Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Stanić je za klasu iznad ostale klinčadije, da imamo bilo kakvu politiku u klubu i boljeg trenera, igrao bi svaku tekmu do sada makar po poluvreme pa bi sada bilo mnogo manje budalaština koje dolaze od nedostatka rutine i neiskustva. Doslovno neispoliran biser.

 

No, bitno da je su Srnaldo da zuji naokolo i staje u blok™.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
35 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Stanić je za klasu iznad ostale klinčadije, da imamo bilo kakvu politiku u klubu i boljeg trenera, igrao bi svaku tekmu do sada makar po poluvreme pa bi sada bilo mnogo manje budalaština koje dolaze od nedostatka rutine i neiskustva. Doslovno neispoliran biser.

 

No, bitno da je su Srnaldo da zuji naokolo i staje u blok™.

 

Jebo te, kako vam vise ne dosadi.

  • +1 1
Link to comment

Jebiga kad njemu ne dosadi da gura deblo 55, što bi dosadilo da se to uredno napljuje. Juče je deblu bukvalno svaki kontakt sa loptom bio pogrešan i netačan, u onakvoj utakmici. Stanković je igrao ozbiljan fudbal i zna da deblo ne zna i ne doprinosi ničemu, zašto to radi više me i ne interesuje sve dok to radi.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Jebiga kad njemu ne dosadi da gura deblo 55, što bi dosadilo da se to uredno napljuje. Juče je deblu bukvalno svaki kontakt sa loptom bio pogrešan i netačan, u onakvoj utakmici. Stanković je igrao ozbiljan fudbal i zna da deblo ne zna i ne doprinosi ničemu, zašto to radi više me i ne interesuje sve dok to radi.

 

Pobedili smo 8:0. 8:0. Dok je deblo s brojem 55 igralo bilo je 5:0. Posle ovakve utakmice baviti se time da li je igralo deblo sa brojem 55 i koliko tacno minuta treba da igra fucking Stanic da bi Laki bio zadovoljan je smesno. I uopste nije bitno da li je u pitanju deblo s brojem 55, ne volim ga ni ja nista vise od ostalih i zeludac me zaboli kad ga vidim kako glavinja po terenu, problem je sto da deblo s brojem 55 nije igralo prvi sledeci za "Lakijev odstrel" bi bio, recimo, Mohamed El Fardu Ben a.k.a starac Foco od stotinu ljeta. Koji je usput prvi i verovatno ce ostati jedini stranac u istoriji Zvezde u prvih deset strelaca svih vremena a u slobodnom vremenu je verovatno najveci profesionalac i gospodin koji je unazad par decenija presao prag kluba. Nema to Lakijevo veze ni sa Srnicem, ni sa Pavkovim, ni sa jednim drugim igracem, ima samo veze sa pustom potrebom da se veruje da uvek na klupi postoji neki superiorni klinac koji je sto puta bolji od debla koje mu zauzima mesto a ne igra zato sto je trener glup ili pokvaren. Podseca malo na one studente koji nikad nisu zavrsili fakultet jer ih profesor mrzi.

 

Mislim da bi konacno bio red da ljudi shvate da svi mi ovde manje poznajemo fudbal od nekog buzdovana sa cetiri razreda osnovne skole koji godinama vodi treceligaski srpski tim a kamoli od coveka koji je u svoje vreme bio jedan od najboljih igraca sveta na svojoj poziciji i kao trener pravi odlicne rezultate sa Zvezdom. Kad se to jednom shvati svima ce nam biti lakse.

  • +1 2
Link to comment

Laki svakako ne bi pomenuo Bena budući da ne pominjem fudbalere, koji sem što znaju fudbla, hoće i da trče.

 

Jedini koga pominjem sem raznoraznih debala i glomaznog otpada je tkz Mister koji posle ko zna kolikog vremena ima tim za nadigravanje i gol više, ali zahvaljujući njemu u utakmici koja odlučuje prvenstvo ne šutnemo na gol, a na ostalim tekmama gledamo gore pomenuti krš kako pokušava da se ne povredi o fudbal dok ljudi za koje ta ista lopta nije bauk i strano telo igraju zadnjih 6 minuta pri razultatu 4:0.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Laki svakako ne bi pomenuo Bena budući da ne pominjem fudbalere, koji sem što znaju fudbla, hoće i da trče.

 

Jedini koga pominjem sem raznoraznih debala i glomaznog otpada je tkz Mister koji posle ko zna kolikog vremena ima tim za nadigravanje i gol više, ali zahvaljujući njemu u utakmici koja odlučuje prvenstvo ne šutnemo na gol, a na ostalim tekmama gledamo gore pomenuti krš kako pokušava da se ne povredi o fudbal dok ljudi za koje ta ista lopta nije bauk i strano telo igraju zadnjih 6 minuta pri razultatu 4:0.

