Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

19 minutes ago, John Coltrane said:

Znam da nije neki reper, ali Krstičić jedno 4 puta elegantno očistio njihove pokušaje kontri.

To je sad pravo pitanje, zašto Srnić pre Krstičića na toj poziciji, ili preformulisano, šta to Srnić može što ne može čak i ovakav Krstičić? 

  • +1 3
Link to comment



Dobro je ovo. Ispraznjeni i fizicki i psihicki, ali ide pauza dvije nedelje. 
 
Jel sad baraz za SP?


Prijateljske sa Madjarima i Dancima u gostima.
Link to comment
3 minutes ago, JohnnyD said:

Sta li je Stankovic mislio sa Pavkovim ispred Bena protiv Rendzersa?

 

Pa, objasnio je- da izvuče još jednog igrača iz odbrane. Kao i kad je igrao “pomoćnu igru” Katai Kanga pre Ivanićevog gola. Hteo je da “razudi” njihovih 16m koliko god je to moguće obzirom da će igrati operzno jer dolaze sa 3:0 prednosti.
 

 

2 minutes ago, fandorin said:

To je sad pravo pitanje, zašto Srnić pre Krstičića na toj poziciji, ili preformulisano, šta to Srnić može što ne može čak i ovakav Krstičić? 


Isto sam se pitao, kakav je dogovor po sredi kad Krstičić sedi na klupi? Osim povrede, razume se.

Link to comment

Odlican gol Rodica, a odlican i Krsticic. Jeste on propao i nema Srnicev motor, ali je u svemu ostalom i dalje za njega doktor fudbala i uvek mora da ima prednost u ovakvim utakmicama.

 

Motika je sporiji nego sto sam mislio, vise smrducka nego sto mirise. Nesto nisam optimista po pitanju te investicije.

 

Valjalo bi metnuti i treci sto pre, da ne bi cekao 85. minut za uvodjenje Stankovica.

  • +1 1
Link to comment

Krsticic je bolji igrac od Srnica bez diskusije.  Ali Krsticic danas igra protiv tima koji nema nameru da odustane od bunkera i kada gube 2-0.  Srnic igra u utakmicama gde Zvezda ili nije favorit ili je egal sa protivnikom i ima zadatak da secka i osujecuje igru protivnika a ne da kreira.

Link to comment

Bas ga je zakovao Rodic.

 

Trebalo bi Stankovic da zameni mesta Ivanicu i Motiki, da vidimo malo tu kombinaciju. Motika ima eksplozivnost ali na duzu trku nema brzinu, mozda bi vise doprineo iz sredine.

Link to comment

Moram da se nadovežem i ja sa konstatcijom Krletove još jedne fine partije, a odgovor na pitanje ZAŠTO? ZAŠTO? ne zna vjerovatno ni sam Stanković, Nadam se da će ga i Motika umuvati i  što bržem ulasku u igru Radulovića, Falca i Stankovića, Đurić bi bio jagodica na sve to.

Link to comment

Jbt, Kolubara! :laugh:

Sećam se kad me je deda vodio na tekme pre 20-25 godina, igrali smo drugu ligu s njima. Kaže al' ste me prešli i ti i ćale (izvukao se) da te vodim na ove amatere, mogao sam sedeti i gledati Leverkuzen k'o čovek. 

  • +1 1
Link to comment

Ohi kralj peterca smile.png Bez toga baš labav ,no to je i posao napadača rekli bi neki.
Motikamislim da nema ništa od te priče, rekoh već treba nam brzina - Radonjić.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...