Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Pobeda na guzove, ali nemam nameru da ih kritikujem.  U pitanju je mrtva trka sa Partizanom i nije lako ni nama ni njima.  Jos Vozdovac da pobedimo i moze da pocne priprema za Evropu.

Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:

A u brate - kod ekipe koja u 35 kola ima 20 poraza otprilike :ph34r:

 

Ali je najverovatnije kostala Partizan titule a i veceras su odigrali odlicno. Svi znate da se utakmice u nasoj ligi namestaju i opet brojite timovima poraze i pobede kao da to nesto znaci. Kad je Napretku znacilo pokazali su zube i nama i Partizanu, to sto nemaju ambicija u Evropi pa su sve zivo isprodavali nista ne govori o igri i kvalitetu tog tima.

 

Nisam mislio da cu ovo ikada morati da napisem ali sreca je sto ne moramo da jurimo pobedu u poslednjem kolu jer ovoliko nervoze kod nekih glavnih igraca ne garantuje mirnu utakmicu a da na njoj mora da se postigne gol. Katai, Ivanic i Ben su bili apsolutno kriminalni, Sanogo jos gori ako je to ikako moguce, Gajic neupotrebljiv na obe strane terena, jedino vredno pomena su Kanga i uza odbrana koja je uspela lepo da iskontrolise onu banderu Melunovica pa Napredak nije imao nista napred osim jednog preambicioznog suta sa 30 metara. Kiza Milinkovic je napravio tim po svom ukusu, ne bi umeli da daju gol da im zivot zavisi od toga ali kad hoce da igraju uzasno im je tesko dati gol. I ovaj jedan gol sto smo dali je posledica greske Sprema a ne neke ne znam kakve smislene akcije. Da nije bilo te greske ostalo bi 0:0.

 

Mozete vi da se smejete zatvaranju utakmica koliko god hocete ali na ovakvim utakmicama 1:0 je kapital do kojeg se tesko dolazi. Ne znam sta ste vi gledali, ja sam gledao utakmicu na kojoj smo za 95 minuta imali samo nekoliko polusansi iako je vise od sat vremena na terenu bio najjaci tim. Ohi nam je vrlo verovatno doneo titulu ovim otpatkom koji je ugurao u gol, samo ludak bi ista rizikovao na ovako odvratnoj utakmici.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, harper said:

Ohi nam je vrlo verovatno doneo titulu ovim otpatkom koji je ugurao u gol


Mocartsport pred srcanim udarom. 

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment

Najbolji uvid u medijsko pranje mozga imam kad slusam caleta kako kao papagaj ponavlja s mocartsporta...

Picini polovnjak, Ohi izvikan, Pavkov legenda, Pankov mudonja, Gobeljic svestran, Filip Stojkovic neprelazan, Jovancic stabilizuje igru, Vujadin sazreo kao igrac, Holins nema pojma, Radonja treba da bude u 11 u repstaciji, a do pre 2-3 godine je bilo sta ja ima da citam te bitange kladionicare. :laugh: 

Sto je najgore, covek se razume u fudbal, ali ovo previse utice na njega. Bio je normalniji dok je izgovarao svoje autenticne misli. 

 

Edited by Plajvi
  • +1 2
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
30 minutes ago, Plajvi said:

Najbolji uvid u medijsko pranje mozga imam kad slusam caleta kako kao papagaj ponavlja s mocartsporta...

Picini polovnjak, Ohi izvikan, Pavkov legenda, Pankov mudonja, Gobeljic svestran, Filip Stojkovic neprelazan, Jovancic stabilizuje igru, Vujadin sazreo kao igrac, Holins nema pojma, Radonja treba da bude u 11 u repstaciji, a do pre 2-3 godine je bilo sta ja ima da citam te bitange kladionicare. :laugh: 

Sto je najgore, covek se razume u fudbal, ali ovo previse utice na njega. Bio je normalniji dok je izgovarao svoje autenticne misli. 

 


Trebao si da čuješ komentare na Marakani, na Zapadu (pretposlednji večiti i protiv Rendzersa): “jebem ti klub, ogrešili su se o Pavkova” (kako??). “Pićini nije za kurac”. “Ohi ne valja”. Malo mi je još trebalo da zavalim šamar nekome iza mene.

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...