Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

3 hours ago, fandorin said:

Bili prenosi neke nebitne vesti, a preskače bombastične. Ponovo smo zvali Đoleta Despota, a on je sad raspoloženiji da razgovara! Vredi istaći da je u Arsenalu iz Tule samo ove sezone postigao duplo više golova nego za celu karijeru u Zvezdi. 


Kad bi samo znao ko njih valja…

Što dalje od Zvezde (izloga za njih)!

Link to comment
8 hours ago, pantelia said:

 

Jako lep intervju, zaista.

 

Quote

Imali ste retku privilegiju da branite boje reprezentacije sveta u utakmici protiv Dortmunda na čuvenom Vestfalenu. Kako pamtite tu egzibiciju?

 

“Dao sam gol na toj utakmici. I ja i Safet. Neviđena čast, ali ne samo to. Mislim da nikad više niko neće moći da sastavi takvu ekipu. I Krojf i Bekenbaer i Kigen i Blohin. Najbolji igrači Evrope. Jedno poluvreme kapiten Bekenbauer, drugo Krojf. Ma strašno”.

 

Sećeam se ove utakmice, jako bih želeo ponovo da je pogledam.

 

Malo sam guglao i tražio po Jućubu ali ne nalazim.

 

Može pomoć prijatelja?

Link to comment

Sa drugog foruma, verujem da je analiza tacna....

 

 

Dakle, pocinjemo od 3. kola kvalifikacija za LS (naravno, pod uslovom da budemo prvaci Srbije i da Viljareal ne osvoji Ligu sampiona).

 

Ako prodjemo, idemo u plejof za LS. Odatle nas pobeda vodi u grupe LS, a poraz u grupe LE.

 

Ako izgubimo u trecem kolu LS, idemo u plejof za LE. Odatle nas pobeda vodi u grupe LE, a poraz u grupe LK.

 

Kako god okrenes, igracemo grupnu fazu 100% - samo je pitanje kog takmicenja. Ako od svih protivnika u kvalifikacijama izgubimo, igracemo LK. Ako savladamo makar jednog protivnika, igracemo LE. Ako izbacimo oba rivala u kvalifikacijama, igracemo LS.

 

Ovu sezonu smo zavrsili sa 46.000 bodova. Iz sezone 17/18 nam se brise 8.000 bodova, pa predstojecu sezonu pocinjemo sa 38.000 bodova. Ako udjemo u LS, dobijamo 4 bonus boda. Ako udjemo u LE, dobijamo 3 bonus boda koja moraju da se brane. Ako udjemo u LK, dobijamo 2,5 bonus bodova, koji moraju da se brane.

Edited by Milosh76
Link to comment

Bodovi za LS se ne brane? 

Sta to znaci za LE i LK, ako osvojimo manje od 3 odnosno 2.5 boda, pise nam se nula? A u LS dobijamo 4 boda makar i izduvali svih 6 tekmi?

Edited by Plajvi
Link to comment
29 minutes ago, Plajvi said:

Bodovi za LS se ne brane? 

Sta to znaci za LE i LK, ako osvojimo manje od 3 odnosno 2.5 boda, pise nam se nula? A u LS dobijamo 4 boda makar i izduvali svih 6 tekmi?

Za ulazak u grupe LS se dobija 4 boda, tako sam ja to razumeo. Do tada ima nogo da se igra, cele 3 utakmice, pa cemo onda da filozofiramo dalje. :D

 

 

 

 

 

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

Vidim već ste upisali titulu a do kraja prvenstva još 4 kola, sve je moguće.

Kako sad 4? 3, bata Nikodije, 3. Da dobijemo Voždovac i Radnički na Marakani i ne izgubimo u Kruševcu, nije prezahtevno. 

  • +1 2
Link to comment

Bice napeto do kraja, nema sumnje, a opet raspored nam daje za pravo da budemo optimisticni, kao i bodovna prednost.

  • +1 1
Link to comment

Čitam ovu stranicu i grohotom se smijem.

:D

Prvenstvo je odlučeno nerešenom utakmicom Partizana i Čukaričkog, ostalo je formalnost.

Link to comment
29 minutes ago, Filozof manijak said:

Čitam ovu stranicu i grohotom se smijem.

:D

Prvenstvo je odlučeno nerešenom utakmicom Partizana i Čukaričkog, ostalo je formalnost.

Ako je odlučeno, onda je to bilo posle remija Partizan Napredak. Na Brdu je bilo svejedno.

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...