Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, James Marshall said:

jbt, kakva li je korist od Duleta Savića u bilo kom obliku, lik je antivaks proputinovska budaletina koja niti se bavi ozbiljnim treningom ili skautingom, ima reputaciju seoske lude, otprilike taj njegov angažman je ista vrsta zahvalnice kao ovo namještenje Grčiću od strane Čučkovića. 

 

Kakva je korist od bilo koga od njih? Ta budala je savrseno u skladu sa organizacijom ciji je deo. To ce uvek biti savez "dusana savica" a ne, recimo "nemanji vidica".

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Kakva je korist od bilo koga od njih? Ta budala je savrseno u skladu sa organizacijom ciji je deo. To ce uvek biti savez "dusana savica" a ne, recimo "nemanji vidica".

Ma njega sam samo naveo kao primjer lika čije je svako medijsko pojavljivanje primjer neprijatnosti i blama što njega samog, što organizacije koju reprezentuje, svako njegovo eksponiranje je neviđena blamaža (pošto se uglavnom ni ne drži onog što mu je "struka" već lupeta na teme o kojima tek pojma nema). Ovi ostali ako ništa drugo su malo više low profile.

Link to comment

Legenda naseg fudbala koja mora da se uhlepi i ushemi i aktivno se blamira kad god nesto izjavi. Tome sluze i on i Bjeka i Tole i Djora i 99% bande koju pominjem.

Link to comment

I u tom društvu DS baš odskače debilizmima koje izvaljuje, lik je pokretna negativna reklama, doduše, naspram konzumenata i sadržaj. Možda je on zapravo najpopularniji lik iz FSS, Balkan info, ovo ono. 

  • +1 2
Link to comment

Juče Dule Savić, Bjeka i Bata Djora - sutra Djani, Pantela, i ostala mafija i budaletine. Naravno da nema mesta za Vidića, kojeg su ovde napušavali da se “gura” u FSS.

  • +1 1
Link to comment

A joj, hteo sam da izignorišem njegovu pojavu, sa majicom MOCKBA ranije kad mi je to iskočilo.

sranje je što znam veoma dobre i lepe ljude koji ga znaju mnogo više nego cela javnost. Blam me da ih pominjem jer nije do njih, a i sam sam ga prvi put upoznao kad mi je bilo ciglo 4 godine! 😢

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

jbt, kakva li je korist od Duleta Savića u bilo kom obliku

 

Nalazi se na najboljoj fotki koju je internet porodio pre 15tak godina. Kačio sam već

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

DEf nam treba bod u subotu

 

daj ne zajebavaj, upravo sam gledao Voždovac, nema fore da nećete pobediti 

 

jedino ako se igrači ne oleše od alkohola pre utakmice, umesto posle 

Link to comment

Poslednje kolo ce biti borba za prvo i cetvrto mesto.  Zvezdi i Radnickom bod osigurava titulu odnosno igranje u LK.  Vozdovac i Partizan moraju da jure pobedu i da se nadaju da im glavni rivali omanu.  TSC ceka u zasedi da Radnicki i Vozdovac izgube a da oni pobede Vojvodinu i zavrse kao cetvrti.

Link to comment

Voždovac gostuje Zvezdi, pretpostavljam da će biti pun ili dobro popunjen stadion, verovatno se i sprema neka fešta za proslavu, koreografija, vatromet, levo - desno. plus, Zvezda je sto puta kvalitetniji tim, ima vrlo jasan motiv da odigra ovu tekmu na maksimumu i ne igra se po nekom blatištu, kaljuzi ili u nemogućim uslovima. pod ovim okolnostima, pobeda Voždovca bi bila prvorazredna senzacija koja bi se pamtila decenijama.

 

Edited by Ted
Link to comment

Piksi mislio da sanja!

Prelazak u Zvezdu bio je neverovatan.

"Nisam mogao da zamislim. Mislio sam da sanjam. Navijači crvene Zvezde su namestili crveni tepih i bacali su crvene ruže. Neverovatno je koliko se ljudi skupilo ispred prostorija Fudbalskog saveza. Tada sam samo želeo da uđem u zgradu, da prođem pored njih. Tu sam shvatio ozbiljnost situacije i kakva su očekivanja od mene. Jedva sam čekao da izađem na teren", otkrio je Piksi!

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1637031/Dragan-Stojkovic-Piksi-promocija-knjige-o-fudbaleru.html

  • +1 2
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...