Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

On 16.5.2022. at 17:41, James Marshall said:

Ma njega sam samo naveo kao primjer lika čije je svako medijsko pojavljivanje primjer neprijatnosti i blama što njega samog, što organizacije koju reprezentuje, svako njegovo eksponiranje je neviđena blamaža (pošto se uglavnom ni ne drži onog što mu je "struka" već lupeta na teme o kojima tek pojma nema). Ovi ostali ako ništa drugo su malo više low profile.

Blam? Gnjavaza? U Srbiji?

Link to comment
On 20.5.2022. at 8:49, Milosh76 said:

 

Dokumentarni serijal "Najlepši dan života" reditelja Ivice Vidanovića posvećen je najvećem klupskom uspehu u istoriji srpskog i jugoslovenskog fudbala - tituli evropskog prvaka Crvene zvezde u sezoni 1990/91. Serijal ima četiri jednočasovne epizode koje će biti emitovane na Radio-televiziji Srbije, 15, 22. i 29. maja i 5. juna.

 

Nema na RTS Planeti da se pogleda prva epizoda, ili ja ne vidim.

Link to comment

Лијепо снимљено, у стилу оних седмичних магазина Лиге шампиона. Роби, Миха, Дејо, Панчев ... колико волим те људе.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Moguc tim protiv Vozdovca

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan - Gajić, Eraković, Dragović, Rodić - Sanogo, Kanga - Ivanić, Katai, Ben - Ohi.

Link to comment

Gledam utakmice za titulu u EPL i hvata me trema od ishoda utakmice Zvezda-Vozdovac.  Mi smo vec proslavili titulu (barjaci, sepurimo se po gradu) a titula jos uvek nije osvojena.  Igramo protiv tima koji je cetvrti na tabeli i kome je pobeda neophodna da na tom mestu i ostane.  Konacno, igramo protiv tima koji nas je pre jedno 7+ godina nekoliko kola pre kraja sezone pobedio i tom pobedom nam oduzeo titulu.  Vise bih voleo da sme bez slavlja i svecarske atmodfere usli u ovu utakmicu.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...