Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Stanic je bas u kanalu...

 

Edit. Taman ovo napisem a on napravi piruetu u kaznenom :laugh:

Edited by Bright Billy
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Bright Billy said:

Stanic je bas u kanalu...

 

Edit. Taman ovo napisem a on napravi piruetu u kaznenom :laugh:

 

Prozvao si ga za sve pare.:D

 

Klinci treba malo da gledaju Kangu kako igra na 7:0, vise je lopti on sam oduzeo nego svi ovi klinci zajedno.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Kanga se opasno naostrio.  Ili ce da zabije gol, ili ce nekog da isamara.

 

Kanga je pravi gazda ove ekipe, uz svo duzno postovanje Kataiju i Ivanicu. Kakav motor covek ima u svojim godinama, da nije fudbaler trcao bi maraton.

  • +1 2
Link to comment

Fino, fino... Stanić i N.Stanković baš imaju fudbalski kliker, razmišljaju ofanzivno, nadam se da će se razviti kako treba i početi dobijati šansu i u startnoj postavi.

Link to comment
30 minutes ago, Dimitrije said:

Usao je Gobeljic i preuzeo poziciju beka, pa se Radulovic oslobodio odgovornosti u odbrani i igra bolje.

 

Gobeljic je bio drugi stoper.

Link to comment
21 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Fino, fino... Stanić i N.Stanković baš imaju fudbalski kliker, razmišljaju ofanzivno, nadam se da će se razviti kako treba i početi dobijati šansu i u startnoj postavi.

 

Nadam se da se varam ali mislim da ce svaki klinac iz ove garniture imati bolju karijeru od Stanica. Ima on vic, ima par finti koje odlicno provlaci, videli smo da ima i prangiju, ali igra neracionalno, previse drzi loptu, ne moze da dobije nijedno remplovanje i prilicno slabo prati situaciju na terenu. Izgleda da je njega Stankovic izribao posle prethodne utakmice, skoro da se nije ni radovao posle onog silnog gola koji je zabio. Tek mu se malo kasnije kad su ga saigraci opkolili oteo osmeh.

 

S druge strane, mnogo mi se dopada ovo sto gledam od malog Stankovica. Odlucan je, otresit, odgovoran (ima li jos nesto na o:D), vrhunski prati igru i ne odustaje u duelu, uvek je na terenu tamo gde i treba da bude. Mislim da je njemu mesto u manevru a ne blize golu ili po strani, da malo poradi na dugom pasu i pregledu igre bice vrhunski box-to-box veznjak. Motika ce morati malo da poradi u teretani, agresivan je i energican ali telo ne moze da isprati tu agresivnost. Radulovic ne moze na beka, eventualno moze winger u formaciji sa tri stopera. On ima tu senzacionalnu levu nogu ali za sada nista vise od toga.

 

7 minutes ago, Dimitrije said:

8-0 a deluje sa pola snage da smo igrali.  Junose su danas odigrali bolje nego pre par dana.

 

Igrali smo sa pola snage ali je Deki zajebao Pazarce i uveo gomilu klinaca koji su ozbiljno shvatili onu kritiku nakon proslog meca. Da je ostala ekipa iz prvog poluvremena jos 15-20 minuta tesko da bismo dali tri komada u drugom poluvremenu, ovako su klinci imali taj period da se priviknu na utakmicu, oslobodili se i pred kraj dotukli ovu Sivicevu grupu gradjana.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Dimitrije said:

Znam ali je cuvao ledja Radulovicu.  Sa ovima je bio dovoljan jedan stoper.

 

A pre toga mu je cuvao ledja Dragovic. Ne treba mozgati previse pa zakljuciti sta je za igraca bolje. Mislim da ta izmena nema veze sa kvalitetom Raduloviceve igre, decko je jednostavno pregurao pocetni period dok se nije adaptirao na teren i igru i poceo bolje da igra. Za mladog igraca najteze je da zameni startera u odbrani jer ima najmanje prava na gresku a i odbrane imaju sheme kako igraju i kako se igraci krecu u odnosu na saigrace koje se najduze uigravaju. Motikine i Staniceve izgubljene lopte, a bilo ih je, nisu se toliko videle kao Raduloviceva ispadanja jer su se dogodile daleko od naseg gola.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...