govori više o stanju u klubu nego o protivniku. da, trebalo je da ostanu, koliko god da je teško. nisu ostali, svi znamo i zašto.

 

kapiram da bi barem ovde ljudi trebalo da shvataju o čemu se radi.

 

al ajde, dupla kruna, ponese se čovek, ispliva tribina na sekund 

 

Ja iskreno ne znam zašto. Koji je to opravdan razlog da ne ostaneš do kraja ceremonije, ako to protokol nalaže? Ili možda nemaju razlog nego su samo obični beskičmenjaci i poslušnici uprave?

 

 

Link to comment

Sada bih parafrazirao Tumbakovica u sezoni kada je Obilic uzeo prvenstvo a Partizan kup a Zvezda kukumavcila da je Obilic dobio titulu na zna se kako a da su se Partizan i Obilic dogovorili oko podele plena: 'Sta se bune, imaju titulu najboljeg strelca u sezoni.'

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

 

to je odraz nemoći. nepotreban gest. govori više o stanju u klubu nego o protivniku. da, trebalo je da ostanu, koliko god da je teško. nisu ostali, svi znamo i zašto.

 

kapiram da bi barem ovde ljudi trebalo da shvataju o čemu se radi.

 

al ajde, dupla kruna, ponese se čovek, ispliva tribina na sekund 

O cemu se radi molicu lepo?  Ja ne kapiram.

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

to je odraz nemoći. nepotreban gest. govori više o stanju u klubu nego o protivniku. da, trebalo je da ostanu, koliko god da je teško. nisu ostali, svi znamo i zašto.

 

 

Iskreno bih voleo da Stanojevic ode iz srpskog fudbala, iako se obicno ne bavim kadrovskim resenjima na vasoj klupi. Stankovic je zivcan i sklon je ispadima kad mu krenu emocije ali se nekako obicno uzdrzi kad treba da komentarise nesto sto nisu njegovi igraci i njihove igre. Ovo sto Stanojevic radi je besmisleno i neodoljivo podseca na nas u eri Lukica i Vesica, skoro da je opravdao one sramotne plakate Delija sa njim u ludackoj kosulji. Dobar je on trener, ovom timu Partizana ne fali organizacije igre vec vise individualnog kvaliteta kod nekih igraca, ali njegovo ponasanje je jednostavno nedopustivo. Za ovo sto izjavljuje poslednjih par meseci u svakoj normalnoj ligi bi popio bar nekoliko meseci kazne.

 

OK, razumem frustraciju, bili smo i mi u istoj situaciji, ali je previse. Igraci su vam pod nevidjenim stresom, bukvalno svaki pogresno dosudjeni aut dovodi derbi utakmice na ivicu incidenta. Posto, naravno, uvek i kod nas bude zivcanih i bezobraznih da se uhvate u kolo, derbiji skoro da vise i ne mogu da se gledaju od tolike kolicine nesportskog ponasanja. Pri cemu je sudjenje, na moje veliko iznenadjenje, bilo sasvim OK danas. Obe krupnije greske (faul s ledja nad Kangom i nad Pavkovom) su bile na nasu stetu, ostale greske su sve bile neke sitnice koje nisu uticale na tok utakmice.

Link to comment

Abnormalno dosadna utakmica, meni je drago zbog ove.mlađarije koja je došla na svoje, jer je najvažnije biti ispred komsiluka, a da bi onda bili glavni u dvorištu. Komsije smijesna.grupa igraca, Miljkon, Vujacic, Miletic (ovaj je bio ubjedljivo najgori), Zdjelar, Markovic, Jojic, Holender, ne zna se ko je gori. Igra.zivnula nakon njihovog izjednačenja, zahvaljujući Saletovoj lucidnosti došli do 2 gola iz 3 šuta, poslije toga oni onako upatni mogli su primiti još 2. 

Ono što je dobra stvar u ovoj dziberovoj fudbalskoj filozofiji je da me više zabole za rez, nema nerviranja.

  • Tužno 1
Link to comment

Inače na Areni lepo objašnjeno da je sudija "ishitreno" dao žuti karton Stankoviću i sa razdaljine od preko 20m. U takvim situacijama sudija je dužan da pridje igraču/treneru i obrazloži mu situciju, a ne da maše kartonom iz daljine i da se dovede u situaciju da Stanković nastavi da mu jebe mater. Onda rizikuje ili da ga isključi ili da prećuti i time napravi još veće sranje.
Klasičan diletant.

  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

I dalje mislim da se preteruje sa kritikama navijaca Zvezde prema Stankovicu.

 

Ma, to je par likova koji ne bi bili zadovoljni nicim i nikad, nije to do Zvezdine igre i Stankovica nego do njih. Stankovic je prakticno pocetnik i ima jos dosta da uci o fudbalu ali je dosta unapredio i Zvezdu i sebe u poslednjih par sezona. Nase utakmice treba gledati u Evropi posle kvalifikacija gde igramo protiv organizovanih ekipa koje ne igraju fudbal samo da ne prime gol i bez stresa da ce klub finansijski da propadne ako se ne dokopamo grupa u nekom takmicenju, a tu smo dosta toga dobrog pokazali. Ljudi gledaju LS i Premijer ligu pa onda dodju i izdrkavaju se na igracima i trenerima kao da je fudbal video igrica pa svi igraci mogu isto da igraju ali neke vode Klop i Gvardiola a neke Dejan Stankovic. To ti je pouzdan znak da takvi likovi nisu sutnuli loptu u zivotu ni ispred zgrade, tako da njihovo misljenje nije nimalo relevantno.

