Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Zna golman gde se sutira penal.

 

Cestitke svima na tituli... februarski derbi je bio kljuc sezone...

 

U cetvrtak jagoda na torti...

  • +1 1
Link to comment

Cestitke i Partizanu sto je bio odlican rival do poslednjeg minuta prvenstva.  Mislim da smo bili bolji, ali i da su oni osvojili ne bi bilo nezasluzeno.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Vrhunska sezona koja je stala u februarski derbi. Pobedili smo Partizan, posle toga oni se raspali, mi nastavili da gazimo.

 

U cetvrtak moramo dokazati jos jednom da smo bolji, mada ocekujem vrhunski hrkljus od strane Stanojevica...

 

Posto njih i tako ne zanima da pobede, bitno im je da ne izgube od Zvezde.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, renne said:

evo ga pankov, zatvara utakmicu

 

49 minutes ago, MiddleClass said:

Mirkaš :)

 

Pankov :lol:

 

47 minutes ago, Milosh76 said:

Vrhunska izmena :lolol:

 

47 minutes ago, fandorin said:

Da li Mister stvarno misli da je realno da nam Voždovac da 3 komada za pola sata ako ne uvede Pankova?

 

44 minutes ago, renne said:

i primismo

 

32 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Kakva pičkica... Stiže nam i fantazista 55, sad kreće tipa taka. Tacno bih volio da amateri sa Vozdovca metru još 2, znam da je to nemoguće, ali volio bih. Ovo ni f od fudbala nije, žali bože.ovolikog svijeta što je došao.

 

 

Čestitke igračima na tituli, osvojiše je uprkos panju na klupi.

 

Sisica je krenula da zatvara™ tekmu u 60. minutu, od tada smo igrali sa 5 (pet) igrača u zadnjoj liniji što je naravno uništiloa svako mogućnost bilo kakve igre s naše strane. 

 

73RXYIi.jpg

 

Imaš tim za ofanzivni fudbal, za gol više, ali ti kukavička duša ne dozvoljava više. Džaba sam se posle Milojevića pondao da će doći neko sa mudima ali avaj.

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...