Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

16 hours ago, Dimitrije said:

Gledao sam utakmicu Zvezda-Rendzers (ne ovu nego onu pre desetak godina za ulazak u grupnu fazu LS, 0-0).  Pre utakmice, Seki je sa terena pozvao navijace da podrze klub.  Usledile su salve uvreda i psovki sa zapada, posebno od mladjarije: "Ne seri matori", "Ne lupetaj", "Nosi se u..."  Nisu se ni rodili kada je Seki igrao, kada je zbog njega publika hrlila  na stadion i kada su zbog Sekija mnogi poceli da navijaju za Zvezdu (ukljucujuci i moju malenkost).  Vidim da hoce da ime ulice u Beogradu nosi ime Ivice Osima.  Lepo.  Ali prva i najveca zvezda u istoriji jugoslovenskog fudbala nema ulicu u Beogradu koja nosi njegovo ime.  Kao ni najboljeg fudbalera (uz Dzaju) SFRJ, Stjepana Bobeka.

 

Hmm, bio sam na toj utakmici i sedeo na zapadu, prilicno nisko, mozda 10ti red od dole, ali toga se ne secam (da je Seki napusavan)...

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Au jebo te - sad sam pogledao  :isuse:

Kakvi pacenici.

 

Kako se prvenstvo blizi kraju sve su otvoreniji i veci pritisci na Zvezdine protivnike i sudije, sad je ostalo jos jedno kolo i bulaznjenje je dostiglo vrhunac jer se nema vise kud. Klasican Milorad Vucelic. Prekjuce je Stanojevic pred svoju utakmicu sa Vozdovcem govorio da je to ekipa koja je u stanju da pobedi Zvezdu, valjda je podrazumevao da nije u stanju da pobedi njega protiv koga igraju danas. Na zalost, ove nase budale ce umesto da tuze Partizan zbog ove potpuno otvorene optuzbe da smo dogovorili titulu i oni izaci sa nekim slicnim saopstenjem i zavrsice se sa "evo sta blizanci rade, sve je to isto". Ovo poslednje saopstenje vise nije ni nagovestaj, ni dilema, ni postavljanje pitanja kako je moguce ovo ili ono ili kako se vec pisu ta saopstenja da se covek ne izlozi sankcijama, ovo je direktna, konkretna i otvorena optuzba da je Zvezda namestila prvenstvo. Za takve stvari su nadlezni sudovi pa onda ili se dokaze da je Zvezda namestila i ona ide u nizi rang takmicenja ili Partizan ne moze da dokaze optuzbe i on ide u nizi rang takmicenja. Svako trece resenje ovde samo produzava agoniju. Isto bi vazilo i u obrnutom slucaju

 

Pri cemu ta situacija sa Erakovicem nije penal, videlo se lepo na snimku da je ruka bila uz telo kad je lopta pogodila, za razliku od druge situacije s Erakovicem (koju VAR takodje uopste nije proveravao) koja jeste penal, samo je bila u sesnaestercu Krusevljana. Mi smo za mnogo, neuporedivo blazi prekrsaj nad Pankovom u slicnoj situaciji dobili penal protiv Brage na gostujucem terenu, na utakmici koja je odlucivala prolaz iz grupe u eliminacionu fazu Lige Evrope. Uostalom, cak i da jeste bio penal za Napredak radilo bi se o dve velike sudijske greske, po jedna na obe strane. Situaciju sa Kataijem za koju je Zvezda takodje trazila penal ne mogu da komentarisem jer sam kasno poceo sa gledanjem a nema je na highlights-ima sa utakmice.

Link to comment

I to sa Kataijem je bio penal. 

Da su sudije na terenu, plus ovi u Pazovi zaduženi za var, plus svi ostali, znani i neznani uključeni u zaveru, hteli da nas poguraju ka tituli svirali bi 2 penala i ne bi poništili Gajićev gol, razbili bi Napredak 4:0 i doviđence. 

Link to comment
42 minutes ago, fandorin said:

I to sa Kataijem je bio penal. 

Da su sudije na terenu, plus ovi u Pazovi zaduženi za var, plus svi ostali, znani i neznani uključeni u zaveru, hteli da nas poguraju ka tituli svirali bi 2 penala i ne bi poništili Gajićev gol, razbili bi Napredak 4:0 i doviđence. 

 

Jok, bilo bi 4:1. Na 4:0 bio svirali taj penal za Napredak da "dokazu" kako su im arsini bili isti.

 

Ovo prvenstvo neka se zavrsi kako se zavrsi, na leto FSS i sudijska organizacija moraju da sednu s upravama Zvezde i Partizana i dogovore da ovakva saopstenja ne smeju da se pisu, po cenu drakonskih kazni za klubove koji ih pisu i salju medijima. U suprotnom ce ovakve budalastine da postanu nova normalnost pod kojom ce se igrati svako sledece prvenstvo. Kome se ne svidja neka istupi iz lige. Ja sam ionako odavno predlagao da se Zvezda preseli u slovenacku ligu zbog jace konkurencije i boljih terena.

