Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, levi said:

morao je da zameni Pićinija čim se povredio u 1. pol, ili bar na poluvremenu, ne bi primili gol. sve drugo je slobodno uverenje, ali ne možeš da igraš sa povređenim igračem ovakvu utakicu, i da te ne kazne

 

Pa na poluvremenu, sem ako ga je pitao a ovaj rekao "mogu", krenuo naglo u sprint i tako.. Dešava se to, ali retko da protivnik toliko profituje direktno golom... 

Link to comment

Zadnja loza ne moze nikako u ovakvim situacijama na dobro da izadje. Mada sumnjam da bi ga stigao, brz je Kent ko metak.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Dao gol za titulu jbg. Videcemo koliko ce jos spakovati po livadama. 

Meni je dosta bolji od Pavkova, izvlaci se na krilo, ucestvuje u igri, brzi je, trci vise, ima bolji osecaj i za prostor i za pas. 

Summa summarum: da valja, igr'o bi za Brajton. 

  • +1 3
Link to comment
13 minutes ago, kralj said:

Zadnja loza ne moze nikako u ovakvim situacijama na dobro da izadje. Mada sumnjam da bi ga stigao, brz je Kent ko metak.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Meni je greska sto je izasao tako visoko na njega. Sta ce on na 70 metara da igra presing na Kentu?

Link to comment
1 minute ago, pantelia said:

 

Meni je greska sto je izasao tako visoko na njega. Sta ce on na 70 metara da igra presing na Kentu?

 

Ispao je Erakovic jer je gledao igraca a ne loptu, Morales mu je prodao klasicnu foru. Mi smo nesto morali da rizikujemo zbog rezultata iz prve utakmice i imali smo sasvim dovoljno prilika da nam taj gol ne smeta previse. Uzgred, Erakovic je danas bio bolji stoper od Dragovica, sto sam mislio da necu reci u zivotu.

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, pantelia said:

 

Meni je greska sto je izasao tako visoko na njega. Sta ce on na 70 metara da igra presing na Kentu?

 

Igrali smo sa zadnjom linijom na 40m. Ako tako gledaš veća je greška Erakovića koji je osiguranje, ali to je rizik koji smo preuzeli. Ovi mučenici nisu uspeli da odigraju dve krštene kontre iako su mogli da imaju 3 na 3 posle dva najprostija dodavanja

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Ispao je Erakovic jer je gledao igraca a ne loptu, Morales mu je prodao klasicnu foru. Mi smo nesto morali da rizikujemo zbog rezultata iz prve utakmice i imali smo sasvim dovoljno prilika da nam taj gol ne smeta previse. Uzgred, Erakovic je danas bio bolji stoper od Dragovica, sto sam mislio da necu reci u zivotu.

 

3 minutes ago, kralj said:

 

Igrali smo sa zadnjom linijom na 40m. Ako tako gledaš veća je greška Erakovića koji je osiguranje, ali to je rizik koji smo preuzeli. Ovi mučenici nisu uspeli da odigraju dve krštene kontre iako su mogli da imaju 3 na 3 posle dva najprostija dodavanja

 

Kent je primio loptu skroz uz aut liniju na nekih 70 metara od Zvezdinog gola, dakle ne u nekoj preopasnoj poziciji. Picini mu je prisao, ali niti ga je napao da mu uzme loptu/da ga skrlja, vec se stao na 2 metra pored njega i krenuo da trci unazad kako Kent krece ka golu. Iz aviona se vidcelo da sledi dupli pas pri kome je Kent brzi 3 puta i lagano ostavlja Picinija, cak i da se ovaj nije povredio. Veovatno je i Erakovic zasrao kao sto kazete, ja sam primetio ovo.

 

Naravno, lako je kenjati odavde, samo mi je ovo bas upalo u oci. Nema se sta zameriti timu stvarno.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...