 

E, neka si ti izveo zakljucak o Stankovicu iz jedne utakmice "na kojoj nismo sutnuli na gol". A Bena si krpio besomucno, ako si ti zaboravio postovi ostaju da podsete i tebe i nas. Kako ono bese - ima 34 a izgleda kao da ima 44.:D

 

Popizdim i ja na Stankovica kad uvede Srnica da "zakljucava" a ne nekog klinca ali me brzo prodje kad shvatim da je njemu u igri do 25 miliona evra za koje je prvi preduslov da se uopste razmislja o njima u kvalifikacijama taj da se osvoji titula. Docim ja za to vreme sedim u fotelji, drzim noge na stolu i kontempliram o tuznoj sudbini nekog Stanica, Stankovica ili Radulovica. Meni se moze da se bunim i sviram kurcu zbog lepote fudbala koji gledam, njemu se ne moze iz 25 miliona razloga.

  • +1 1
Link to comment

Ja zaista nikada nisam krpio Bena, sprdao sam se sa godištem budući da kao 90% afričkih igrača verovatno ima krštenu krštenicu.

 

Nikakvih drugih primjedbi nisam imao, pomešao si me sa nekim.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Ja zaista nikada nisam krpio Bena, sprdao sam se sa godištem budući da kao 90% afričkih igrača verovatno ima krštenu krštenicu.

 

Nikakvih drugih primjedbi nisam imao, pomešao si me sa nekim.

 

A njegovo godiste si pominjao zbog njegove intelektualne zrelosti a ne zbog ucinka na terenu? Hajde, Laki, znamo se za toliko.

 

 Pogledaj ponovo poslednjih pola sata utakmice protiv Pazara pa ce ti biti jasnije zasto ti klinci igraju manje nego sto bi mogli po talentu. Prvo, sva cetiri klinca koji su juce odigrali za 45 minuta su dobili ukupno dva duela. Jedan je dobio Stanic driblingom koji je odmah posle upropastio losim centarsutem, drugi je dobio Motika pre asistencije Stankovicu za osmi gol. Drugo, samo jedan Zvezdin vezni igrac je juce u i ispred naseg sesnaesterca dobio cetiri duela, oduzeo jednu loptu i izneo dve lopte iz guzve ispred Borjana a taj igrac se zove Gejlor Kanga, jos jedan iz plejade sredovecnih ljudi sa africkim krstenicama. Dok klinci ne shvate sta za njihove karijere znace ove dve cinjenice nece ni dobijati vecu minutazu u nezavrsenim utakmicama i nece napredovati kroz takmicarske utakmice.

 

Stvar sa igracima poput Stanica, Motike ili Radulovica, donekle i Stankovica, je u pozicijama koje igraju. Stanic je, na primer, prototip veznjaka tipa SMS-a ili Grujica ali da bi mogao da se uporedjuje s njima mora da nauci da igra u oba pravca jer u suprotnom u Zvezdi moze da bira pozicije na kojima igraju Kanga i Ivanic. Njemu Srnic nije konkurencija za mesto u timu. Isto vazi za Motiku koji igra na pozicijama Kataija ili Ivanica i Radulovica koji igra na poziciji Rodica. Dakle, ti klinci ne ulaze i igraju umesto raznih Srnica, Krsticica, Pavkova i slicnih vec na pozicijama na kojima igraju nasi najbolji igraci. A ja cu sad da ti potpisem da bi tim od 11 Srnica dobio tim od 11 Stanica sa komotnih 5:0, kao sto bi tim od 11 Kataija dao timu od 11 Motika deset golova za pola sata i onda digao ruke od utakmice (isto vazi i za odnos Rodic - Radulovic), a tim od 11 Sanogoa bi pojeo tim od 11 Stankovica za dorucak i odmah pitao sta ima za uzinu.

 

Stvar je jednostavna, da bi ti klinci dalje napredovali morao bi neko od njih da pocne utakmicu, da je odigra od 0:0 kad jos uvek postoji obaveza da se postizu golovi i dobijaju utakmice. Medjutim, da bi bilo ko od njih poceo utakmicu bar jedan od cetvorice nasih kljucnih igraca (Kanga, Ivanic, Katai, Rodic) bi morao da pocne sa klupe, a za sada nijedan od ovih klinaca u minutazi koju je imao nije pokazao da Stankovic moze da rizikuje s tako necim. Ja bih iz moje perspektive probao, on ili nece ili ne sme jer smo bukvalno na 180 minuta od titule i u tih 180 minuta bi se moglo desiti da cela sezona ode niz vodu.

  • +1 2
Link to comment
On 13.5.2022. at 13:56, harper said:

 

A njegovo godiste si pominjao zbog njegove intelektualne zrelosti a ne zbog ucinka na terenu? Hajde, Laki, znamo se za toliko.

