Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts



On je igrac koji me po golovima i odakle ih daje podseca na Gerda Milera i tui prestaju sve slicnosti.  Miler je bio niskog rasta, nabijen, jakih nogu ali sa neverovatnim osecajem za gol; svaki otpadak i odbitak u petercu je sprovodio u mrezu.  Ohi je visok ali tu viusinu ne koristi za skok igru u meri u kojoj sam ocekivao, vec golove postize milerovski.  


Onda pre na Santrača, ali bi Sani dosad dao jedno 15 golova iz Ohijevih pozicija
Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Nije mi jasno kako na “uzorku” od 8 utakmica Ohija ili sat vremena igre Motike već imate izgradjeno mišljenje?!

 

welcome to serbia.

land of experts :D

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Nije mi jasno kako na “uzorku” od 8 utakmica Ohija ili sat vremena igre Motike već imate izgradjeno mišljenje?!

 

O Motici imam utiske, ne izgradjena misljenja. Za Ohija mislim da je dobar igrac i odlican strelac za nase prilike. 8 utakmica i njegov "norveski dosije" su sasvim dovoljni da se to zakljuci.

Link to comment

Mislim i da Motika i ne treba da igra, pogotovo utakmice u domaćici uz aut liniju, više je igrač tipa Kataia ili Bena, koji se sunjaju svuda. Greška bi bila zakovati ga na krilo.

  • +1 1
Link to comment

Zvezda je u prethodnih deset godina odigrala 88 evropskih utakmica. Pobedila je 33 puta, 32 utakmice završene su nerešenim rezultatom, a crveno-beli su poraženi u 23 navrata. Postigli su 113, a primili 110 golova.

 

Isto tako, u mračnom periodu pre 2017. godine, Zvezda je tri puta eliminisana još u avgustu, jednom čak i u julu, dok 2014. nije ni učestvovala u evropskim takmičenjima, usled dobro poznatih okolnosti.

 

Dva puta su igrali u grupnoj fazi Lige šampiona (osvojena 4 boda u prvom, odnosno 3 u drugom nastupu) i tri puta u grupnoj fazi Lige Evrope (9 bodova 2017, te po 11 bodova 2020. i 2021. godine).

 

Tri puta izboreni su i nastupi u prolećnim rundama – 2018. protiv CSKA (0:1 u ukupnom skoru), 2021. protiv Milana (3:3) i 2022. protiv Rendžersa (2:4).

 

Treba istaći da je proteklih godina, posebno kod Vladana Milojevića i Dejana Stankovića, ponovo „proradio“ faktor Marakane, pa je Zvezda pod vođstvom njih dvojice na 34 utakmice na svom terenu zabeležila 18 pobeda, 11 remija i samo 5 poraza (od čega je u dva navrata imala igrača manje).

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezdina-evropska-decenija-88-utakmica-sve-pocelo-drhtanjem-protiv-naftana-a-zavrsilo-se-rekordnim-koeficijentom/415427

 

Link to comment

Po meni Motika može da se izbrusi do nivoa nekog novog Misimovića, što bi bio bingo, ali još uvijek se nije oslobodio individualizma u korist timskog rada, izgleda da prosto gori da pokaže sve ono što zna ili bar misli da zna, a da se u to sve uvjere svi i navijači i stručni štab. Nimalo lak posao, pogotovo što domaći fudbal nije ni nalik na ono iz evropskih okvira, pa tako smo izgledali protiv Rendžersa mnogo  moćnije nego protiv obične Kolubare iako rezultat govori sasvim drugačije!

Link to comment

Eh sad, vrlo je rano reci da on veze nema ( ili se zezas :cool:) ali eto skoro gol na svakoj utakmici i to je ono sto je falilo do sada. Nije valjao Falcineli koji je bio dobar u prostoru ali gola nigde, ne valja ni Ohi koji daje golove. Za sada, meni je Ohi ostavio sasvim okej utisak, jeste malo slabiji u duelu, da svaku loptu koju ne dobije u prostor gura u stranu i redovno tu gubi lopte, ali loptu koju dobije u prostor redovno koristi kao sansu za gol, a kad stvaras sanse gol ce kad tad doci. I pre svega ima iza sebe golove u Moldeu sto nije mala stvar kakva god da je to liga. Svakako, da mu damo sansu godinu dana pa cemo videti :D

  • +1 1
Link to comment

Crvena zvezda se na teren vraća u subotu 2. aprila, kada će gostovati Radničkom iz Niša na Čairu u utakmici 29. kola Superlige.

Meč sa TSC-om u četvrtfinalu Kupa Srbije zakazan je za sredu 6. april na stadionu Rajko Mitić.

Dok će se meč poslednjeg 30. kola domaćeg šampionata protiv Radničkog iz Kragujevca igrati u nedelju 10. aprila na istom mestu. Stankovićevom timu su svi mečevi podjednako važni.

U slučaju dve prvenstvene pobede, Crvena zvezda će zauzeti prvo mesto na tabeli, pa će biti domaćin u 167. večitom derbiju 17. aprila. 

Link to comment
6 hours ago, Plajvi said:

Marin batalio. 

 

jbg

 

Terzo reaguj

 

Quote

 

Ristićevi poslednji dani u Monpeljeu:

Levi bek slobodan u izboru sredine

 

 

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...