Edited by harper
Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Jok, bilo bi 4:1. Na 4:0 bio svirali taj penal za Napredak da "dokazu" kako su im arsini bili isti.

 

Ovo prvenstvo neka se zavrsi kako se zavrsi, na leto FSS i sudijska organizacija moraju da sednu s upravama Zvezde i Partizana i dogovore da ovakva saopstenja ne smeju da se pisu, po cenu drakonskih kazni za klubove koji ih pisu i salju medijima. U suprotnom ce ovakve budalastine da postanu nova normalnost pod kojom ce se igrati svako sledece prvenstvo. Kome se ne svidja neka istupi iz lige. Ja sam ionako odavno predlagao da se Zvezda preseli u slovenacku ligu zbog jace konkurencije i boljih terena.

Sledeće godine će biti samo još jačih saopštenja, nameštanja i kaljuge, jer za razliku od većine sezona kada titula donosi LŠ na (polu)dugom štapu, narede titula vredi u startu dvocifren broj miliona eura. Doduše nema šanse da će trka ovoliko dugo trajati. Biće dobrano rešeno pre početka SP, taman da se ne deprimiraju klubovi dok su još u borbi za grupne faze.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Sledeće godine će biti samo još jačih saopštenja, nameštanja i kaljuge, jer za razliku od većine sezona kada titula donosi LŠ na (polu)dugom štapu, narede titula vredi u startu dvocifren broj miliona eura. Doduše nema šanse da će trka ovoliko dugo trajati. Biće dobrano rešeno pre početka SP, taman da se ne deprimiraju klubovi dok su još u borbi za grupne faze.

 

Upravo zbog te perspektive i mislim da treba malo zategnuti uzde pomenutim klubovima jer ako se ovo nastavi velike su sanse da prvenstvo uopste nece biti zavrseno na makar formalno regularan nacin.

Link to comment

Za pocetak treba da se odrze izbori u FSS, pa da se Bjeka i banda oteraju u penziju. Pa da se sredi sudijska organizacija, pa da se pohapsi... Znam, bajke su na drugom spratu...

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

Za pocetak treba da se odrze izbori u FSS, pa da se Bjeka i banda oteraju u penziju. Pa da se sredi sudijska organizacija, pa da se pohapsi... Znam, bajke su na drugom spratu...

Ne znam na koga se odnosi "banda" ali javna tajna je da je Piksi sve preuzeo na sebe tj da bez potpuno odrešenih ruku ne bi ni pristao da bude selektor. Tako da hapšenja, potrese i slično teško da ćemo videti pred Katar.

 

A zašto je doveo matorog Bjeku to mogu samo da nagađam. Verovatno delom ona stara mantra da se prave nekakve paralele pa ako je selektor iz Zvezde pomoćnik treba da je iz Partizana i slično, a delom da mu bude gromobran (što mu baš i nije uspelo tokom većeg dela sezone) U svakom slučaju teško da je to onaj Bjeka iz napona snage i vrlo verovatno da se gotovo ništa ne pita već da je sve na Piksiju. A on dokle god ima rezultate na klupi reprezentacije drugoplasirani blizanac može da kuka do sudnjeg dana neće ga preterano potresti.

  • -1 1
Link to comment




Ne znam na koga se odnosi "banda" ali javna tajna je da je Piksi sve preuzeo na sebe tj da bez potpuno odrešenih ruku ne bi ni pristao da bude selektor. Tako da hapšenja, potrese i slično teško da ćemo videti pred Katar.
 
A zašto je doveo matorog Bjeku to mogu samo da nagađam. Verovatno delom ona stara mantra da se prave nekakve paralele pa ako je selektor iz Zvezde pomoćnik treba da je iz Partizana i slično, a delom da mu bude gromobran (što mu baš i nije uspelo tokom većeg dela sezone) U svakom slučaju teško da je to onaj Bjeka iz napona snage i vrlo verovatno da se gotovo ništa ne pita već da je sve na Piksiju. A on dokle god ima rezultate na klupi reprezentacije drugoplasirani blizanac može da kuka do sudnjeg dana neće ga preterano potresti.


Nije Piksi doveo Bjeku. Drugo, banda se odnosi na sve u FSS preko 55-60 godina i Bjeka i Tole i Dule Savic i Djoric...

Javnu tajnu o Piksiju i FSS forsiraju Terzic i njegova debilna saopstenja.
Cinjenica je da Piksi ima i autoritet i fudbalsku karijeru i postovanje svih (ne racunajuci debila Terzica) i rezultate, a verujem da ga zabole da se cima oko FSS.

Fora je sto svima odgovara Bjekovic u FSS, a realno niko se na njega i ne zali.

A i zasto bi se zalili kad im sistem odgovara.
  • +1 1
Link to comment

jbt, kakva li je korist od Duleta Savića u bilo kom obliku, lik je antivaks proputinovska budaletina koja niti se bavi ozbiljnim treningom ili skautingom, ima reputaciju seoske lude, otprilike taj njegov angažman je ista vrsta zahvalnice kao ovo namještenje Grčiću od strane Čučkovića. 

  • +1 3
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...