Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Izjave ove sezone su mačiji kašalj kakvi nas pritisci i kuknjava očekuju sledeće sezone. Očekujem i nerede. Na sve su spremni (i jedni i drugi) za minimum €20m!

  • +1 1
Link to comment

Nisam ni ove godine ni u jednom trenutku sumnjao u titulu, mada sam ocekivao da cemo je ranije resiti nekom zabarskom 1-0 pobedom u drugom prolecnom derbiju, ali ok je i ovako.

Uzecemo i sledecu, da vidimo da li cemo uci u LS, Stankela se tu nije pokazao - 2x je ispao kao nosilac, jednom od slabijeg, jednom od egal tima. 
 

  • +1 1
Link to comment

Više je do skautinga. Ako Marin uspe da nadje nekoliko pojačanja, a ne Mrkela, i “uložimo” nekih 4-5 miliona možda i uspemo. 

  • +1 2
Link to comment

treba poveriti ovog Ricarda da li ima klauzulu i da li mu se stipendije isplaćuju na vreme

 

da ne bi opet kupovali mačku u džaku

Link to comment
On 23.5.2022. at 1:01, harper said:

 

Srnic umesto Ivanica je, zapravo, bila dobra izmena jer je Ivanic danas odigrao ocajno a sve vreme smo se branili 3 na 3, 4 na 4 ili 5 na 5, u zavisnosti od toga sa koliko je igraca napadao Vozdovac, jer niko nije hteo da trci nazad. Zato i to ubacivanje Pankova nije imalo nikakvog smisla, samo smo pozvali Vozdovac na nasu polovinu. Srnic nas je zapravo stabilizovao i tek posle te izmene usli smo u mirnu zavrsnicu.

 

Odavno gledam fudbal ali goru izmenu od ovog zajebavanja sa uvodjenjem Pankova umesto Ohija ne pamtim da sam video ikada. Nije stvar ni u tome sto je usao stoper umesto centarfora, mada je sama po sebi takva izmena sramna na ovakvoj utakmici, stvar je u tome sto smo posle drugog gola izasli iz grca zbog moranja i konacno poceli da igramo opusteno i sasvim dobro. Taj period nam je i bio jedini dobar period utakmice a Stankovic ga je u sekundi unistio potpuno kretenskom i besmislenom izmenom. Gledao sam s jednim drugarom utakmicu, do kraja smo pokusavali da protumacimo sta je tacno hteo tom izmenom i nije nam uspevalo. Jedino je bila neka daleka logika da se plasio da Vozdovac ne pocne da preskace igru pa da nas ugrozi visokim loptama ali oni to niti su pokusavali, niti imaju igrace za tako nesto. Drugog objasnjenja nema, osim ako nije igrao kladionicu na minute Pankova ili mu je nesto obecao pre utakmice. Ali cak i tada je trebalo da menja Bena jer je Ben spor u tranziciji i voli predugo da davi loptu, iscacka kontakt i prospe se kao snasha.

 

Bas mi je sjebao uzitak, uveren sam da bismo vrlo brzo dali i treci gol da nije upropastio tim tom izmenom i citava atmosfera do kraja utakmice bi bila drugacija.

 

Blok druže, blok. B-L-O-K!!!

 

73RXYIi.jpg

Link to comment

Srnić ni u kakvom smislu na terenu ne može biti dobra odluka. Interesuje me samo šta je to dobro uradio i šta ikada uradi dobro. Očekujem da ga Plašljivko stavi u 11 i protiv Partizana sutra, tako da se kontinuitet ne igranja fudbala od Milana pa naovamo nastavi. 

Link to comment

neverovatno da neko veze toliko dugo u zvezdi, jos od gojka zeca niko nije spojio tri sezone u cugu. deki je trenutno na 2 i po.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...