Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

On 3.5.2022. at 11:32, Filozof manijak said:

Čitam ovu stranicu i grohotom se smijem.

:D

Prvenstvo je odlučeno nerešenom utakmicom Partizana i Čukaričkog, ostalo je formalnost.

 

Ako je prvenstvo uopste odluceno, a nije, odluceno je u derbijima iz kojih smo mi izasli sa tri boda vise (dva boda je razlika, da podsetim).

Link to comment

Placljiva spodoba sa mocarta sad se izasro po Pičiniju. Grofe brate, vracaj se sve ti je oprošteno. 

  • +1 3
Link to comment

Terza kao glavno pojačanje za LŠ najavljuje onog ruskog nevoljnika Džubu. Em u cvetu mladosti, em koristan koliko brat Gobelja.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Terza kao glavno pojačanje za LŠ najavljuje onog ruskog nevoljnika Džubu. Em u cvetu mladosti, em koristan koliko brat Gobelja.

 

Taj je bio odlican target man i pogotovo bi nam dobro dosao protiv JSL odbrana jer je jak kao mazga ali covek ima 34 godine i pitanje je koliko se njemu uopste vise igra fudbal. Potpuni je bezobrazluk da se ne pruzi veca sansa Ohiju, duze smo ga cekali da potpise nego sto smo mu davali sansu. Vazno je da su poceli Pavkovu da upisuju i teske promasaje kao golove. Ozbiljna je sramota da su gol protiv Vojvodine pripisali njemu a ne Sanogou, da lopta nije pogodila Sanogoa pogodila bi korner zastavicu koliko je imala putanju prema golu. Dzjuba ako dodje, a nadam se da nece, doci ce da Terzic moze malo da se duva da je doveo igraca koji je imao neko ime, igrao u jacoj ligi i bio prvi centarfor ruske reprezentacije. Nema druge logike da se potpisuje igrac koji je jednom nogom u penziji. Ali ako je dilema izmedju njega i Despotovica doveo bi Dzjubu i sa 44 a ne 34 godine.

  • +1 4
Link to comment

To pripisivanje golova Pavkovu, teranje Ohija i Picinija je nista drugo nego patka koju iz kluba potura neko do one placipicke iz Mocarta i slicnih. Nagledali smo se i nacitali toga svih ovih godina. Pavkov na njegovu zalost nije toliko los kolika je lencuga i koliko misli da neke bitne golove koje je postigao znace da ne mora vise prstom da mrdne i da potrci. Budala. 

Slazem se sa harperom za Despota, pre matori Dzjuba nego on, neka hvala

A ako oteraju Ohija slobodno neka ide ona slika sa grafitom preko mosta

Link to comment

Ohiju treba da se odmori, momak je igrao u drugačijem ritmu godinama u nazad. Ja sam i dalje, neprijatno, iznenadjen spram onoga što sam gledao u Norveškoj, a pratio sam, manje više redovno. 

Link to comment
Mi na severu
Jedino je protiv Glazgova bila veća gužva
Ujak me bukvalno oterao sa Slave da bih otisao na utakmicu. Tutno mi pare u dzep, dao mi komad pecenja i rekao da dodjem sutra sam :D

Neverovatna guzva je bila na severu.
  • Haha 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...