Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

46 minutes ago, John Coltrane said:


Lepa vest. Očekivao sam da ode. 

 

ne zanima Dexu da ide nigde, ovde mu je idealno. tu su mu pare, tu su mu ortaci, sve zna, kako funkcioniše klub i srpski fudbal™. još su ga i rezultati poslužili pa je i Zvezdi ispalo  dobro, niko nema razloga da menja bilo šta

  • +1 1
Link to comment

sto se tice rezultata, nisam siguran da ce u klubu biti srecni samo ligom evrope ponovo, bice veliki neuspeh ako se opet ne plasira u ligu sampiona. tu je vec dva puta opasno kiksnuo.

Link to comment

Nisam siguran sta da mislim, jes' LS prestiz i novci, ali mi nekako milije da pobedjujemo 1-0 nego da budemo guzeni 6-0. 

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:

Nisam siguran sta da mislim, jes' LS prestiz i novci, ali mi nekako milije da pobedjujemo 1-0 nego da budemo guzeni 6-0. 

Ti očigledno nisi Terza :lolol:

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

pa da, klubu koji trosi 30 milki i pri tom ne moze da proda nikog, 5-6 milki iz lige evrope je nista. kapiram da ce neko™ uvek da pokrije minus, ali lepsi je osecaj kada pare sam zaradis

Link to comment
30 minutes ago, Nikodije said:

sto se tice rezultata, nisam siguran da ce u klubu biti srecni samo ligom evrope ponovo, bice veliki neuspeh ako se opet ne plasira u ligu sampiona. tu je vec dva puta opasno kiksnuo.

 

U teoriji, kontinuitet trenera i kostura tima dosta dugo omogucava stabilan rast tima, stvari se menjaju, rekonstruisu i pocinje ispocetka tek kad postojeca kombinacija dostigne plafon. Mi svi znamo da ugovor trenera ne garantuje nista i da je mrtvo slovo na papiru, tako da je ovo samo neka garancija treneru i igracima da se nastavlja dalje i da ne moraju da budu pod nekim posebnim stresom. Ukoliko se ovaj kostur tima pametno pojaca vece su sanse da sa ovim trenerom i ovim igracima uspemo da se dokopamo LS nego da sad preko leta pocinjemo iznova s novim trenerom i drugacijim timom.

 

U senci stalne kuknjave zbog toga sto igra Srnic prilicno neopazeno je prosla cinjenica da je se Zvezda u sportskom smislu opasno stabilizovala poslednjih godina. Vezane titule, vezana ucesca u grupnim fazama evropskih takmicenja, odlican koeficijent, minimalne izmene igraca na kljucnim pozicijama, sve je to do pre pet godina bilo savrseno nezamislivo. Naravno, jasno mi je da mi ovde znamo bolje i da bismo napravili vece uspehe ali, ako se iskljuci taj momenat notorne forumske genijalnosti, treba priznati da ovo sto je Zvezda poslednjih pet godina niko nije ocekivao.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

pa da, klubu koji trosi 30 milki i pri tom ne moze da proda nikog, 5-6 milki iz lige evrope je nista. kapiram da ce neko™ uvek da pokrije minus, ali lepsi je osecaj kada pare sam zaradis

Da taj “neko”(tm) ne iznosi šakom i kapom novac iz kluba, Zvezda bi poslovala pozitivno i bez većih prodaja. Sa LŠ bi to bilo još bolje. Ali taj “neko” i kad “pokrije”, pokrije samo deo onoga što je sebi uzeo.

  • +1 2
Link to comment
Just now, dragance said:

Da taj “neko”(tm) ne iznosi šakom i kapom novac iz kluba, Zvezda bi poslovala pozitivno i bez većih prodaja. Sa LŠ bi to bilo još bolje. Ali taj “neko” i kad “pokrije”, pokrije samo deo onoga što je sebi uzeo.

 

kako da posluje pozitivno bez prodaja i lige sampiona sa potrosnjom od 30 miliona godisnje?

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

ne zanima Dexu da ide nigde, ovde mu je idealno. tu su mu pare, tu su mu ortaci, sve zna, kako funkcioniše klub i srpski fudbal™. još su ga i rezultati poslužili pa je i Zvezdi ispalo  dobro, niko nema razloga da menja bilo šta


Pa bar je para zaradio za 3 života! Misliš da na ime ne bi mogao da dobije priliku u nekom klubu iz Kalča? 
Nostalgija?! Za 2 sata leta do BG. 
 

Ne znam, još od onih sranja zimus sam mislio da je gotovo i da ide. Zato mi je valjda i drago što ostaje.

Link to comment
28 minutes ago, Nikodije said:

 

kako da posluje pozitivno bez prodaja i lige sampiona sa potrosnjom od 30 miliona godisnje?


Pa tako što je “potrošnja” od 30 miliona napumpana i netačna.

  • +1 3
Link to comment
On 24.5.2022. at 12:30, Dankan Ajdaho said:

 

Blok druže, blok. B-L-O-K!!!

 

73RXYIi.jpg

 

Jbg, Deki je italijanska skola plus je u ljubavi sa Murinjom, to je ta igra.

 

A da je ofanzivno bolje i lepse naspram Milivojeve Zvezde je takodje fakt. Nece se tu Deki mnogo menjati, ima svoju igru i to je to....

  • Tužno 1
Link to comment
12 minutes ago, dragance said:


Pa tako što je “potrošnja” od 30 miliona napumpana i netačna.

 

Pa nije napumpano 15 miliona od tih 30, možda su napumpali za 5. To znači da preostalih 25 nekako mora da se nađe*. Ali da ne ulazimo dalje u budžetometriju, samo sam hteo da kažem da je LŠ svakako prioritet. Velika je razlika u parama koje se dobiju tamo u odnosu na LE. Mada je i meni lepše da gledam LE, to je po Zvezdinoj meri.

Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa nije napumpano 15 miliona od tih 30, možda su napumpali za 5. To znači da preostalih 25 nekako mora da se nađe*. Ali da ne ulazimo dalje u budžetometriju, samo sam hteo da kažem da je LŠ svakako prioritet. Velika je razlika u parama koje se dobiju tamo u odnosu na LE. Mada je i meni lepše da gledam LE, to je po Zvezdinoj meri.


Prvo, niko ne zna koliki je stvarno budžet. Ni ko je pomenuo tih 30 miliona. Drugo, zabezeknuo bi se kada bi znao kolike pare se tu izvlače i peru. 
Za sve ostalo se slažem. 

  • +1 3
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...