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

Inače na Areni lepo objašnjeno da je sudija "ishitreno" dao žuti karton Stankoviću i sa razdaljine od preko 20m. U takvim situacijama sudija je dužan da pridje igraču/treneru i obrazloži mu situciju, a ne da maše kartonom iz daljine i da se dovede u situaciju da Stanković nastavi da mu jebe mater. Onda rizikuje ili da ga isključi ili da prećuti i time napravi još veće sranje.
Klasičan diletant.

 

novi cajtalter stigao.

psovanje sudije od strane trenera. toga nije bilo od kad je gavran pocrnio

Link to comment
18 minutes ago, Dimitrije said:

O cemu se radi molicu lepo?  Ja ne kapiram.

 

igrači ne donose takve odluke. eventualno bi mogli da se usprotive ili pobune zbog naloga koji su dobili, ali okolnosti nisu takve da bi to bilo realno očekivati. da se oni pitaju ne verujem da bi se povukli. kao što ne verujem da između njih i igrača Zvezde postoji zla krv, prezir, nepoštovanje ili nešto slično.

 

nekada su prinuđeni da rade nešto što ne žele, recimo da nose majice sa likom nekog ubijenog kriminalca.

 

tako da nisu oni nikakve "pičke". naprosto su žrtve ili kolateralna šteta nekih drugih odnosa, interesa itd.

 

pa bi mogli i da budu pošteđeni takvih kvalifikacija. ili da se kvalifikacija uputi u pravom smeru.

  • +1 5
Link to comment
25 minutes ago, harper said:

 

Iskreno bih voleo da Stanojevic ode iz srpskog fudbala, iako se obicno ne bavim kadrovskim resenjima na vasoj klupi. Stankovic je zivcan i sklon je ispadima kad mu krenu emocije ali se nekako obicno uzdrzi kad treba da komentarise nesto sto nisu njegovi igraci i njihove igre. Ovo sto Stanojevic radi je besmisleno i neodoljivo podseca na nas u eri Lukica i Vesica, skoro da je opravdao one sramotne plakate Delija sa njim u ludackoj kosulji. Dobar je on trener, ovom timu Partizana ne fali organizacije igre vec vise individualnog kvaliteta kod nekih igraca, ali njegovo ponasanje je jednostavno nedopustivo. Za ovo sto izjavljuje poslednjih par meseci u svakoj normalnoj ligi bi popio bar nekoliko meseci kazne.

 

OK, razumem frustraciju, bili smo i mi u istoj situaciji, ali je previse. Igraci su vam pod nevidjenim stresom, bukvalno svaki pogresno dosudjeni aut dovodi derbi utakmice na ivicu incidenta. Posto, naravno, uvek i kod nas bude zivcanih i bezobraznih da se uhvate u kolo, derbiji skoro da vise i ne mogu da se gledaju od tolike kolicine nesportskog ponasanja. Pri cemu je sudjenje, na moje veliko iznenadjenje, bilo sasvim OK danas. Obe krupnije greske (faul s ledja nad Kangom i nad Pavkovom) su bile na nasu stetu, ostale greske su sve bile neke sitnice koje nisu uticale na tok utakmice.

 

možda grešim, ali nisam uveren da se i Stanković ne bi ponašao isto ili slično da su ulogu obrnute i da je on na čelu vojske izneverenih očekivanja. nebitno dal su realna ili ne.

 

po količini džiberluka za vreme tekme ne vidim da zaostaje za Stanojem.

 

meni se ne sviđa stil ni jednog ni drugog. što se toga tiče obojica mi izgledaju kako treneri sa buvljaka.

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
18 minutes ago, John Coltrane said:

Inače na Areni lepo objašnjeno da je sudija "ishitreno" dao žuti karton Stankoviću i sa razdaljine od preko 20m. U takvim situacijama sudija je dužan da pridje igraču/treneru i obrazloži mu situciju, a ne da maše kartonom iz daljine i da se dovede u situaciju da Stanković nastavi da mu jebe mater. Onda rizikuje ili da ga isključi ili da prećuti i time napravi još veće sranje.
Klasičan diletant.

Kad trener onako psuje majku i pljuje u pravcu sudije, sigurno bi trebalo sudija da mu priđe i umiri ga lepim rečima, i pomazi po glavi.

Malčice objektivnosti ne bi škodilo. Sudija je perfektno odsvirao derbi, ni u jednom trenutku nije izgubio kontrolu utakmice

 

Čuj, ishitreno postupio sudija, a Stanković se džentlmenski poneo.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ted said:

 

 možda grešim, ali nisam uveren da se i Stanković ne bi ponašao isto ili slično da su ulogu obrnute i da je on na čelu vojske izneverenih očekivanja. nebitno dal su realna ili ne.

 

po količini džiberluka za vreme tekme ne vidim da zaostaje za Stanojem.

 

meni se ne sviđa stil ni jednog ni drugog. što se toga tiče obojica mi izgledaju kako treneri sa buvljaka.

 

Jebi ga, to necemo znati dok ne vidimo. U "vasoj eri" Zvezdini treneri su se uglavnom dobro drzali, ove "stanojevicevstine" su mahom dolazile iz uprave. Stankovic jeste i ponasa se kao dziber ali ja ne govorim o dziberaju vec o necemu sasvim drugom.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...