 

 Pogledaj ponovo poslednjih pola sata utakmice protiv Pazara pa ce ti biti jasnije zasto ti klinci igraju manje nego sto bi mogli po talentu. Prvo, sva cetiri klinca koji su juce odigrali za 45 minuta su dobili ukupno dva duela. Jedan je dobio Stanic driblingom koji je odmah posle upropastio losim centarsutem, drugi je dobio Motika pre asistencije Stankovicu za osmi gol. Drugo, samo jedan Zvezdin vezni igrac je juce u i ispred naseg sesnaesterca dobio cetiri duela, oduzeo jednu loptu i izneo dve lopte iz guzve ispred Borjana a taj igrac se zove Gejlor Kanga, jos jedan iz plejade sredovecnih ljudi sa africkim krstenicama. Dok klinci ne shvate sta za njihove karijere znace ove dve cinjenice nece ni dobijati vecu minutazu u nezavrsenim utakmicama i nece napredovati kroz takmicarske utakmice.

 

Stvar sa igracima poput Stanica, Motike ili Radulovica, donekle i Stankovica, je u pozicijama koje igraju. Stanic je, na primer, prototip veznjaka tipa SMS-a ili Grujica ali da bi mogao da se uporedjuje s njima mora da nauci da igra u oba pravca jer u suprotnom u Zvezdi moze da bira pozicije na kojima igraju Kanga i Ivanic. Njemu Srnic nije konkurencija za mesto u timu. Isto vazi za Motiku koji igra na pozicijama Kataija ili Ivanica i Radulovica koji igra na poziciji Rodica. Dakle, ti klinci ne ulaze i igraju umesto raznih Srnica, Krsticica, Pavkova i slicnih vec na pozicijama na kojima igraju nasi najbolji igraci. A ja cu sad da ti potpisem da bi tim od 11 Srnica dobio tim od 11 Stanica sa komotnih 5:0, kao sto bi tim od 11 Kataija dao timu od 11 Motika deset golova za pola sata i onda digao ruke od utakmice (isto vazi i za odnos Rodic - Radulovic), a tim od 11 Sanogoa bi pojeo tim od 11 Stankovica za dorucak i odmah pitao sta ima za uzinu.

 

Stvar je jednostavna, da bi ti klinci dalje napredovali morao bi neko od njih da pocne utakmicu, da je odigra od 0:0 kad jos uvek postoji obaveza da se postizu golovi i dobijaju utakmice. Medjutim, da bi bilo ko od njih poceo utakmicu bar jedan od cetvorice nasih kljucnih igraca (Kanga, Ivanic, Katai, Rodic) bi morao da pocne sa klupe, a za sada nijedan od ovih klinaca u minutazi koju je imao nije pokazao da Stankovic moze da rizikuje s tako necim. Ja bih iz moje perspektive probao, on ili nece ili ne sme jer smo bukvalno na 180 minuta od titule i u tih 180 minuta bi se moglo desiti da cela sezona ode niz vodu.

To da moraju naučiti igrati u oba pravca nije argument, jer Srnić ne zna igrati niti u jednom pravcu, taj pravac u kom bi on bio dobar još uvijek nije izmišljen, pa opet igra. Da bismo znali da li znaju klinci igrati u oba pravca, konkretno Stanić i N.Stanković, morali bi češće počinjati utakmice u ovoj smiješnoj ligi, što bi bilo daleko svrsishodnije od Srnića koji izgleda u trenerovoj viziji ima funkciju nekakvog osigurača, a to je protiv ovakvog nivoa fudbala u domaćici apsolutno nepotrebno. Na taj način bi i oni ispravljali nedostatke, a ne da ulaze na 3-0 ili 4-0, kad pola ekipe jedva čeka kraj i ne želi da se pretjerano cima. Npr. protiv ovih amatera od neki dan je ladno mogao početi jedan od dvojca Stanić/.N.Stanković

  • +1 1
Link to comment

Mogli bi i Stanic i Stankovic da pocnu umesto Srnica uz Sanoga i Kangu u sredini. Malo im se drugacije podele uloge i to je to.

Nasa igra vise trpi kad ne igra Kanga, nego Ivanic i tu je problem.
S tim sto mislim da bi Ivanic mogao da igra isto sto i Kanga,a Stanic na njegovom mestu ili Stankovic uz Sanoga,a Ivanic malo ispred.

  • +1 1
Link to comment

Ivanic se raspadao kad je Miloe probao da napravi od njega ono sto je Stankovic uspeo od Kange, ne vaditi ga iz comfort zone-a nikako. :D 

  • +1 2
Link to comment

Stankovic, motika i radulovic ce biti bonusi iduce sezone pa cemo videti lo ce se od njih ustaliti u prvom timu. Naravno pod uslovom da ih ne prodaju tokom leta a cuo sam da za radulovica i stankovica postoji interesovanje...

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...